Jump to content

Divi Uztvērēji Uz Viena Šķivja


Gachuzz
 Share

Recommended Posts

Ar spliteru varees tikai daljeeji, t.i. ar 2. resiiveri varees skatiities tikai taas pashas polarizaacijas kanaalus kuru skataas resiiveris no. 1, jo visa probleema ir LNB baroshanaa. Risinaajums ir LNB ar 2 izejaam.

Link to comment
Share on other sites

Gachuzz

Ar spliteru varees tikai daljeeji, t.i. ar 2. resiiveri varees skatiities tikai taas pashas polarizaacijas kanaalus kuru skataas resiiveris no. 1, jo visa probleema ir LNB baroshanaa. Risinaajums ir LNB ar 2 izejaam.

tas noziimee ka varees skatiities tikai tos pashus kanaalus ko skataas uz pirmaa resiivera ja??? jeb piemeeram varees arii taa ka es skatos kanaalus no viena sateliita bet uz otra uztveereeja no cita?? jautaaju taapeec ka iisti nesapratu kaa tas ir taas pashas polarizaacijas kanaalus :)

Link to comment
Share on other sites

telefons123

es ieteiktu izmantot uztvereja galvu ar 2aam izejaam, tad atkariba no galvinju skaita izveelies diseq. ja 3galvas (dubultas), ta 2diseqc un no katra diseq kabeli uz katra tunera.

Link to comment
Share on other sites

Man gan liekas, ka nav vērts čakarēties. Naudu tādā veidā diez vai izdosies ietaupīt(galviņa ar divām neatkarīgām izejām parasti ir dārgāka par divām parastām). Vienkāršāk ir uzlikt katram uztvērējam savu šķīvi.

Link to comment
Share on other sites

Guest tino1

tas noziimee ka varees skatiities tikai tos pashus kanaalus ko skataas uz pirmaa resiivera ja??? jeb piemeeram varees arii taa ka es skatos kanaalus no viena sateliita bet uz otra uztveereeja no cita?? jautaaju taapeec ka iisti nesapratu kaa tas ir taas pashas polarizaacijas kanaalus :)

horizontālajai polarizācijai ir 18 v spriegums, vertikālajai 13v spriegums, tātad ja kāds no tjuneriem uzslēgs kādu kanālu no horizontālās tad otrs arī būs spiests skatit tikai tos kanālus kas ir horizontālajā.... abi sakausieties :lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...