Jump to content

Kaa Noskaidrot Vai Laptops Nav Lietots


egoisc
 Share

Recommended Posts

Iepirku Asus T2400 no seerijas AJc, kaut kaa aizdomiigi liekas ka disks jau sadaliits partiicijaas 40 un 30 Gb. Maza skramba bija uz areejaa vaaka, bet monis un klaviere un tuchpad arii svaigs izskataas. Bacha un baroklis pleevee, paaris diski. Nezinu, chota man kremt.

 

Pie sleegshanas windows tjipa paprasa ievadiit lietotaajus utt, un pabeidz instalaaciju. Uz ekraana un programmfailos Asus programmas paaris, reklaamas faili, nero, antiviirus. uzliku apdeitus, windows samekleeja kaadus 48. Veel uz ekraana NTFS proga. skatos ka abi diski ir FAT32 sisteemaa, panjeemu un shameejos paarkonverteeju.

 

Vai man vajadzeeja konverteet shameejos - ?

Peec apraksta kaa izskataas, vai tas ir svaigs vai piem. veicii stendaa staaveejis-?

Mulsina fakts ka disks daliits -?

 

Garantijas laiks, shaa kaa taa 24meeneshi, bachai 12. no nopirkshanas dienas.

Link to comment
Share on other sites

Nu un kur problēma? Tev kautkas neiet? Droši vien ka stendā stāvējis. Es savējo lapsi arī no M79 paņēmu, jamiem nebija jauns uz vietas un šie atdeva to, kas stendā stāv. I nekādu probzu, bija ij OS i antivīruss sainstalēts i arī visi nepieciešamie lapša tūļi. Un iet vēl tagad griezdamies bez pārinstalācijas (pirku pirms 3 gadiem).

Link to comment
Share on other sites

Konverteet no fat32 un ntfs vajadzeeja, vai tikai visu sachakareeju. tas tikai atbild par failiem kas lielaaki par 4gb vai arii veel kaut ko dod vai njem nost.

 

mosh fat32 xp skrien aatraak ?

Link to comment
Share on other sites

vajadzēja gan konvertēt uz NFTS,tas ļauj ar permisijām darboties un protams,nav lielo failu ierobežojuma.

Link to comment
Share on other sites

Ja arī bija lietots - tev to grūti būs pateikt. Principā neiespējami.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...