Jump to content

Vai Sitads Datorkomplekts Buus Labs Uz Ilgu Laiku ?


Guest Shadow
 Share

Recommended Posts

Labdien ! esmu sakomplektejis NEW PC , ko doma citi vai buus okey pa taadu naudu , vai real sh..

 

FSP500-60PN(F) Blue Storm 500W , ATX P4, Silent 120mm - 41,65 Ls

Asus P5WD2 - 106,20 Ls

Pentium D 930 / 3.0GHz / 800MHZ / 2x2MB / S775 Box - 140,42 Ls

DIMM 1 Gb DDR2 PC677, CL5 - 75,52 Ls x2

EN7600GT/2DHT/256 GF 7600GT 256Mb DDR3, 128 bit, PCI-Express,DVI,TV-out - 137,00 Ls

 

Hdd es patsa izveleeshos laikam bij doma nemt WD 74gb . ar video arii pirmam laikam pietiks , ko teiksiet ???

Link to comment
Share on other sites

Nu itkā jau OK, bet pēc video skatos ka graizīsi arī spēles un spēlem gan būtu labāk un lētāk ar Athlon64, bet arī šādai sistēmai nav ne vainas! Tik m79 droši ka varētu dabūt mazliet lētāk!

Link to comment
Share on other sites

Guest Shadow

nu ja speeles arii japagraiza :) bet jautaajums cik tad vel gadus buus shis 775 sockets ??? un pc-exp???

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Es joprojām atrodos uz socket A @ nForce2 ;)

Tiesa gan, viss ir sakomplektēts uz pašu maksimumu ko par izspiest no šīs komplektācijas (RAM;VGA;CPU utt) bet nesūdzos un veiktspēja pietiek atliektiem galiem :)

 

Tapēc arī Tev vajadzētu mazliet piebremzēt ar nākotnes PC un apdomāt kārtīgi :)

Link to comment
Share on other sites

agnis2005

nu ja speeles arii japagraiza :) bet jautaajums cik tad vel gadus buus shis 775 sockets ??? un pc-exp???

 

Man domāt, ka šis sokets būs pietiekami ilgi, jo INTELS nav AMD, kas soketus maima gandrīz vai katru gadu....

Arī PCI-E slots nekur nepazudīs, jo gandrīz tikko viņš nomainīja AGP... :?

Ar laiku protams būs gan jauni sloti gan jauni soketi..., bet kā jau teicu, šajā gadījumā, ne tik drīz !!! ;-) :smile: ;-)

Link to comment
Share on other sites

Raimiic

AMD Athlon uz secket AM2!!! tas būs uz ilgāku laiku un arī upgrade problēmas nesagādās.. kā arī lētāk sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...