Jump to content

Pc Atjaunošana


Guest minder
 Share

Recommended Posts

Apacer Am1 512mb Ddr400 32x8 Cl2,5

2gb.

66.00 Ls

Abit S939, kt890, sata150 Raid, pci-e,uguru

1gb.

57.00 Ls

Amd Athlon 64 3500+ S939 2.2ghz 512 Box

1gb.

81.00 Ls

X850 Pro Pci-e 256m Gddr3 Vivo

1gb.

127.00 Ls

Summa Ls:331.00

Sanaaca taads. Bet gribu uzzinaat vai labaak nebuutu likt proci uz Am2 socekt?? Un ar ko tas atšķiras no s 939?

Un vai par šādu cenu ir izvēlētas optimālākās detaļas?????

Link to comment
Share on other sites

darba uzdevums biedri? vispār,davai PM,paskaidro,ko kas kā,palīdzēšu.

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Par VGA arii saaku shaubiities.

Var buut kaads var iedot kaadu PCI-E karshu testu kur buutu x850 un 7600gt?

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Klau kur tu izraki shaadu video (jauns/lietots?)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Pieljauju domu ka taas kartes seeeeeeen, kaa vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Es jau nejautaaju ir vai nav. Es gribu tikai zinaat kaadu karti man labaak njemt X1600 xt x850 pro vai 7600gt. Neskatoties uz testu rezultātiem mani tajā 7600 gt ļoti ļoti biedē tie 128-bit. Un gribu arī zināt par Am2 socketu. Vai vispār pārdodas MB uz šo sock?

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

es ieteiktu, kadu proci ar 1mb keshu

 

Pamatojums kads?

 

 

Dzheks te taisaas Doom kapat nevis rekjinat D2Ol ntos meneshus...

Link to comment
Share on other sites

un tāpat 1mb cache varianti no tirgus pazūd.turklāt neaizmirsīsim par cenu.AM2 vēl nav vajadzīgs,tāpat nejutīsi tos apm. 8% performances pieauguma.Un kartei ne tikai biti nosaka jaudu,bet arī arhitektūra.

Link to comment
Share on other sites

pēc skata izskatās, ka tāš detaļas ļoti dārgas - M79 tās dabūsi lētāk + laba garantija un serviss

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Laikam no video jāņem X850 Xt Pci-e 256mb 256-bit. Neticu ka 7600gt ir labāka jo:

1) 128-bit (x850xt 256-bit)

2) 12 piplines (x850xt 16!!)

Link to comment
Share on other sites

tu kaut vienu testu esi izlasījis? :evil: kompis viņam geimiem vajadzīgs,tikai nav nekādas nojausmas par SM3.0 utt. Un nav tās kartes uz vietas,viens jau mēģināja nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Apskatiijos testus un tur x850xt reaali ieliek 7600gt

Bet nesaprotu vienu kāpēc vienā veikalā tā maksā 250-300 Ls bet citā 130-150Ls??

 

 

Ā un vēl cik kopā varētu savākt par tādām detaļām - athlon xp 2200+ GF; fx5200 Agp 128 mb ; 2x 256 Mb 2700 ram; Via MB;

Link to comment
Share on other sites

Tolx -> Tas biju es, kas meegjinaaja un man teica, ka var meegjinaat suutiit, bet nu jau kaa kaads meenesis un nekaadu zinju vairs nav no vinjiem.

 

minder -> man ir x800rx un pat oblivion iet normaali. Automaatiski detekteeja ka var likt high seetingus. FEAR gan pasham reguleejot raustas (speelee apejot stuurus).

Un kartes cena ir dazhaadaaka, jo tai iespeejams ir dazhaadaakas izejas, kaa VIVO, DVI-I, DVI-A, DVI-D, un veel ir arii Platinum Edition.

