Jump to content

Padalieties Pieredzē & Help.


Red
 Share

Recommended Posts

Runa ir par KAV personal kodu. Staaveeja kompii, vienreiz uzinstaleeju, ievadiiju kodu , ko sisteema atpazina kaa regedit failu. Gribeeju chomam izplaiidzeet - vinja sisteema neatpazina key failu, nu labi ok, neko dariit.. Tagad pats paarinstaleeju savu OS (WindXpPro2SP), arii man neatpaziist! Atradu pie windows direktorijas regedit, meegjinaaju manuaali nomainiit key (unknown file system) ar browse paliidzzibu uz regedit formātu - nekaa... Vai kādam nav bijushas liidziigas probleemas? Varbuut kompii pirms tam ir bijushi kaadi update vai faili, kas nepiecieshami KAV key korektai atpaziihanai? Ja kāds zina, padalieties viedokljos, jo savaadaak nevaru dabuut augshaa AV, un citu AV negribaas likt, jo Kaspersky man viesh uzticiibu...! THNX.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un ko par to saka pats Kasperska kungs?

Aizsūti meilu šim uz suportu.

Link to comment
Share on other sites

Un ko par to saka pats Kasperska kungs?

Aizsūti meilu šim uz suportu.

 

 

nu pameeghjinaas.. :) ...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Manuprāt kauču ko Tu galīgi garām runā. Nav nekāds sakars AV atslēgām ar regedit failiem utt. (vismaz iepriekš nebija, ar 5 versiju neesmu ņēmies :). key fails AV iepriekš vienmēr atradies iekš 'Common Files\AVP Shared Files'. Tiek iekopēts un miers.

Un 5 Kaspersky man pilnīgi, galīgi un 100% nevieš uzticību :) Lēnais divplāksnis ar sistēmas saķēzīšanu (ar saviem ntfs srtīmiem) un baisu interfeisu :) Pats lietoju vēl aizvien 3.5.

Link to comment
Share on other sites

post-62957-1152005033_thumb.jpg

Manuprāt kauču ko Tu galīgi garām runā. Nav nekāds sakars AV atslēgām ar regedit failiem utt. (vismaz iepriekš nebija, ar 5 versiju neesmu ņēmies :). key fails AV iepriekš vienmēr atradies iekš 'Common Files\AVP Shared Files'. Tiek iekopēts un miers.

Un 5 Kaspersky man pilnīgi, galīgi un 100% nevieš uzticību :) Lēnais divplāksnis ar sistēmas saķēzīšanu (ar saviem ntfs srtīmiem) un baisu interfeisu :) Pats lietoju vēl aizvien 3.5.

 

Nu nezinu, kaa tev, bet mani uzskati, ka labaaks jau nu par AVG free edition ir.. :D nu buus jaapameegjina iekopeeties... Nu man taa kaspersky key ikona izskatiijaas shaadi

 

: it kaa jau prasts appplication, bet tad vismaz vareeja vinju palaist, Kaspars pats visu iechakareeja un bija ok, a tgad vinjs man blauj ka vajag licences kodu, bet ievadiit es vinju nevaru.. nu pameegjinaashu iekopeet....

 

 

 

post-62957-1152005033_thumb.jpg

 

Nu nezinu, kaa tev, bet mani uzskati, ka labaaks jau nu par AVG free edition ir.. :D nu buus jaapameegjina iekopeeties... Nu man taa kaspersky key ikona izskatiijaas shaadi

 

: it kaa jau prasts appplication, bet tad vismaz vareeja vinju palaist, Kaspars pats visu iechakareeja un bija ok, a tgad vinjs man blauj ka vajag licences kodu, bet ievadiit es vinju nevaru.. nu pameegjinaashu iekopeet....

 

 

ikonas izskats ieprieksheejaa raksta augshmalaa...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ikona pie kājas, tas nav regedit fails.

Link to comment
Share on other sites

post-62957-1152005033_thumb.jpg

 

Nu nezinu, kaa tev, bet mani uzskati, ka labaaks jau nu par AVG free edition ir.. :D nu buus jaapameegjina iekopeeties... Nu man taa kaspersky key ikona izskatiijaas shaadi

 

: it kaa jau prasts appplication, bet tad vismaz vareeja vinju palaist, Kaspars pats visu iechakareeja un bija ok, a tgad vinjs man blauj ka vajag licences kodu, bet ievadiit es vinju nevaru.. nu pameegjinaashu iekopeet....

ikonas izskats ieprieksheejaa raksta augshmalaa...

 

 

 

Nu labi... diemzsheel taa kaa mans piislis neatrodas man te uz vietas, tad iekopeet vareeshu meeginaat tikai 5dien...

nu jaa, agraak palaizhot to key kaspars prasiija - are you sure to change xxxx key bla bla bla with yyyyyyy key ? .... bet tagad man ikonas vietaa raadaas unknown faila tips.. mosh ka nav kaada update vai kaadas citas hernjas, kas normaali atpaziitu to failu.. lai nu kaa, Baigais Janka - paldies, mēģināšu tevis ieteikto variantu !

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, gan jau, ka var arī civilizētā veidā viņam to key iebarot - nezinu, neesmu mēģinājis :)

Iekopē, kā jau teicu, iekš "C:\Program Files\Common Files\AVP Shared Files", viss OK būs.

Skatos, ka man arī uz kompja key ikona tāda pati, kā reg failiem - tātad, defaultā regedit paķer arī key paplašinājumu. Bet ar faila formātu tam nu nekāda sakara nav :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, gan jau, ka var arī civilizētā veidā viņam to key iebarot - nezinu, neesmu mēģinājis :)

Iekopē, kā jau teicu, iekš "C:\Program Files\Common Files\AVP Shared Files", viss OK būs.

Skatos, ka man arī uz kompja key ikona tāda pati, kā reg failiem - tātad, defaultā regedit paķer arī key paplašinājumu. Bet ar faila formātu tam nu nekāda sakara nav :)

 

 

Nu paldies. :) tad jau skatīšos, kad nokļūšu mājās.

Link to comment
Share on other sites

Nu paldies. :) tad jau skatīšos, kad nokļūšu mājās.

 

 

nee.. neko neesmu dzeesis...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...