Jump to content

Gps Navigācija Izmantojot Plaukstdatoru


dadzis
 Share

Recommended Posts

Ir aparāts UMA GPS UZTVEREJS AR IPAQ 39XX SPRAUDNI, ir plaukstdators hp ipaq ... .

Bet kur raut Latvija un interesē arī Lietuvas, Igaunijas kartes.

 

Jābūt tak kādam katorim kas ko tādu ražo?

 

Var jau izmantot arī JS Latvija3, bet tad šņore par USB jāpārtaisa un laptos jāvazā apkārt. Tā negribās, plaukstadros ir tieši laaikā tādām izvirtībām.

 

HELP! :(

Jābūt tak kādam risinājumam!

 

EDIT: atradu ka MS autoroute draudzējas ar PDA iekārtām, liekas tā varētu būt vienīgā cerība :|

Link to comment
Share on other sites

OziExplorer var lietot.kartes manam UMA GPS nāca līdz.no AMK

Link to comment
Share on other sites

OziExplorer var lietot.kartes manam UMA GPS nāca līdz.no AMK

 

tas ir tipa pērkot ar PDA štekeri tev softs nāca lidzi?

un LV karte ir ok? nav baigā hui...?

 

es vēl 100% nezinu vai man softs būs, pēc 17:00 dodos pakaļ gps daiktam. :wink:

Link to comment
Share on other sites

nē es pirku ar BT, jo man ērtāk savienot GPS ar PDA ar BT.GPS vienā kabatā, pda-citā

EDIT-BT=zilzobis

Link to comment
Share on other sites

itkā esot TomTom kartes kas esot labas priekš pda tieši. nav kāds tās lietojis?

 

tas OziExplorer tak ir tikai tūlis ar ko var ieimportēt kartes iekš pda. vismaz tā izskatās.

Link to comment
Share on other sites

ir arī tomtom, bet GPSTuner un OziEksplorer kā karte ir labāks, |TOMTOM ir tikai navigators. Man viņi visi ir.

Link to comment
Share on other sites

nu būšu bišku iebraucis šinī sfērā :D

tomtom LV kārte esot sūdīgāks, nevajag man tādu, vismaz pagaidām.

 

es uz hp ipaq uzliku oziexploreru, itkā viss forši, uzlikās laižas. nokačāju arī eiropas karti no http://www.oziexplorer.com/

 

bet tā eiropas karte ir ... :???: ... vajag lai ir detalizācija lielāka, tajā eiropas kartē ir tipa tikai valstu izmēra karte.

 

tobiš kur un kā priekā oziexplorera raut latvijas kartes?

 

EDIT: Viss bumbās! :D

Ideja vienkārāša - paņem jebkuru elektronisko karti, nokalibrē un lādē iekšā. Karte principā ir tikai cilvēkam vajadzīga. GPS+ipaq aparāts zīmē maršrutu anyway, ir vai nav karte.

Diezgan liels čakars ir tās kartes tomēr sačinīt.

 

Jabūt tak kaut kur ir iespējais dabūt visas Rīgas JSLAtvija3 ceļu karti ar max zoom!?

Link to comment
Share on other sites

Guest jubalts

btw pa cik neemi BT gps ? es vienkarsi pardodu jaunus pa 50 Ls gabalaa. Ja interese, pm!

Link to comment
Share on other sites

BenderLV

uz kurieni dosies?

es sameklēju sev Mio verķi. vakarā mēģināšu ieinstalēt tomtom. redzēs, kas sanāks.

Link to comment
Share on other sites

btw pa cik neemi BT gps ? es vienkarsi pardodu jaunus pa 50 Ls gabalaa. Ja interese, pm!

 

ņēmu no http://www.ss.lv/lv/communication/gps_hard...gSeF4belM=.html pa ls 26

2 gadu garantija, visi papīri un kas pats dīvainākais - viss arī strādā. :)

 

 

uz kurieni dosies?

es sameklēju sev Mio verķi. vakarā mēģināšu ieinstalēt tomtom. redzēs, kas sanāks.

