Jump to content

Kādu Kūleri Izvēlēties ?


Guest Arbuzs
 Share

Recommended Posts

Man ir Athlon 2500. Epox8RDAI+, Ir vairāki apstākļ, kas neļauj ventilēties korbusā esošajam gaisam. Procesors baigi ātri uzkarst. Normāli ''smagās'' spēles var palaist tikai, kad attaisīts korpus, bet pat ar attaisītu vāku uz procesora esošais kūleris citreiz, it sevišķi siltās dienās, netiek galā ar savu uzdevumu.

PC bieži vien izslēdzas jo tiek pārsniegti max 60.

 

Kādu jūs man varētu ieteikt kūleri par saprātīgu cenu (max 12 - 18 Ls), lai šo problēmu varētu atrisināt ?

Kūlerim vajadzētu būt arī rezervei, jo gribētos mēģināt 2500 uzklokot, kā arī dzesējošam mātes plati un maksimāli klusam.

Link to comment
Share on other sites

nu pa padsmit latiem gatavu risinaajumu pagruuti dabuut... es dariitu taa, kad liktu kaadu lielaaku ribainaaku kluci (radiatoru) 8cm coolerim ar labu termopastu liidz kaadiem 10Ls, piem Akasa(kaadreiz taadus vareeja iepirkt www.jet.lv), bet varbut uzliktu 9cm cooleri, buutu klusaaks + papildus dzese apkaarteejiem elementiem un chipsetam un veel noteikti kastes dzese, abos galos pa maksimaalaa lieluma kuulerim (8, 9 vai 12cm), tas arii vismaz par 5-10 graadi samazinaatu procesora temperatuuru un vareetu netureet kasti valjaa

 

Galvenais novaakt visus trauceejoshos elementus, kas aizkaveetu "caurveeju" no keisa priekshas uz CPU pusi un taalaak uz aaraa puuteeju cooleri, tjipa visus vadus, kabeljus piesiet gar malaam utt..

Link to comment
Share on other sites

Izvēlējos TT Big Typhoon! Temp. 36 graadi internet-torrent-outlook-winamp reziimaa un 44 pie max noslodzes!

Tavā cenā neieklaujas, bet ir veerts ... kaarbaa klusums!

Link to comment
Share on other sites

Izvēlējos TT Big Typhoon! Temp. 36 graadi internet-torrent-outlook-winamp reziimaa un 44 pie max noslodzes!

Tavā cenā neieklaujas, bet ir veerts ... kaarbaa klusums!

+ ne katrā korpusā viņš ielīdīs..

Link to comment
Share on other sites

Guest Arbuzs

Ko jūs domājat par šādu ventilatoru TITAN SIBERIA SOC.A CU FOOT SC [TTC-NZ01TB/SC(RB)]

Netā uzgāju ka esot jaudīgs līdz pat 3400 athlonam arī esot max klus kā arī dzesējot M/B.

Maksā arī aptuveni 13 LS

?????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

mosh vari piespiesties un pacelt kaadu Zalman produktu... tas buus to veerts... pats ar pirku visaadus briinumus pa 15-20 ls tachu beigu beigaas sanjeemos un sagrabinaaju zalmanim (Zalman CNPS9500LED) un nu esmu radis mierinaajumu... nepieklaajiigi kluss un nemeeraa labi dzesee...

Link to comment
Share on other sites

Master of DISASTER

Pie viena topika - Kādu jūs man kūleri ieteiktu AM2 slotam 3800+ Athlonam? Cena ~ 25ls!!, jo s939 kūleri nevarēju uzmontēt! :(

Link to comment
Share on other sites

LV nekas vēl nav pieejams.

Link to comment
Share on other sites

disaster

Ko jūs domājat par šādu ventilatoru TITAN SIBERIA SOC.A CU FOOT SC [TTC-NZ01TB/SC(RB)]

Netā uzgāju ka esot jaudīgs līdz pat 3400 athlonam arī esot max klus kā arī dzesējot M/B.

Maksā arī aptuveni 13 LS

?????????????????????????????

