Jump to content

Vai Var "paarnest"windows No 1 Cietnja Uz Otru?


ANTENA
 Share

Recommended Posts

Man taisaas mirt cietais disks(jaanes uz garantiju),ir otrs IDE,vai kautkaa var vienkaarshi paarnest Windows no

viena uz otru,taa lai paliek darbspeejiiga OS ?

Link to comment
Share on other sites

Guest NeXt

Tas nav tik vienkārši, tas ir iespeejams, bet ir liels chakars, vieglaak un aatraak ir ieinstaleet windowu, bet ja tev nav, ko dariit, tad tikai uz priekshu!

Link to comment
Share on other sites

:D Es neteicu ka man nav Windowsa ,man kaadas 6 visaadas...,Es nevaru izsleegt kompi,pareizaaksakot varu,

bet mani pakaars-lielaa gjimenee uz vinja karaajaas SAT-TV,taakaa tikai pa nakti un ne uz ilgu laiku! Kaadelj gribu paarnest tieshi sho ,taadelj ka nav man taas progas SNSclient ar kuras paliidziibu kodee signaalu no schiivja uz TV ! :???:

Link to comment
Share on other sites

tak piemet taadu pashu blakus, noklonee kauch ar norton ghost un viss.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
kalnietis

ko es daru nepareizi, ka tas kloneetais windows no citas partiicijas(no cita hdd) nebuutojaas? :oops: Biosaa protams samainiiju disku buutoshanaas seciibu...

Ja tas ko maina, tad kloneeju ar norton ghost 8.2 dosaa.. meegjinaaju arii ar deviito versiju windowsaa.. :?

Link to comment
Share on other sites

taa ir normaala paraadiiba.

bootam ir atsevishka patricija neta patricija, bet nu boot sektors, kuraa tiek ierakstiit uz kuru patriciju iet lai tas vis taalaak darbotos.

nu es prieksh tevis pat vajadziigo topiku izraku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...