Jump to content

Ka Var ? :)


Guest tomy14
 Share

Recommended Posts

kads ludzu istaska ka var dabut pie parasta muziokas centra datora tumbas ar sabuferi mans tumbu modelis ir sven sps - 820 2.1 skanna ???? ludzu kads istasta ???

Link to comment
Share on other sites

Guest tomy14

muuzikas centram jaabuut lineaarajai izejai

nja ir ta izeja tada gadijuma kadu vadu vajag ????

Link to comment
Share on other sites

Vaivars

uzlodee nopeerc vai vienalga kaa uztaisi vadu

vienaa pusee divi banaaninji otraa tas kur iespraust austinjas etc

 

EDIT:

kapeec es shitajaa suudaa nevaru labot tekstu ?

varu tikai rakstiit jaunu postu

Link to comment
Share on other sites

Aizej uz lieto maxima XXX un noprc tur tads vads laikam bija pa 0,70 ls

 

Nevis taka elekto precu vaikala 2 Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest tomy14

nja ir ta izeja tada gadijuma kadu vadu vajag ????

emm tu doma viena gala sarkans un balts otra parastais gals kuru sprauz kompi plejeri utt ??? tads man ir bet ko lai ar vinu uesak jo ja iesprauzu tos vadus centra ta kur lai sprauzu to galu ??

Link to comment
Share on other sites

Raimiic

Neviļus rodas jautājums - a kā tu viņas piedabūtu pie datora???

Tā pat arī pieslēdz pie mūzikas centra...

Link to comment
Share on other sites

nu blin.. cilveeks laikam nekad nav sleedzies klaat.... ir divi varianti: centram ieejas - 1. austinju stekekera ieeja, kaa jau bija noraadiits ieprieksheejaa zinjojumaa taadaa gadiijumaa vajag vadu ar 2 vienaadiem austinju stekeriem (bildes nevareeju atrast) 2. Vienaa galaa austinju stekeris un otraa galaa tulpes veida stekeriishi (jeb taa sauktie banaani), shie vajadziigi ja centram ir 2 galu audio in. Bet ja taa saucamaa AUX vispaar nav (veciem centriem meedz nebuut) , tad vari vien grauzt nagus - nekas nesanaaks! :)

Link to comment
Share on other sites

Raimiic

RedDragon ko tu murgo, nesaprotu, kādi vēl vadi ar diviem austiņu štekeriem? vai kādas vēl tulpītes?

 

Tas ir 2.1 tumbu komplekts, kas paredzētas datoram, vai citām līdzīgām pariktēm.. pareizi? Ja, jā, tad tur jau nāk līdzi vads kas ir iestiprināms to tumbu (visticamāk suba) aizmugurē, bet otrs gals tam vadam kā likums būs 3.5mm Jack (austiņu štekeris). Tad nu šo štekeri bāžam mūzikas centra tajā caurumā, kur parasti bakstam austiņas un viss notiekās!

 

Un ja tiešām nav tāda cauruma, bet aizmugurē vieta tulpītēm, tad jānopērk pāreja, kas sadala to austiņu štekeri uz divām tulpītēm.

 

Tas arī būtu viss!

Link to comment
Share on other sites

oi, zorrry.. man jau acis gluko no datora - paarskatiijos, sapratu, ka dzeks grib piesleegt centru pie pc... :mrgreen: Luudzu piedoshanu par nepareizi citētu topiku.

Link to comment
Share on other sites

Raimiic

Hmm, a tur liekas arī ar to divu austiņštekraino vadu nebūtu līdzēts.. tad jau tikai un vienīgi ar tulpītēm centrā, ja ir tāda iespēja vispār. Vai arī kādu speciālāku ieeju tad vaig..

Link to comment
Share on other sites

hmm taatad dzeks grib piesleegt datortumbas pie centra, taa lai skaneetu viss kopaa, taa man skjiet?

Link to comment
Share on other sites

nu ja manas domas pareizas: datortumbu subwooferim gan jau ka naak "tulpiites" audio ieejaa... var ar vienu vadu - vienaa galaa austinjstekeris, otraa tulpes. austinstekeri ieksaa centra austinju ligzdaa un aiziet... bet tad neskanees vairs pats centrs... peec manaam domaam - jauzkombinee vads, kuru iesprauz centra tumbu izejaas un otraa galaa ar tupeem pievieno sabwooferim... tikai jaauzmanaas, ka uzgriezot centru, neizdedzina ieejoso ligzdu subim... nu iespeejams shaads veids ir - pats esmu taisiijis, tikai cik laba skanja un cik tas ir droshi, to nevaru komenteet.. :) par droshaam spriegumu attieciibaam neko nezinu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...