Jump to content

Televizijas karte


Guest Betto69
 Share

Recommended Posts

Ir doma saakt ierakstiit datoraa TV paarraides tieshraidee. Patlaban man ir Baltcom TV piesleegums. Cik saprotu, ir nepiecieshama datoraa speciaala TV karte. Kaadu karti ieteiksiet? Vai kaadam ir kaada pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Šeku būs laba lapu, kur radīsi atbildi: http://www.pctuner.ru/index.html

===============================================

Vecos laikos man bija ATI TV karte, ISA slotam paredzēta, ar kaut kādu philips tjūneri. Šī karte man uzlika kvalitātes latiņu. Vēlāk tāpat kā Tu gribēju šad un tad kaut ko no teļuka ierakstīt. Kritēriji divi:

a) ierakstīt un skatīties uz PC (digitālais videomaģis)

b) varbūt kādreiz ielikt kaut ko interesantu video cd (notestēju uz cdrw)

c) max 30Ls un ne eiro centa vairāk.

Palasīju TV tjūneru aprakstus un paķēru pixelviewu ar bt878 uztvērēju. Labi zinu, ka 10 baļļu sistēma šī karte bildi dod starp 6 un 7, bet tai ir pieejami free softi.

Kaut kādu pieredzi esmu aprakstījis šajā topikā: http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=...38&highlight=tv

 

Pašlaik, kad jāraksta, izmantoju FlyCapDS (PAL D, 353x288, audio nekompresēts, video DivX 4.12). 1h aizņem ~1.5GB. Skaņu nekompresēju tādēļ, ka slimīgi uztveru skaņas kvalitātes trūkumus.

 

P.S. Šai kartei bilde ir sliktāka nekā 1999. gadā iegādātajai ATI TV.

Link to comment
Share on other sites

Ja videokartes maina diezgan bieži, tad ērtāk ir ņemt atsevišķu TV tunera karti. Es iesaku AverMedia AverTV Go 007, Philips SAA7130 čips, līdz ar to bildes kvalitāte ļoti laba (varētu likt vismaz 8 no 10). Līdznākošais softs ir normāls, nevajadzēs neko papildus meklēt, tikai vajag no ražotāja atvilkt pēdējo pieejamo versiju priekš 307 sērijas kartes.

Link to comment
Share on other sites

Ja videokartes maina diezgan bieži, tad ērtāk ir ņemt atsevišķu TV tunera karti. Es iesaku AverMedia AverTV Go 007, Philips SAA7130 čips, līdz ar to bildes kvalitāte ļoti laba (varētu likt vismaz 8 no 10). Līdznākošais softs ir normāls, nevajadzēs neko papildus meklēt, tikai vajag no ražotāja atvilkt pēdējo pieejamo versiju priekš 307 sērijas kartes.

 

...es taisni ka' reiz gribēju ieteikt TV karti uz SAA 7130 chipa! Pats tādu lietoju un esmu apmierināts ar tās darbību/bildes kvalitāti/iespējām kā 17000 zīloņu... :-) pirms tam mudījos ar Bt 878 :-/ ...tāpēc man laikam ir parādijušies sirmi mati... ;-)

Link to comment
Share on other sites

...es taisni ka' reiz gribēju ieteikt TV karti uz SAA 7130 chipa! Pats tādu lietoju un esmu apmierināts ar tās darbību/bildes kvalitāti/iespējām kā 17000 zīloņu... :-) pirms tam mudījos ar Bt 878 :-/ ...tāpēc man laikam ir parādijušies sirmi mati... ;-)

Vai tad ar to bt878 ir tik ļauni? Defaultais softs ir murgs, bet dscaler ir labs priekš skatīšanās + wdm draiveri var atrast + var atrast softu priekš capturēšanas. Bildes kvalitāte viduvēja, bet tas atkarīgs no izmantojuma. Ja mājās teļuka nav, tad jāstutē tv tjūners. Ja teļuks ir, tad pat tv tjūneri gandrīz vai grēks virs 30Ls kaut eiro centu nolikt.

 

P.S. Man jau bija štuks paņemt ATI TV, bet LV tādus nemanīju. ATI bija labs.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad ar to bt878 ir tik ļauni? Defaultais softs ir murgs, bet dscaler ir labs priekš skatīšanās + wdm draiveri var atrast + var atrast softu priekš capturēšanas.

