Jump to content

Wireless Router


yuppio
 Share

Recommended Posts

Gribās mājā paņemt wireless routeri, lai sadalītu PDSL netu uz portatīvā un uz stacionārā kompja, pašlaik ICS lietoju, bet nigribās, ka tam kompim jābūt ieslēgtam, un to vadu spraušana katru reizi arī besī. Tad nu jautājums man panesās par to kāpēc ir diez gan paliela naudas atšķirība dažādiem routeriem, kas to cenu, tik traki maina?

 

Vispār ir doma ņemt pašu lētāko - Planet WRT-414

M79 pa 36,92 Ls

 

It kā jau viss ir - wireless, 4 LAN porti, ir gan MAC filtrs, gan tā passworda aizsardzība, lai nav galīgi publiskais :)

 

Vai gadījumā tā lētākā gala routeriem tas wireless pārklājums nav galīgi švaks?

 

Doma ir, ka varētu sēdēt pie mājas ārā pie galda un lietot netu, kā arī pa mājas istabām, kur sanāk...

 

It kā sienas diez ko biezas nav, bet nu mājas pretējās pusēs sanāk laptops un routera atrašanās vietas, ja sēž ārā

Link to comment
Share on other sites

Gribās mājā paņemt wireless routeri

iesaku apskatīties, lai tas AP uztur WPA šifrēšanu. Un protams lai ir 802.11 b/g.

Link to comment
Share on other sites

"Supports 64/128-bit WEP, WPA-PSK, WPA, WPA2 Encryption to protect the wireless data transmissions"

 

Nu it kā jau viņam viss ir, bet šitik lēti cita praktiski nav un es mēģinu atrast iemeslu kāpēc, lai es maksātu ~15 Ls vairāk par Linksys

Link to comment
Share on other sites

PostDeko

es labāk ieteiktu Linksys WRT54GL ~ 48Ls

 

Pievienojos, ļoti laba iekārta.

Ja vēl nomaina defaulto firmwari uz www.dd-wrt.com tad var iegūt funkcijām ļoti bagātu rūteri.

Link to comment
Share on other sites

15 LVL šajā gadījumā ir jāsamaksā par to, ka nopērkot rūteri un atnākot mājās Tu varēsi ieslēgt rūteri, pāris minūtēs veikt pamatuzstādījumus un aizmirst par rūteri :) Ieslēdzot notebooku redzēsi - signal strenght - Excelent!

Rūteris nepārkarsīs un viņu nevajadzēs regulāri pārstartēt. Vai tas ir 15 LVL vērts? Domāju ka Jā! :-D

Link to comment
Share on other sites

Ir novērtos ar lētā gala rūterim, ka problēmas un uzkāršanos rada p2p programmas jeb konkrētāk daudz konekcijas.

Link to comment
Share on other sites

graavracis

da fig vinju zin vai ir veerts. Pasham ir bijushi leetaa gala briinumi tiesa gan ne bezvadu ruuteri, bet parastais ruuteris. Un gan Planet gan Edimax ruuteris nav sagaadaajis taadas nopietnas probleemas. Vienu dienu gan edimax laikam bija karstumaa uzkaaries bet tas ir tikai vienu reizi kaadu 2-3 gadu laikaa. to ka elektriiba vinjam pazuud to neskaitam :D Nu vai tur ir veerts maksaat to naudu klaat vai nee spriediet pashi.

Domaaju ka stabilaaks buus tas linksys it seviskji ja tu taisies mega daudz konekcijas laist cauri bet caurmeeraa maajas vajadziibaam domaaju probleemas nebuus arii ar tiem leetaa gala ruuteriem.

 

p.s. man pat bija viens linksys parastais ruuteris ar kuru biju neapierinaataaks kaa ar leetajiem. Tam linksysam aktiivi konfigureejot caur webu vinjam taads gljuks bija ka vinjsh pats no sevis restarteejas. Mainiiju arii programmatuuru, bet nu taa arii skaidriibaa iisti netiku kas pa vainu.

Link to comment
Share on other sites

Personiski pats esmu izmeģinājis 3 wifi rooterus:

Belkin

linksys

eusso

 

Belkins:

Mazs un simpātisks pec izskata. Labi tur zonu. Nekaras.

Ir bijusas problemas ar AP kuri karas :(

 

Linksys:

Izskats nopietns. Labi tur zonu. Ļoti stabils. Mana izvele

 

Eusso:

pec izskata peleka kastīte ;) Švaka zona(uz pusi mazāka kā belkinam un liksysam) un nupat uzkārās :(

Pēc 2 dienu darbības

 

 

Iesaku ņemt Linksys jo iegūsi labāku zonu un stabilāku darbību.

Varu pārdot par 45Ls

Jauns iepakojumā :)

Link to comment
Share on other sites

Despacho

es netgear pa 30Ls ebay.com paņēmu. laba manta, 2 mēnešu laikā nav uzkāries ne reizi.

Link to comment
Share on other sites

Despacho

tātad vēlreiz, man ir netgear wgr614 v6 rūteris ar firmware V1.0.6_1.0.5, pirkts pa 30Ls(ar visu pastu)(jauns) no ebay, atnāca nedēļas laikā.

 

pats ir smuks, strāda'labi un nekaras. mīnuss - iespējams, viens ports atņirdzās(tas ar ko caur vadu savieno kompjus). tā nesūdzos, esmu apmierināts ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...