Jump to content

Nokia N-Gage - apspriežam !


Guest Deadalus_
 Share

Vai Jūs apmierina N_Gage?  

75 members have voted

  1. 1.

    • J?, pat?k sp?l?tes
      22
    • N?, baigi neparoc?gs
      15
    • N?, gribu QD!
      3
    • Ngage neinteres? (telefons ir run??anai nevis sp?l??anai)
      33


Recommended Posts

QuickSilver

man n_gage liekas baigs suuc... pietam pamatiigi novecojis (liekas ka pat nokia ir par to aizmirsusi)... nperc labak psp un 3310 :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest tomy14

Paaraak daudz iespeeju izveeleeties kaadaa teemaa likt man nav, tapeec ieliku shajaa.

 

eee kaa ssitajam monstram speeles var uzinstileet cipa daru taa novelku no dc++ atarhiveeju un lieku ieksaa meegginaaju arii ar n-gage game instaleru bet taa pat nekaa kaads var kaut ko ieteikt kaadu lapu ar bildeem vai ar latviessu valodaa aprakstu ????? :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Mans jaunākais brālis nesen nopirka Nokia N-Gage QD.

Paprasīšu viņam, lai piesēžas pie interneta un izstāsta.

Link to comment
Share on other sites

Guest tomy14

nevaru to tavu braali sarunaat neatbild varbuut veel kaads var paliidzeet luudzuuuuu ?????

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

brrr var tak ar caur bluetooth un daudzaam NG speeleem vajag veel uzinstaleet blizard instaleru

Link to comment
Share on other sites

Guest tomy14

tur jau traa lieta man ir karte mmc 512 mb ielieku uzpiezzu lai instaleetu un vinss prasa to progu uzinstileet uzinstileeju tad spiezzu to blizardu un atkal prasa instaleet un taa visu laiku un nekas nemainaas :(

Link to comment
Share on other sites

Guest tomy14

nnu taa proga blz instalers ir sis formataa uzinstileeju vinnu vinu passu nekaaa tik kad vinna ieeju uzpizzu ispeejas tur raadas iziet un instal uzpiez instal vins parinstilee to passu pa jaunu un viss iztaastiek kads kaa pareizii dariit jo baigi vaig jo ari tas instalers kas speeles mapee ieksaa dara taa pat tik instal instal un taa visu laikuu :(

Link to comment
Share on other sites

Guest tomy14

Install The Bizard Game Installer On your N-gage using bluetooth or

link cable. Install the file. Copy the .blz file example pana.blz

to the root directory of the memory card. Run the bizard game

installer and install the .blz file. Enjoy the game.

 

piemeeram rakstiits taa es itkaa to izdaru var kaads pateikt to visu latviski :p

Link to comment
Share on other sites

Jei bogu. Tak izlasi!

 

Jei bogu. Tak izlasi!

 

Atkompresē to BLZ paku un uzliec pa taisno uz kartes failus.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Varētu kāds lūdzu pateikt kur var nopirkt N-Gage taustiņus??? Vai arī ja kādam ir tad varētu lūdzu pārdot, varētu nākam sestdien (4.februaris) nopirkt. Paldies

Link to comment
Share on other sites

marihuans

vinsh no manis vinju pirka :)

podzinjas buus..tikai nedaudz naaksies pagaidiit ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

un kaa ir ar taam n-gage speeleem? kur vinjas dabuut? DC vai? netaa skatos baigi dargas...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Jolkins

Lieta tada, ka man uz ngage nocakareejaas sisteema. Kaut ko ne to izdzesu no C: diska. Ka es varu parlikt sistemu? Man ir USB datu kabelis un vispar no telefoniem so to ari saprotu, bet N-Gage man ir pirmais smartphone. Varbut kads var palidzet?

Link to comment
Share on other sites

Paarlikt sisteemu tu nevari, griezies vien pie cilveekiem kas to var :) Ja telefonu var iesleegt un vinsh uzstarteejas, tad atjauno ruupniicas iestatiijumus un skaties kas notiks taalaak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Labrīt.

 

Nezināju kādi atslēgas vārdi jāraksta googlē lai uzzinātu uz kādiem telefoniem ir iespēja palaist nokia n-gage spēles.

VArbūt jūs zināt vai uz N sērijas nokia telefoniem tas ir izdarāms?

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
asaris555

Dabūju N-gagu no Ebay, latviešu valodas kā zināms nebija, varbūt kāds var palīdzēt? Vajag latviešu valodu!

Labots - Krixs
Link to comment
Share on other sites

Atslēgvārdi googlei - product code, nokia, cable

Un ko ar shiem atsleegas vaardiem izdariisi bez boxa? Paskatiisies un papriecaasies..........aaaaa, kaads kaifs, vienam chuvakam ir :) Pie kam nepareizi tavi atsleegas vaardi, he he

 

Tikai tas kad tuvākajā laikā netieku uz Aizkraukli!

Nu tad dodies uz galvaspilseetu, tur gandriiz katraa kantorii apmierinaas tavu kaisliigaako veelmi :)

Labots - mailo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...