Jump to content

Labs Printeris Mājās


Lapais
 Share

Recommended Posts

kā turpinājums topikam "printeris - lietošanai mājās", kur gan tika apspriests kurš ir printeris visekonomiskākais (lētākais). Šoreiz gan interesē vislabākais. Nauda ir, ja cena pamatota tad nav problēmu. Naudas drukājamais verķis gan nav, tāpēc galējībās arī nevajadzētu iebraukt... Ir doma ņemt kombainu: printeris, skaneris, kopētājs un fax vienā jo principā visi tie ir vajadzīgi (kurš biežāk, kurš retāk) bet dzīvoklītis ļoti mazs un vietas problēma ļoti aktuāla. Pa retam arī vajadzētu kādu fotogrāfiju izdrukāt, tāpēc melnbalts (lāzernieks) nebūs īstais. Visas tās drukāšanas uz T-krekliem, plēvēm un citas izvirtības nav vajadzīgas. Ko ieteiksiet?

Link to comment
Share on other sites

Guest Jupis(x)

Ja nevajadzētu FAX, tad vienkārši varēetu ņemt kautko no HP PSC sērijas...

un vēl jau jautājums,uz cik naudām to visu vajag...

Link to comment
Share on other sites

par naudām jau teicu: ja ir pamatojums, nav problēmu. Orientējošā cena 200....300Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest Jupis(x)

brotheru es neieteiktu pat ļaunākajam ienaidniekam :)

HP OfficeJet 7310 varētu atbilst...

Link to comment
Share on other sites

Kapēc tāds naids pret Brother paskaties uz šiem

Man ir zināmi cilvēki kas lieto un nekādu sūdzību nav bijis, pamato savu nepatiku ja vari!

Link to comment
Share on other sites

Guest Jupis(x)

tapēc, ka apmēram no +/- 10 MFC brotheriem man darbā ir palicis viens pats... pārējiem visādas problēmas, pārsvarā mātes dēļi kirdik...

Link to comment
Share on other sites

Fax jau var aizstaat ar modeemu (leeta mantinja muusdienaas) un attieciigu softu. :roll: Tiesa - PC tad vajadzeetu buut iesleegtam 24/7. :(

Link to comment
Share on other sites

Tas kādi darba apstākļi printeriem ir darbā un mājās es domāju ir būtiska atšķirība .. ;) Cilvēks prasija es izteicu savas domas, pēc pieredzes .. lai tālāk domā pats ko izvēlēties ..

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Canon MF3110 (lāzernieks) Krāsainās bildes eju printēt fotosalonā, jo nav tik bieži vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jupis(x)

Nu ja cena ir ļoti svarīgs faktors, lai jau ņem brother, bet ja var atļauties, tad labāk augstākminēto HP... vismaz zini,ka problēmu būs mazāk...

Link to comment
Share on other sites

kā arī iz Canon saimes - Canon PIXMA MP780

pašam jau liekas tīri pievilcīgs.. īpaši cenas ziņā (~180ls)

Link to comment
Share on other sites

Lietoju šo MFC-820 CW Brother p_1_1147184760@MFC_820CWmazs.jpg

Nekadu sūdzībus,vienigais paskaļš bet vis šancē ātri un bez aizskeršanās.

Plus liels ir WIFI kas iemontets taja kastee,tātad atkrīt vadi uz datoru,un vēl ir visu popularāko karsu lasitaji iemontēti ieksā.

Un tas vis tikai par 190 ls

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

kā varianti canon pixma mp530 un mp780, plusi - dalītās tintes, dubultā papīra ielāde,automātiskā dokumentu padeve, cd/dvd apdruka, visnotaļ klusi darbībā, turklāt ir iespēja ieslēgt "nakts"režīmu, kad uz ātruma rēķina viņš top vēl klusāks, mīnusi - nav komplektācijā telefona klausule, tā ka ja gribi lietot kā telefonu, tad jāslēdz klāt papildus telefona aparāts

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...