Nu jā, problēma tā, ka pašam visi softi jāmeklē, pie tam neatceros, kā Dscaler bija ar pults atbalastu - laikam jau ne visām kartēm? Salīdzinājumam tam pašam AverTV defaultais softs ļauj darīt visu iepriekšminēto, par capturēšanas kvalitāti vēl var piekasīties, taču vismaz deinterlace tam notiek automātiski.

Link to comment
Share on other sites

...es taisni ka' reiz gribēju ieteikt TV karti uz SAA 7130 chipa! Pats tādu lietoju un esmu apmierināts ar tās darbību/bildes kvalitāti/iespējām kā 17000 zīloņu... :-) pirms tam mudījos ar Bt 878 :-/ ...tāpēc man laikam ir parādijušies sirmi mati... ;-)

Vai tad ar to bt878 ir tik ļauni? Defaultais softs ir murgs, bet dscaler ir labs priekš skatīšanās + wdm draiveri var atrast + var atrast softu priekš capturēšanas. Bildes kvalitāte viduvēja, bet tas atkarīgs no izmantojuma. Ja mājās teļuka nav, tad jāstutē tv tjūners. Ja teļuks ir, tad pat tv tjūneri gandrīz vai grēks virs 30Ls kaut eiro centu nolikt.

 

P.S. Man jau bija štuks paņemt ATI TV, bet LV tādus nemanīju. ATI bija labs.

 

:-) nu kamēr es I-netā atradu alternatīvos draiverus un softu priekš Bt 878 kartes, tikmēr nervu sabrukums un sirmie mati klāt gan! :-)))

 

...bet tā kā man tas TV tuneris vajadzīgs 50/50 priekš TV skatīšanās un analogā video capturēšanas, tad nolēmu iepirkt SAA7130 chipaino karti - tomēr jaunāka paaudze un arī bildes kvalitāte labāka...

Link to comment
Share on other sites

Vai tad ar to bt878 ir tik ļauni? Defaultais softs ir murgs, bet dscaler ir labs priekš skatīšanās + wdm draiveri var atrast + var atrast softu priekš capturēšanas.

Nu jā, problēma tā, ka pašam visi softi jāmeklē, pie tam neatceros, kā Dscaler bija ar pults atbalastu - laikam jau ne visām kartēm? Salīdzinājumam tam pašam AverTV defaultais softs ļauj darīt visu iepriekšminēto, par capturēšanas kvalitāti vēl var piekasīties, taču vismaz deinterlace tam notiek automātiski.

Jā, te bija tā nianse, ka es softus sameklēju pirms kartes iegādes. Ja softu nebūtu, tad, protams, šo karti neņemtu.

Kaut ko kapčurēt ar bt878 būtu ... hmm...

Man šķiet, ka dscaler neatbalsta pulti. Pults man nebija aktuāla, kaut gan paņēmu to modeli, kam tā bija.

Link to comment
Share on other sites

Ja Betto69 ir Baltcom TV pieslēgums, tad tā lieta nav tik vienkārša. Cik zinu tad Baltcom TV ir speciāli uztvērēji, un nezinu gan vai ir tāda TV karte kura spēj darboties ar Baltcom TV kodēšanu. Tātad signāls būs jāņem no Baltcom TV uztvērēja. Ja tam Baltcom TV uztvērējam ir radio frekvenču izeja tad labi, bet ja tikai kompozītais audio/video, tad gan būs problēmas, kā sadalīt to signālu gan uz televizoru, gan uz TV karti.

Link to comment
Share on other sites

Ja Betto69 ir Baltcom TV pieslēgums, tad tā lieta nav tik vienkārša. Cik zinu tad Baltcom TV ir speciāli uztvērēji, un nezinu gan vai ir tāda TV karte kura spēj darboties ar Baltcom TV kodēšanu. Tātad signāls būs jāņem no Baltcom TV uztvērēja. Ja tam Baltcom TV uztvērējam ir radio frekvenču izeja tad labi, bet ja tikai kompozītais audio/video, tad gan būs problēmas, kā sadalīt to signālu gan uz televizoru, gan uz TV karti.

savu laiku kameer dziivoju imantaa lietoju Batkoma kaabeli

ATI kartei bija jaaliek kjiinas kaabelja standarts lai redzeetu visus kanaalus ...

Ar antenu TV torni arī varēja normāli dabūt tikai ar ķīnas drāti.