 

:shock: siberia nu toch nav kluss!!! man pasham taads staav un probleemu ar skaljumu

atrisinaaju uzliekot parasto 120mm(silentblade 19db) bet dzesee ari sliktaak, bet manam

sempronam uz s754 plniibaa pietiek!

no leetaa gala varbuut derees kautkas liidziigs shim

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexvp77

Pirmais ir nepieciešams nodrošināt gaisa plūsmu pašā case(priekšā ventilātors uz iesūkšanu un aizmugurē uz izsūkšanu). Tas būtu pirmais un galvenais, lai vispār būtu iespējam normāla gaisa dzese. Ja tev ir vietas 80 mm ventilātoriem varu ieteikt Glacial tech Siletblade seriju. Savulaik tie maksāja ap 2 Ls gabalā(1900apgr. versija 19db). Ja ar to nepietiek varu ieteikt paskatīties uz Glacialtech CPU coolers (www.glacialtech.ru) Tie ir vieni no efektīvākajiem un lētākajiem CPU cooleriem ( ap 5-8 Ls par standarta un ap 20 Ls ar Heat pipes)

Link to comment
Share on other sites

lee_cooper

tt volcano 12, kadreiz mekleju......neatradu!

BET, ieks am-pm pardodas kkas...pec nosaukuma tas ir tikai radiators no volcano dzeses, bet pec bildes pats volcano.... tikai saucas kka gols 254 =\

bet runajot par syberia, man tads stav i nesudzos, chipsets kuram pec defolta aktiva dzese - ar pasivo vesi stav! Cpu ari paslaik 2500+@3200+ idlee + vasaras karstums ~38C uz min rpm ~43!

Uz maksimaliem apgriezieniem ruuuuc, bet uz min loti kluss :), busu vienigais kas ir PAR syberia!

Link to comment
Share on other sites

disaster

Nesaskatu jeegu pirkt suudiigu(SKALU) cooleri lai peectam vinsh grieztos uz 43 RPM......

 

es pats sev uzliktu freezer 64 pro, bet savu probleemu esu atrisinaajis! un vispaar kaada jeega ieteikt

lietu kas jau ir paarbaudiita simtiem reizhu, simtiem cilveeku un ir nopelniijusi atziimi SUUDIIGA!!!

 

Par tiem zalmaniem un Big typhoon un paareejiem navarotiem ko muusdienaas iesaka visiem un visur:

ne visiem vareetu intereseet coolers kas daargaaks par pashu proci! ja ir taada velme tad liekat vinjus kaut vai

uz 486.....

 

Topika autoram arii ieteiktu padomaat par keisa dzesi!

Link to comment
Share on other sites

prieksam kuulers vispar vaidziigs??? man kaste stav Pentium4 ar original radiatoru un kuleri bet kulers ir atslegts un kompis strada vispar bez problemam pat speles var uzspelet.... priece tas ka kompis strada bez troksna !

Link to comment
Share on other sites

cilvēks nesekoja tavam parakstam :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Bij man viens TITANS ar max 38 dba (baigā turbīna)

 

TITAN SIBERIA Noise Level : 27 - 45 dBA :roll: :shock:

 

27 dba vēl var pieciest parasts lietotājs, nav nemaz tik traki. Vienīgie normālie kūleri titanam ir Vanessa bet tie maxāā arī... ta jau par to naudu var paņemt ko labāku.

Link to comment
Share on other sites

Varonis

scythe ninja - vai kautkā tā. labu labais. silenpcpreview.com ir atzīet par efektīvāko no klusajiem. (bija pirms pāris mēn, tagad nēsu pētijis)

 

cenojas ap 25Ls.

Link to comment
Share on other sites

Varonis

Es atceros, ka 2500+@2.6Ghz 1.95v idlojās ap 33-35c ar Volcano 12. Katrā ziņā iesaku pameklēt analogus voņam, piemēram http://www.am-pm.lv/product_info.php?cPath...roducts_id=4490

 

 

neiesaku šito drazu - viņam ir izcili šauras atstarpes starp ribām, tas nozīmē - vieglāk pieputekļoties. ja grbi bieži tīrīt, tad ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nekas tur neputekļojas. Un tieši tāpēc arī viņš maksā, dēļ 100% vara, un plānajām ribām.

Link to comment
Share on other sites

Varonis

Nekas tur neputekļojas. Un tieši tāpēc arī viņš maksā, dēļ 100% vara, un plānajām ribām.

 

ja tikai tas 100% varš un plānās ribas būtu tā ceņņika vērtas :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...