Un par detaljaam domaaju, ka kaadi 100-120 Ls (Es vairaak nedotu)

 

x800rx maxaa +-100Ls un laikam arii nemeegjinaashu mekleet labaaku karti, jo taas vienkārši nav! Vismaz ne shajaa cenu kategorijaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Tā atradu visoptimālāko videokarti, kura ir krietni jaudīgāka par GF7600gt un Ati x850pro. Cena jaudīgajai X850 XT aptuveni tāda pati te.

Link to comment
Share on other sites

Nez, ko gan tu tur esi atradis. Kartei jau nav ne vainas, tikai taadu vairs nedabuut veikalos. Jau ir meegjinaats pirkt, bet bez rezultaatiem.

Pirms izdod taadu naudu, padomaa vai vispaar taadu monstru vajag. Ir daudzas kartes, kas speej vilkt labi speeles, bet nemaksaa taadu naudu.

Iesaku x800rx - leeta (+-100Ls), 256mbit, labi performee.

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Nu nezinu jaudas nekad nav par daudz. A kas ir ar šo karti?? Neražo vairs? Es Kādos 3 neta veikalos vismaz redzēju tādu.

Link to comment
Share on other sites

neražo gan.Un tas ka ir pricelist,nenozīmē,ka ir pieejama.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Līdz 100Ls labākā ir 7600GS, vai x800GTO. Līdz 150Ls ir 7600gt un x1800GTO. Par x850xt vari aizmirst.

Un D2OL ir pilnīgi po par kešu, tur vajadzīgi tīri herci.

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Atradu visjaudiigaako karti liidz 150 Ls. Taa nav ne 7600gt ne X800gto.

X800 Xl Pci-e 256mb Dual Dvi pa 143 Ls un ar 16 konveijeriem!

* ATMIŅAS KARTE (IEKĻAUTA) - 256 MB

* CHIPSET - ATI RADEON X800 XL

* ATMIŅAS VEIDS - DDR SDRAM

* PRIMĀRĀ VALSTS - Universal

* RAMDAC (Hz) - 2 X 400 MHZ

* ATJAUNOŠANĀS FREKVENCE (max res) - 85 Hz

* KOPNE - PCI Express

* MAKS. IZŠĶIRTSPĒJA - 2048x1536

* TAKTS FREKVENCE (Atmiņa) Khz - 980 MHz

* VIDEO ATSKAŅOŠANA - MPEG-1

* VIDEO ATSKAŅOŠANA - MPEG-2

* VIDEO ATSKAŅOŠANA - MPEG-4

* OPERĒTĀJSISTĒMA - Windows 2000

* OPERĒTĀJSISTĒMA - Windows XP

* PAKA - RETAIL

* EKRĀNU UZTURĒŠANAS SKAITS - 2 X VGA/DVI

* ĀRĒJAIS SAVIENOTĀJS - VIDEO IN/OUT

* ATMIŅAS JOSLAS PLATUMS - 256

* SPECIFIKĀCIJAS - <

* MAX RESOLUTION DIGITAL (DVI) - 1600 x 1200

* MAX RESOLUTION ANALOG (VGA) - 2048 x 1536

* RENDERING PIPELINE - 16

* RENDERING PIPELINE - 16

* ĀRĒJAIS SAVIENOTĀJS - S-VIDEO

* MARĶĒTA PRECE - JĀ

* TAKTS FREKVENCE (Dzinējs) KHz - 400 MHz

* Information in the official manufacturer web site (english) -

kods:EAX800XL/2DTV/256M

Link to comment
Share on other sites

jau pasūtīji? :mrgreen: man tādas nelabas aizdomas,ka nebūs uz vietas viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Minder nu kur tu vari buut tik gudrs. Tev vienkārši padodas neispeejamaas lietas. Tieshi sho karti es suutiiju xnetaa un mani atshuva. Par shito izteicaas 100%, ka nebuus, bet to x850xt varbuuut veel varot meegjinaat suutiit! Es arii izgaadu neskaitaamas reizes cauri visaam video karteem censdamies atrast ideaalaako un nnonaacu poie secinaajuma, ja x800xl ir vislabaakaa price/performance. Bet tad es nokavceeju to momentu un man atsuutiijaas x800rx. Pashlaik it kaa veel varu mainiit, bet vairaak par 150Ls neesmu gatavs izdot par karti. Bet manaa kategorijaa ietilpst vieniigi x1600xt un x800rx. Uz GF nemaz negribas skatiities, jo tur attieciigas klases karte ir par 30-50Ls daargaaka.