Link to comment
Share on other sites

Manpraat gan ir jaaizveelaas taads TV tuneris kursh ir savietojams ar tiem alternatiivajiem softiem. Parasti tie liidzejoshie softi izradas pilniigi meesli.

Ja ir normaals tuners nav probleemu uzlikt softu kursh ljaus ar puldi dariit VISU.

Descaleraa nebija iebuuveeta pults uztureeshana toties ar papildus alternatiivo softu to var nokonfigureet.

Panjem uuber karti kur neiet neviens alternatiivais softs...

nu nez.. cik tas ir jedziigi.

Link to comment
Share on other sites

Manpraat gan ir jaaizveelaas taads TV tuneris kursh ir savietojams ar tiem alternatiivajiem softiem. Parasti tie liidzejoshie softi izradas pilniigi meesli.

Ja ir normaals tuners nav probleemu uzlikt softu kursh ljaus ar puldi dariit VISU.  

Descaleraa nebija iebuuveeta pults uztureeshana  toties ar papildus alternatiivo softu to var nokonfigureet.

Panjem uuber karti kur neiet neviens alternatiivais softs...

nu nez.. cik tas ir jedziigi.

ATI ir labs softs. Citādi šai tēzei piekrītu. Labi, ja ir kāds backup variants.

Link to comment
Share on other sites

ATI tunerus sen neesmu redzeejis. Tas kas bija agraak tas bija vienkaarshi murgs.

Topashu vareetu teikt pa visiem tiem AverMedia un PixelView.

Bet nu katru dineu jau nesanaak ar tiem agregaatiem njemties :)

Maajas bija.. nospljaavos nopirku teljuku.

Es protams atvainojos bet taa njemshanas ar tuneri ir taspats kas drochiit ar kreiso roku :)

Nosaakuma nochakareejies lai dabuutu kanaalus tad chakareejies bakstoties ar pulti.. Veeh..

Noperc teljuku un nekadu probleemu.. neduuc.. kluss.. ar pulti var netikai izsleegt , bet arii iesleegt :O)

Tuners der tikai kad kautkas no tv jaaieraksta.

Vai ja negribas ar maajdziivnieku kasiities pa to kaadu kanaalu skatiities..

Un ja seezh pie pc tad taa pults nav aktuaala :) Staipiities pakalj pultij var buut neertaak kaa uzmest taustekljus uz klavas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Betto69

Pamatdoma ir vienkārša: man ir nepieciešams dzelzis caur kuru es šad un tad kautko varu ierakstīt no TV normālā kvalitātē (ne zemāk kā 8 no 10 kā te viens izteicās). Ierakstīt vajadzētu tā ka to ierakstīto vēlāk var uz divx pārdzīt, mpeg-ā ierakstīt būtu neslikti. Viss pārējais ir pilnīgi lieks: pultis vāi vēl ķādi navaroti. Cik saprotu, man ir divas iespējas: vai nu pa 30 latiem plate atvertvungo007 vai pa kādiem 150 latiem plate 9600 brīnumu radiāns. Ir kādas vēl alternatīvas?

Link to comment
Share on other sites

Varbuut shis ir chainiku jautaajums:D bet.. Vai ar TV tjuneri var skatiities parasto LV tv + Sataliit televiiziju (kas man naak no jumta shkiivja ar trijaam galvaam)???

 

Pagaidaam sataliitu skatos ar digitaalo sataliit kasti. TV kanaali ir pie 600 + apm 100 radio kanaali.. Bet buutu idealnjiks, ja vareetu skatiities savaa istabaa uz PC..

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

jautaajums: ja ir Telia MultiCom kabelis kas pienaak caur veco labo padomju antenas vadu tad tas derees lai lupiitu TV uz PC? un ja es uzlikshu "daliitaaju" lai vareetu vienlaiciigi uz TV un PC skatiities vai signaals nebuus par vaaju?

Link to comment
Share on other sites

jautaajums: ja ir Telia MultiCom kabelis kas pienaak caur veco labo padomju antenas vadu tad tas derees lai lupiitu TV uz PC? un ja es uzlikshu "daliitaaju" lai vareetu vienlaiciigi uz TV un PC skatiities vai signaals nebuus par vaaju?

Nevajadzētu būt pa vāju, man bez problēmām pat dalās uz 2 TV un 1 PC.