 

tomtom ir īstais verķis kā navigators. tā vismaz tauta saka. gan jau ka spānijas kartes (uz turieni tu taisījies?) tur būs ok, bet kā saka latvijas ir nekādas.

 

es saķu kost GPS tuner softu. izskatās ka tur defaultā kartes nāk no microsoft mappoint. ar tām kartēm viss strādā - sanāk braukt pa akrti. tikai arī tās kartes, rīgas kartes ir tādas - principā lielākās ielas, centrs. kā drusku tālāk, tā čau. un ārpus rīgas arī kartes principā nekādas. saskāros braucot uz Lubānu.

 

mēģināju ielikt JS Latbija3 karte gps tunerī, nokalibrēt. nesanāca - kaut kas neštimmē, vainu izšķirtspēja vai kas, bet sanāac ārpus kartes, nesanāca trāpī kartē.

 

kāds nav kalibrējis jslatvija kartes preikš gpstuner softa?

Link to comment
Share on other sites

BenderLV

ieinstalēju to tomtom, bet nākamā problēma. nevar dabūt kartes. pats esmu sameklējis, bet tas tomtom netrod. viņam kas noteikti jāglabā flashā tās kartes, lai atrod?

 

P.S. braukt tomēr nolēmām uz Beneluxu. Amsterdama-Brisele-Luksemburga. Spaņija ar auto ir pa tālu un ar ļoteni sanāk lētāk. to nākamreiz.

Link to comment
Share on other sites

es vienu tomtom (daudzi mb) no aarzemju torrentu saitiem iesāku vilkt, apnika.

 

gps tunerim tā ir ka nokalibrē karti, uztaisās vēl viens failiņš un tos abus saglabā SD kartē. pēc tam softā atver to karti un ja viss ok, tad brauc pa karti.

atsevišķā atmiņā ir jāglabā, jo plaukstdatoriem tak atmiņas ir nekādas.

 

gan jau tomtom kartes arī aizņem tā neko.

 

lv saitos es redzēju ka tirgo tomtom lv kartes utt. citādi es ar nifiga enzinu kur raut.

 

jslatvija man ieteica lietot microsoft to karti, tai esot plaukstdatoru modulis, es neatradu tā īsti.

 

atradu interesantu saitu ar sakarīgi apkopotu infu: http://www.gpsinformation.org/dale/PocketPC/wince.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ir arī tomtom, bet GPSTuner un OziEksplorer kā karte ir labāks, |TOMTOM ir tikai navigators. Man viņi visi ir.

 

klau, a ir iespēja no paša PDA no weba karti nokačāt? es kaut kā neatrdu. Patreiz es kompī nokačāju no weba un tad ieleiku PDA kartes gabaliņus. bet tas nav forši.

 

jo bie„zi sanāk iebraukt kaut kur kur nav tās kartes (balts laukums) un būtu super forši ja varētu no paša gpstuner softa kas uz PDA karti nokačāt no interneta! citādi ir diezgan neērti patreiz. :(

Link to comment
Share on other sites

Izkodu līdz kaulam kā saka.

 

Ar GPS tuner softu var mierīgi noeksportēt nobraukto maršrtutu GPX failā un to failu var visur kur iegrūst.

Piemērmna es iegrūdu google earth-ā gps noķerto maršrutu :Dlinks uz bildītēm

 

GPS tuneris māk visādos formātos noeksportēt un iespējams ka arī tādā ko JS latviaj saprot utt.

 

īsāk sakot, GPS verķis tā ir manta.

 

Reāli man tā noderēja lai saprastu vai braucu īstajā virzienā, pa īsto ielu. GPS tuner piedāvātās kartes ir ne paŗāk pilnīgas, bet der tīri labi!

Ja kāds vēl šaubās iesaku. Protams 500ls aparāti ir labi, bet ļoooti labi der arī pa ls26 pirktie! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

uz ko jaaskataas,kad peerk bluetooth GPS uztveereeju? kaadi parametri ir tie buutiskaakie?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...