Jump to content

2pc Nav Neta :(


Guest snip
 Share

Recommended Posts

Guest ADEX

Neko neizsakošs problēmas apraksts.

Nevar pat saprast, vai neta nav vienam kompim vai abiem.

 

Kādi kompji, kādas OS, kā saslēgti? Utt, utt...

Link to comment
Share on other sites

Guest snip

abiem win xp prof. abi ir saslegti ar cros vadu un nets nav 1 pc a bet toram viss ir ok....

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nesaprotu - neta nav tam kompim, kuram ir 2 tīklenes, kurš šārē otram netu?

Vai Tu viņus slēdz pie neta pārmaiņus, un viens iet, bet otrs neiet?

Link to comment
Share on other sites

Guest snip

nu ka shitam pc ir 2 tiklenes vinjam nets iet bet toram pc neiet un es nezinu ka lai salieku lai ietu :( bet sharing documents strada

Link to comment
Share on other sites

Guest snip

un kur to vissu var uzlikt ludzu izskaidroes lame es 1x reiz to daru es taksh nezinu kur tur kas atrodas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest snip

xP ok atnaca bargais :D

 

eu a iedodiet ludzu link kur ir manuals tieshi tam kas man ir vajadzigs??? cik sapratu tas ir kkads ics internet connection sharing?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt līdzēs Start-->Contol panel-->Network Connections (šēit izvēlies to connection kas iet uz otru kompi izvēlies properties-->advanced-->un tur ieliec ķeksi kur Allow other networ bla bla un OK, tagad jābūt netam uz otrā kompja.

Link to comment
Share on other sites

Guest snip

nja kad tu to pasaki ir ok bet kad ieju tani connect kas iet uz to pc tur nemaz tadas iespejas nav!!!!! tur ir viss kkas cits tikai ne tas!!

 

nu bled jus ten visi tadi gudri man linkus barstatbet neviens neko jedzigu patikt nevarat.... kas man reali par probu ir!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nelamājies, labi?

Tu neuzskatīji par vajadzīgu pat normāli aprakstīt savu sāpi. Man vajadzēja 2 reizes pārjautāt, lai saprastu, kas Tev par problēmu. Te nevienam naudu nemaksā par svešu problēmu risināšanu. Es iedevu linku, kur 100% ir atrodams atrisinājums. Ko man vēl vajadzēja izdarīt? Izlasīt, iztulkot, tad aizbraukt pie Tevis un visu nokonfigurēt???

 

Iemācies uzvesties!!!

Link to comment
Share on other sites

Par šo tēmu jau šeit ir runāts n-tās reizes! Meklē! :evil:

 

 

Varu mazliet pateikt priekšā. Ar to ISC nevienmēr viss notiek tik gludi kā gribētos. Taisi uz viena PC Proxy. Te lieliski der:

CCProxy

 

:angry:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...