Link to comment
Share on other sites

nekaadu kvalitaates zudumu nemanu ...

bilde uz AIW pat labaaka kaa uz sony ...

Tā jau ir ar tiem sony. Mans bt878 rāda jūtami sliktāk par philips. Pie tam reizēm kabeļtelevīzijai grib "sabojāties" pirmie kanāli (vairāk sniega nekā bildes). Šādos gadījumos teļuks izvelk puslīdz skatāmu bildi.

 

Lietoju philips 29pt9416

Link to comment
Share on other sites

Varbuut shis ir chainiku jautaajums:D bet.. Vai ar TV tjuneri var skatiities parasto LV tv + Sataliit televiiziju (kas man naak no jumta shkiivja ar trijaam galvaam)???  

 

Pagaidaam sataliitu skatos ar digitaalo sataliit kasti. TV kanaali ir pie 600 + apm 100 radio kanaali.. Bet buutu idealnjiks, ja vareetu skatiities savaa istabaa uz PC..

 

Atšķiru Chip 2004.09 numura 55.lpp. Opā, ko redzu: VisionPlus VisionDTV Sat-CI, Pinnacle PCTV Sat, Technisat SkyStar2 TV.

Link to comment
Share on other sites

Varbuut shis ir chainiku jautaajums:D bet.. Vai ar TV tjuneri var skatiities parasto LV tv + Sataliit televiiziju (kas man naak no jumta shkiivja ar trijaam galvaam)???  

 

Pagaidaam sataliitu skatos ar digitaalo sataliit kasti. TV kanaali ir pie 600 + apm 100 radio kanaali.. Bet buutu idealnjiks, ja vareetu skatiities savaa istabaa uz PC..

 

Atšķiru Chip 2004.09 numura 55.lpp. Opā, ko redzu: VisionPlus VisionDTV Sat-CI, Pinnacle PCTV Sat, Technisat SkyStar2 TV.

 

Sk.. Bet kaa ar vinu dabuushanu latvijaa?? Ir nojausma?

Link to comment
Share on other sites

nekaadu kvalitaates zudumu nemanu ...

bilde uz AIW pat labaaka kaa uz sony ...

Tā jau ir ar tiem sony. Mans bt878 rāda jūtami sliktāk par philips. Pie tam reizēm kabeļtelevīzijai grib "sabojāties" pirmie kanāli (vairāk sniega nekā bildes). Šādos gadījumos teļuks izvelk puslīdz skatāmu bildi.

 

Lietoju philips 29pt9416

tevis iepriekshpiemineetajaa pctuner.ru ir aprakstiits kas jaadara lai samazinaatu trauceejumus.

Es nolodeeju pashu uztvereju no tas PCI plates un tagad man uztveereejs atrodaas 1.8m attaalumaa no keisa un visiem tiem PC trauceejumiem.

Bilde uzlabojas.. nuu emm starpiiba bija fantastiska.

Bet nu man arii taa bilde bija suudiiga pirmstam tadeelj bija taa fantastiskaa atshkjiriiba.

Tachu domaaju ka shaads neliels modings var uzlabot bildes kvalitaati jebkurai kartei :)

Vai vismaz daudzaam :O)

Vajag tikai printera kabeli, shtekerus un nedaudz pacietiibas :)

Link to comment
Share on other sites

Sk.. Bet kaa ar vinu dabuushanu latvijaa?? Ir nojausma?

Nojausma ir :) Pinnacle PCTV Sat var dabūt iekš Elva-1 un citiem Pinnacle izplatītājiem, tikai cena kožās :( No lētākām kartēm varētu derēt arī AverMedia AverTV DVB-S, vismaz kādreiz EET tādas bija.

Link to comment
Share on other sites

njaa ar draiveriem bt878 ir drusku probleemas, bet kad visu sataisa, tad var captureet normaali, mani vismaz bildes kvalitaate apmierinaaja.

P.S. paardodu Acorp bt878 tv tuneri ar fm uztveereeju, antenu, pulti. pirku pa Ls43, atdodu par Ls15...

Link to comment
Share on other sites

tevis iepriekshpiemineetajaa pctuner.ru ir aprakstiits kas jaadara lai samazinaatu trauceejumus. Es nolodeeju pashu uztvereju no tas PCI plates un tagad man uztveereejs atrodaas 1.8m attaalumaa no keisa un visiem tiem PC trauceejumiem.