Kasparz es labpraat nopirktu, ja vareetu dabuut x1800GT (protams zem 150Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Man nelabas aizdomas, ka tu esi iegrābies. x1800GTO ir KRIETNI jaudīgāka, par x850xt, kur nu vēl par x800xl. PAT x800GTO manās acīs ir labāka par x800xl.

Lalasi revjūvus. x1800GTO ir tāpati x1800XL, tikai ar 12 trubām 16 vietā. Trubas VAR atvērt, un būs pilnvērtīga x1800XL. Mazliet paklokosi, un dabūsi jau x1800XT. Un tas viss par ~150Ls. AIZMIRSTI par x8xx sēriju. Un x800XL

http://www.techpowerup.com/reviewdb/Video%20Cards/ATI/X1800

Link to comment
Share on other sites

Nopietni geimeri un diskutē par sen no modes izgājušām videokartēm! Varbūt tomēr paši pameklēsiet un palasīsiet par tādiem mistiskiem terminiem, kā Bloom un HDR? Sākt var, teiksim, šeit.

Link to comment
Share on other sites

Kaadi komentaari par taadu kraamu kaa Radeon X300 SE ? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kaadi komentaari par taadu kraamu kaa Radeon X300 SE ? :mrgreen:

 

nu nafig tadu kramu....tad jau labak es atstaju kompi savu GF 2Mx :twisted: tas tik zveers

Link to comment
Share on other sites

RedDragon njirgaajas par sho topiku! :D

A savukaart Kasparz ir slikti lasiijis rewiev, jo nav vis taas kartes vienaadaas, tikai ar mazaak trubaam. GTO ir leenaakas atminjas, kas neljaujas tikt uzklokotas kaa XT. Skatos, ka buutiibaa pa 170Ls buutu iespeejams dabuut x1800GT. Par cik neesmu geimeris, tad domaaju, ka taa HDR truukumu nejutiishu. Speeleejot NFSMW jau tas efekts, kad izbraukc no tunelja ir manaams.

Link to comment
Share on other sites

iesaku nestrīdēties ar kasparu,viņš tomēr zin labāk :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Ne visām X1800gto kartēm var atvērt trubas jo ir arī tādi drošinātāji kas neļauj to izdarīt.

Zinu vienu ka no visām kartēm nepirkšu GF7600gt jo tai ir 128bit kas nozīmē 1,4 ghz atmiņa jādala ar 2.

Jāņem būs tā pati X800XL vai arī ja būs X850Xt.

Link to comment
Share on other sites

Ne visām X1800gto kartēm var atvērt trubas jo ir arī tādi drošinātāji kas neļauj to izdarīt.

Zinu vienu ka no visām kartēm nepirkšu GF7600gt jo tai ir 128bit kas nozīmē 1,4 ghz atmiņa jādala ar 2.

Jāņem būs tā pati X800XL vai arī ja būs X850Xt.

 

mjā,tas nu ir vispār.... tu apzinies ko runā? tas ir atmiņas joslas platums,nekas nav jādala.ar 2 ir jādala jo tas ir DDR... vispār,man liekas,ka tev XBOX 360 būs pašā laikā,nekas nav jāpērk klāt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Ne visām X1800gto kartēm var atvērt trubas jo ir arī tādi drošinātāji kas neļauj to izdarīt.

Zinu vienu ka no visām kartēm nepirkšu GF7600gt jo tai ir 128bit kas nozīmē 1,4 ghz atmiņa jādala ar 2.

