Jump to content

Lazera Printeri


aleksandrs2005777
 Share

Recommended Posts

aleksandrs2005777

Es nolemu, ka pirksu lazera printeri, bet neka nevaru nolemt kadu labak nemt, jo nekad vel nebiju saskaries ar tada veida tehniku un gribetos zinat kada veida modeli ir labaki!Gribetos ari zinat uz cik apmeram pietiek viena kartridza, un vai ir iespejama to uzpilde un cik ta maksa?Gribetos ari lai printera cena neparsniegtu 90ls!Ja varat, tad ludzu parekomendejiet man tadu modeli kurs ilgi un stabili kalpo, kartridza pietiek uz ilgu laiku un lai to uzpilde nebutu darga!Paldies par uzmanibu!Ceru ka izpalidzesiet!

 

P.S.pieskatiju ka viena internetveikala iet akcija uz daziem printeriem:

1)Printeris hp LaserJet 1018

600x600dpi, 12lpp/min, pirma lapa par 10sek, mēn. slodze 3000lpp, USB2.0 59.95 Ls

2)Printeris Samsung Laser ML-1610P (USB)(600x600/2Mb/16ppm) 59.95Ls

3)Xerox Phaser 3122 20 ppm., 1200 dpi, 8 MB, A4 68.00Ls

4)Brother HL-2030 600 x 600dp, 16 lpp/min, USB 2.0 Interfeiss 69.00Ls

5)Samsung ML-1615/XEV 16PPM/600DPI/8MB/USB&LPT 71.00Ls

Ko teiksiet par siem modeliem????

Link to comment
Share on other sites

Un kas vainas Samsung? Ir lētie HP printeri, kuri ar Linux draudzējas ļoti negribīgi. Bet tas attiecas tikai uz LĒTAJIEM HP. Ja ņem no šī saraksta, tad es ņemtu samsung.

Link to comment
Share on other sites

Raimiic

Kā kas vainas Samsung?? - ja paveicas un nekas neplīst, tad vēl neko (lai gan, ja noliek blakus Canon vai HP aparātam, tad ir jūtama atšķirība!! un ne jau labā nozīmē..), bet ar garantijas servisu un apkopi nākotnē gan varētu būt zināmas grūtības, jo Samsuņam vēl nav sakarīga apkalpošanas centra Latvijā..

 

HP ir labi lāzernieki, pat lētie.. bet nevar aizmirst arī par Canon izstrādājumiem - neko sliktu nevar teikt.

 

Izvēloties kādu no šo divu firmu aparātiem, diez vai paliksi zaudētājos! Tas tā, mazs ieteikums no malas ;)

 

P.S. Chip labu linku ielicis.. labas cenas, cik ātrumā paskatijos! Ja kādam ir vēlme pēc LCD, bet naudas žēl tad pa 111 ls jau nu varētu atļauties (Rover pēc bildes ņemot ir tas pats kas LG.. un ja nav kļūdas tur, jo kaut kā neticas par to 19" moni pa 111 ls)

Link to comment
Share on other sites

Mikhail

+ HP - ātri iziet pirmais eksemplārs. tik tiešām, praksē ļoti patīkami!

+ Samsung - komplektā nāk kārtridža, kas iztur 3000 eksemplāru (rakstīts, ka 1000) + ilga 3 gadu garantija...

 

ja svarīgs TCO (Total cost of ownership) ņem samsung - nekādas vainas, un ar garantijas remontu viss kārtībā.

ja vajag stilīgu printeri, ņem HP

Link to comment
Share on other sites

Stormbird

Man ir vecs Minolta Pagepro 1100L (melnbalts 600x600) un uz linux man neizdevaas vinju pierdarbinaat. Uzpildiiju pa 7Ls ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

HP - kārtridži uz 2k - 2,5k kopijām, visur pieejami izejmateriāli un uzpilde, normāls garantijas un pēcgarantijas serviss, mīnusi - vidējas un lieljaudas printeriem kārtridži čipoti, kas sadārdzina uzpildi (uz 1016 manuprāt tas neattiecas), tas pats ar canoniem, kas priekš hp nodrošina lāzerprinteru mehānismus, tikai paši printeri nedaudz lētāki (dēļ mazākas popularitātes un vājāka mārketinga šeit)

samsung - kārtridži tāpat uz ~ 2,5k kopijām, tikai jāņem vērā, ka printera komplektācijā kārtridžs uzpildīts par 1/3, dārgi kārtridži, dārgs un lēns serviss (iespējams tādēļ, ka pārstāvniecība atrodas ukrainā), plusi - priekš mājas lietošanas 3 gadu garantijas nav iespējams nojāt dabīgi nolietojošās detaļas, kuras pa garantiju nemaina, lētāki galvenokārt tāpēc, ka korejiešu kompānija, un printeros tās tehnoloģijas, kas canonam (un hp) bija pirms gadiem 5-6

xerox - tagadējie modeļi ir tie paši rebadged samsungi ar visām izrietošajām sekām

konica minolta - printeri lēti, ja priekš mājas vajadzībām negrasies izdrukāt vairāk par 20k izdrukām, kad ir jāmaina drums, kas ir gandrīz printera cenā

Link to comment
Share on other sites

man bija Minolta Pagepro 1100L. Uz ruļļa uzmetās (piedega) melni traipi, rulli vajadzēja mainīt. Nebiju pat izlietojis rūpnīcas pildījumu kartridžam... Es to izskaidroju ar putekļu un (varbūt) kaķu spalvu iekļūšanu printerī. Mans secinājums: ja istabā kārtība ir tuva ideālai un putekļi tiek regulāri apkaroti, tad varbūt var ņemt Minoltu... Es to rulli tā arī nenomainīju tā dārdzības dēļ. Pa to naudu paņēmu citu lāzernieku - HP. Tiesa gan lietotu, bet tā kā man darbā bija tādi paši un sisadmins man čoms, tad ar materiāliem vismaz nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

es ar ieteiktu HP ja jādrukā ir daudz un gribas par lētām naudiņām, brother printerim būs skaistāka bilde, bet toties kartridžu cenas :shock:

pats kādreiz strādāju firmā kas ar kartridžām un printeriem darbojās, kaut kādā pieredze ir...

Link to comment
Share on other sites

samsungam, atskiriibaa no visiem citiem, ir 3 gadu garantija.... paareejiem paarsvaraa viens...

Link to comment
Share on other sites

aleksandrs2005777

UN LIELS, LOTI LIELS PALDIES VISIEM PAR PALIDZIBU!!!!!!! :-) :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Es pieliku naudiņu un nopirku Canon 3110- ar skaneri, tā ka var arī kopēt. Nu jau gadu lietots, ir pāris pakas papīra iztērētas, kasetne nav mainīta. Šķiet, ka tāda pati kā HP aparātiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...