 

jap shitais prijoms vienmeer tiek uzskatiits par must do ja ir trauceejumi un laikam jau bez trauceejumiem nav vispaar redzeets...

Link to comment
Share on other sites

Nu , tā tjūnera izlodēšana, pēc manas saprašanas, dod rezultātu , ja ir vājš signāls no antenas (kabeļa) . Ja ir normāls- diezin vai iegūst ko būtisku (ja nu vienīgi, ir galīgi šķibs izpildijums, t.i. galīgi nepareizi pieslēgts ekranējums.

Link to comment
Share on other sites

Man stāv PixelView PlayTVpro PV-BT878P+w/FM un man patīk. Tikai laikam viņš ir labs, lai skatītos nevis ierakstītu...

Link to comment
Share on other sites

Man stāv PixelView PlayTVpro PV-BT878P+w/FM un man patīk. Tikai laikam viņš ir labs, lai skatītos nevis ierakstītu...

Nu nav jau nemaz tik traki, man ir Pixelview Play TV Pro Ultra un var ierakstiit tiiri labi, vieniigi jaasameklee vajadziigie softi un uzpriekshu! Reegkjini to, ka te kur es dziivoju ir kabelene, tachu taa nav iipashi kavlitatiiva un nevar dabuut tik labu atteelu ar suudiigu signaalu!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, varbūt var arī dabūt, bet standartā galīgi s... ēēē nelabs stāv! Kvalitāte kā uz mobīlo. Varbūt man vienkārši pamaz operatīvās, nezinu. Bet ķa televizora skatīšanās u radio klausīšanās viņš mani pilnīgi apmierina. Tagad vienīgi man tās problēmas ar skaņas karti atrisināt...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, varbūt var arī dabūt, bet standartā galīgi s... ēēē nelabs stāv! Kvalitāte kā uz mobīlo. Varbūt man vienkārši pamaz operatīvās, nezinu. Bet ķa televizora skatīšanās u radio klausīšanās viņš mani pilnīgi apmierina. Tagad vienīgi man tās problēmas ar skaņas karti atrisināt...

Vai tad tev manis iedotie draiveri neder ?!? Skaties http://www.boot.lv/forums/viewtopic.php?p=57878#57878

Link to comment
Share on other sites

Nu , tā tjūnera izlodēšana, pēc manas saprašanas, dod rezultātu , ja ir vājš signāls no antenas (kabeļa) . Ja ir normāls- diezin vai iegūst ko būtisku (ja nu vienīgi, ir galīgi šķibs izpildijums, t.i. galīgi nepareizi pieslēgts ekranējums.

 

 

Keisaa ir chupa detalju kuras rada visaadus traucejumus.

Izlodeejot uztvereeju tu atbriivojies no tiem trauceejoshajiem elementiem.

Ar signaala stiprumu nav un buut nevar nekaada sakara.

Link to comment
Share on other sites

9x/Me(4.94MB)

http://kaija.rulz.lv/bildes/pc/uda02315_w9xme.zip

 

:O)

Njem velc no LV :)

He he nu gan tev serveris ;) Tas jau liidzinaas Warezam :)

 

Kur tu tur redzi warezu?

:)

 

P.S Sasodiitais LTK.. no aarzemeem saakumaa viss iet ok.. Saakuma aatrums ir >1MB/sec

peecaak nokriitas liidz 200 un tad leenaam nolaizhaas liidz 100...

wtf...

jaabuut ir 2MBit

veeh jaauzzvana bus shiem.

Link to comment
Share on other sites

Tagad gribas skaļi nolamāties, bet es klusām pateikšu, ka neder... Tūlīt tiešām izdauzīšu laukā to mātesplati!!!

Link to comment
Share on other sites

9x/Me(4.94MB)

http://kaija.rulz.lv/bildes/pc/uda02315_w9xme.zip

 

:O)

Njem velc no LV :)

He he nu gan tev serveris ;) Tas jau liidzinaas Warezam :)

Kur tu tur redzi warezu?

:)

Nee nu tas tik taa, jox, interesanti :) Vai tev tas no maajas PC griezjas ?!? Vai arii tev pazinjas kaadaa kartiigakaa iestaadee rukaa :)

 

Maajas kaste :)

worksteishens :)

Buus man no garantijas hdd tad visu shito padariishanu paarcelshu uz otru kasti un uz shitaas uzlikshu kautkaadu MD 10 :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...