Jāņem būs tā pati X800XL vai arī ja būs X850Xt.

Awahahhahahahah, drošinātāji, awahahahahah!!11111one

Drunk_lizard, kur tu esiiiiiii?????

OK, ņem vien to x8xx sēriju, pārdevēji būs priecīgi no viņām tikt vaļā :mrgreen:

 

RedDragon njirgaajas par sho topiku! :D

A savukaart Kasparz ir slikti lasiijis rewiev, jo nav vis taas kartes vienaadaas, tikai ar mazaak trubaam. GTO ir leenaakas atminjas, kas neljaujas tikt uzklokotas kaa XT. Skatos, ka buutiibaa pa 170Ls buutu iespeejams dabuut x1800GT. Par cik neesmu geimeris, tad domaaju, ka taa HDR truukumu nejutiishu. Speeleejot NFSMW jau tas efekts, kad izbraukc no tunelja ir manaams.

A Kasparz savukārt ir vairākas dienas lasījis revjūvus šīm kartēm, un Kasparz ir lietojis x800GTO, x800XL, un vēl x800RX mazliet. Un Kasparz saka, ka x1800GTO, nevis x1800GT pāršujot biosu var mainīt Voltāšas ar softa palīdzību, un nav nepieciešams lodāmurs. Un vēl Kasparz saka, ka pa 150Ls dabūs x1800GTO, ja kāds vēlas.

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Awahahhahahahah, drošinātāji, awahahahahah!!11111one

To man teica paziņa, kuram pieder datorfirma un teica ka jaunākajiem Gto nevar atvērt tās 16 trubas jo ir nobloķētas. Bet ja jau tu esi te visgudrākais tad smejies vien, jo pats noteikti esi vēris veco gto. :wink:

 

A ko eksperti domā par Gf6800gt?? itkā 16 trubas un 256 biti. Gribu zināt cik daudz % perfomance ziņā atšķirsies piemēram no X800 XL?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Datorfirmas mūsdienās pieder katram, kurš to pat ir pamanījies ieslēgt.

ES neesmu vēris vaļā NEVIENU GTO. Un es lasu šo furumu, un ja arī kautkas sāk nevērties, es to uzzinu viens no pirmajiem. Parastajām x800GTO nevar atbloķēt trubas, jo tās ir fiziski nobloķētas, savukārt x800GTO2 ar sarkano PCB, un PCI-E strāvas konektoru un x1800GTO VAR atbloķēt trubas tikai pāršujot biosu. http://www.xtremesystems.org/forums/forumdisplay.php?f=79

Un Vēlreiz saku, ņem vainu 7600gt, vai x1800GTO, kautgan nav jau mana daļa, kur citi cilvēki naudu izšķērž, bet es x800XL neņemtu NEKĀDĀ gadījumā. Un kur nu vēl 6800gt, ja 6800GS ir ātrāka salīdzinot abas klokotas un maksā lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest minder

Hmm varbūt es x1800 jaucu ar x800gto. :-? Bet tas tā. No šī garā topica un testiem varu secināt ka GeForces netur līdzi radeoniem. Tikai nevaru atrast testu kur būtu 7600gt salīdzināts ar X800 XL vai X800 Xt vai X850 XT :( . 'Tikko ieraudzīju testos ka pat GF 6800gt zaudē minētajiem radeoniem.

Tātad ap 150 Ls vislabākās laikam ir X800 XL; X800 Xt; X850 Xt; un protams nedaudz dārgākā X1800Gto.

 

Btw dažās spēlēs X850 Xt liek 1800 Gto

 

Vienā veikalā atradu X1800gto pa 153 Ls! Laikam tā tomēr būtu visjaudīgākā no visām ~150 Ls

Link to comment
Share on other sites

tak cik reizes tev jāsaka,ka X850 vairs nekur jaunas nav un lietotas arī praktiski nav...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...