Jump to content

Regulējot Guest Datoru.


TradeMAAK
 Share

Recommended Posts

Es uz laptopa vēlos uzregulēt jaunu connection, bet, kad eju create new connectin->advanced, tad connect directly to other computer iespēja ir pelēka. Ko iesākt?

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Es esmu admins! Abi kompji ir mani. Nu tad pasak, kā, lai iespējoju.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Nu tavs variants uz host kompa aizgaaja, uz guest nee. Bet zini, kas pa stelli. Es galigi neko nejedzu no tam visam opcijam, butu jauki, ja kads man konkreti pateiktu, ko, kas un kaa. Buuros jau cauri tutoriaaliem, bet netieku gudrs. Host kompis it kaa nokonfigureets, bet kad guest vajag, tad taa opcija peleeka :(

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

sajuugt kopaa kaarbas ar crossover vadu. abas sistemas xp, viens kompis pc otrs laptop

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK
Ethernet network: what you'll need

For two computers:

 

Network cards for each computer

 

Crossover cable

 

Networking only two computers together? With Ethernet technology, a two-computer network is the simplest of all to install. Each computer needs an Ethernet network card inside, and then you can run a crossover cable between them. That's it! It's not much different than plugging an appliance into the wall. Note that an Ethernet crossover cable is not the same thing as an Ethernet patch cable. We'll cover patch cables next.

 

Ak tā, ja? Es to visu izdarīju, bet nekas nenotiek. Turklāt tutoriālī, pēc kura vadījos bija nepieciešams uzregulēt vienu kompi kā host, otru kā guest, un tur arī radās problēma, ko aprakstīju iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Labi, man vajag TO savienojumu, ar kura palīdzību es varētu ātri pārkačāt failus no mana vecā PC uz manu jauno portatīvo. Man ir nopirkts crossover vads 10m garumā. Ko tagad iesākt. Viskaut ko mēģinu, nekas nesanāk. Palīdziet, lūdzu. Es jau nedēļu mokos.

Link to comment
Share on other sites

Es reiz sali9ku vienkārši kopaa un ieksh TCP/IP iestaadiijumiem savadiiju katram savu IP. kaadu 10.0.0.1 un 10.0.0.2

Un tad ar tiem default gateway un subnet mask vajag abiem vienaadus. Ja nemaldos, tad default gateway bija jaabuut vienai no IP. Un tad caur start/run rakstiiju kaut kaa kjipa \\IP\c:\

bet liekas, ka taa negaaja un tad par cik bija gan web gan FTP serveris, tad ar tiem izliidzeejos.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Es ar mēģināju joku ar ip, man nestrādāja.

Link to comment
Share on other sites

Vēl vajag salikt abus datorus vienā workgroup.

Ja negribas ķēpāties ar workgroup likšanu un mapju šarēšanu, tad vajadzīgos failus var nokopēt arī caur Remote Desktop (uz Windows XP Pro). Man liekas, ka nokonfigurēt Remote Desktop ir pat ātrāk, nekā saslēgt datorus tīklā iekš workgroup, tā lai viss pareizi darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Guest whitefox

Uzliec abiem kompjiem, lai IP piešķir automātiski, uzliec abiem vienādu wokgroup un katram gadījumam abiem uzliec arī IPX protokolu. Nošārē ko tev vajag un lieta darīta.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

labi, es sapratu, kas ir jāizdara. Būtu jauki, ja Jūs man pateiktu arī, kā to izdarīt, Whitefox un Firza.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Sanāca, pingojot ir response, BET kā tagad man dabūt failus no tā otra kompja? Es tur saliku shared folders. Kad eju caur workgroup, man saka "//Lielais is not accessible. You might have not the permission to use this network resource. Contact the administrator bla bla bla. The network path was not found" Ko nu? Caur otru kompi vispār nevar worgroup apskatīt, jo nav permission.

Link to comment
Share on other sites

Prieksh teviim vieglaakais ir uzlikt IPX/SPX protokolu.

Pareizi buutu veidot vienu lietotaaju ar vienaadaam paroleem uz katra datora.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Prieksh teviim vieglaakais ir uzlikt IPX/SPX protokolu.

Pareizi buutu veidot vienu lietotaaju ar vienaadaam paroleem uz katra datora.

 

Ok, bet vai tu varētu pateikt arī kā to izdarīt? Redzi, Daarzenis visu kārtīgi aprakstīja, un man viss sanāca...tik tālu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...