Jump to content

Pc To Muzikas Centrs Problemas


Duucc
 Share

Recommended Posts

man ir tada problema, no PC uz muzikas centru, skanja ir nekvalitativa, man jabuut 1 % volume un basiem vispar uz 0, lai kkas skanetu, bet vienalga basu ir parak daudz.. ka lai atrisina tadu problemu?

Link to comment
Share on other sites

Pagriez skajas kartei skaljumu daudz klusak. Un tad skaties.

Link to comment
Share on other sites

Man vadam bija vaina! Skaņa arī baigi stulbā, bet kad nomainīju vadu tad viss OK! :) Pamēģini balance nogriest uz vienu pusi un ja skan normālu tikai mono tad tev tādi pati vaina kā man! :0

Link to comment
Share on other sites

Neesi kaut kādā mic ieejā iespraudis?

 

Vai arii AUX ieejaa. Katraa zinjaa muuzikas centraa jaasprauzh Line-In ieejaa. JA taadas nav, tad nekaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

aux (auxiliary) ir tas pats line-in; un ja ir tikai mikrofona ieeja, tad klausīties var, nogriežot skaņas kartes izejas līmeni uz minimālo, bet skaņa nekāda izcilā nebūs

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

ja ir tikai mikrofona ieeja, tad klausīties var, nogriežot skaņas kartes izejas līmeni uz minimālo, bet skaņa nekāda izcilā nebūs

He he, tas ir tad ja tradicionālais lēto skaņas karšu PC kastu 50Hz HUM nebūs vienādā līmenī ar signālu un virs White Noise paliks arī kāds decibels dinamiskā diapozona.

 

Tīri piemēram nometam 40 dB nost un kas mums ir -> sveicam lēto soundblasteru trokšņu grīdu.

 

Ja skaņas karte ir normāla tad tipa teorētiski var ko ampelēties.

 

Bet patiesi ja vajag cirst iekš miķa ieejas Line signālu tad ieteicamāks variants ir salodēt perehodu. Nekas sarežģīts, pāris rezistori un lecam. Pag.... te no Googles kaut kāds joks:

http://www.tkk.fi/Misc/Electronics/circuits/line_to_mic.html

pētam.

 

Bet nu tas tā pat nav nopietns piegājiens. Da to kas kam ir nopietni, un ko kurš grib ieguldīt šajā lietā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...