Jump to content

Panasonic Vs Canon


Guest WorstDevil
 Share

Recommended Posts

Guest WorstDevil

Nu tātad papētījis fotokameras, apsvēris maka biezumu etc nonācu pie 2viem aparātiem, no kuriem man ir grūti izvēlēties vienu, tāpēc vēlējos pajautāt, varbūt kādam no Jums ir gadījies ko tādu lietot un pastāstīt kā dzīvē tie "uzvedas" nevis uz papīra...

 

Fotokameras:

 

1) Panasonic DMC-FZ7EG-S/K

 

2) Canon PowerShot S2 IS

 

:roll:

Link to comment
Share on other sites

graavracis

Es njemtu Canon. Taapeec ka taa ir firma kas ar foto tehniku nodarbojusies ieprieksh liidz ar to vinjiem lielaaka pieredze.

Bet gan jau ka otram ar nav nevainas.

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Es teikt ka Canon ir kvalitates pakapienu prieksha. Katra zinja, Canon lecai es uzticos vairak neka Lumix

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Par Canon PowerShot S2 IS gan sheit, gan viskautkur citur ir runaats ljoti daudz un cik ir lasiits, vairums (tie, kas pashi ir lietojushi) saka, ka baigi labs verkjis. Respektiivi, IMHO - jaanjem Canon. ;)

Link to comment
Share on other sites

Aparāti līdzīgi, galvenais kā rokā ieguļ, kā pirksti tiek līdz pogām, kāda ir menu navigācija. Canon pluss ir atlokāmais un grozāmais displejs (tik tiešām laba manta, it sevišķi makro vai virs galvas bildējot). Taču labāk aizej un apčamdi tomēr tos verķus - tad, kad kāds no jamiem būs īpašumā, būs jau par vēlu pirkstos kost...

Link to comment
Share on other sites

Tak S3 IS pieejams jau! - vismaz ātrāks par to S2 :(

Link to comment
Share on other sites

S2IS ir labs aparaats, vaajaa vieta bildeejot telpaa (tikko bildeeju maasas izlaidumu), saliidzinoshi lielaa attaalumaa un pie vaaja apgaismojuma. Uzreiz jaaliek iso200 un paraadaas trokshnji. Roka arii nedriikst notriiceet.. :?

Gaishaa dienas laikaa bildes sanaak vienkārši super! :)

Makro rezhiims labs, video ideaals(640x480@30fps, stereo skanja :-P ), bet tad domaa par kaadu 2..4gb karti.

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Pats arī nevarēju izšķirties starp Canon Powershot A620 un Panasonic Lumix DMC LZ5, primārais kritērijs bija fotokameras kompaktums un darbības ātrums. Cena canon aparātam nolaidās un izdarīju izvēli par labu canon aparātam.

Link to comment
Share on other sites

CANON

 

Jo viņiem ir labākas matricas - trokšņu līmenis krēslā būs krietni mazāks kā panasonicam (un jebkuram citam). Canon taisa paši savas matricas, kamēr lielākā daļa citu ražotāju nea.

 

 

labs saits par digitālajām kamerām ir http://www.dpreview.com

 

iesaku!

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

bilžu kvalitātes ziņā abi fočuki visdrīzāk būs ļoti līdzīgi, te drīzāk ir jāiet uz veikalu un jāapčamda pašam, kurš labāk patīk. esmu rokās turējis abus, jāsaka godīgi (lai gan pats lietoju tikai canonus, tiesa, ziepenes), ka panis man patika labāk - vairāk nopietna fočuka sajūta, nekā konkrētajam canonam. ja salīdzina iekšas, tad manuprāt leica lēcas (kas ir panī) ir kvalitātē salīdzināmas ar canonu, un matricas cik man zināms (nevaru gan apgalvot 100%) šādas klases aparātiem arī canons liek iekšā svešas (sony piemēram). canona pluss ir AA barošanas elementi un intuitīvāka izvēlne, bet es domāju ka padarbojoties ar pani kādu laiku tas varētu arī nebūt problēma, savukārt panis ir ievērojami lētāks

Link to comment
Share on other sites

............ arī canons liek iekšā svešas (sony piemēram). ............

 

NONAME atkal pārkarsi saulē ...

peace :)

vienkārši pārbaudi savu informācijas avotu ... varbūt gribēji teikt otrādi...

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

Barber atkal izrāda savu vēlmi padir$7ies

ieteiktu mazliet vairāk painteresēties par ar savu darbu saistīto specifiku, argumentiem šis links par konkrēti sony matricām, ar kurām tajā pašā laika periodā bija problēmas arī vēl fujifilm'am un nikonam (nu un protams pašam sony)

Link to comment
Share on other sites

Aga ! - pamanīju - tur tieši rakstīts ka visi lieto Sony matricas ....

tā kā tāds žurnālists - kā grib tā tulko....

 

es neesmu tāds akmeņgrauzis Canon foto lauciņā, lai lasītu visas ziņas, kas sasitītas ar mazbudžeta fotoaparātiem un problēmām saknē. Man prieks par tevi!

 

Mani vienkārši smīdina fakts, ka tu par visām varītēm pierādīt, ka Canon sastāv no Sony detaļām (un visi pārējie arī laikam)

Starpcitu, jaunā Sony spogulene ... nav mazliet aplauziens ?

Link to comment
Share on other sites

Guest africanis

izmantoshu izdeviibu sakarā ar upgrade uz spoguleni (laikam uz 350D)

canon s2 is (LVL240)

komplektaa - soma, baterijas ar ladetaju, Kingston 512mb

africanis@one.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

Aga ! - pamanīju - tur tieši rakstīts ka visi lieto Sony matricas ....

tā kā tāds žurnālists - kā grib tā tulko....

 

pēc tavas saprašanas "vendor-supplied CCD image sensor" nozīmē canona paša matricas, ja ?

 

Mani vienkārši smīdina fakts, ka tu par visām varītēm pierādīt, ka Canon sastāv no Sony detaļām (un visi pārējie arī laikam)

 

pārlasīju vēlreiz uzmanīgi savus textus, bet nekādīgi šādu apgalvojumu nespēju atrast, jeb vai fotoaparāta vienīgā sastāvdaļa ir matrica ?

 

Starpcitu, jaunā Sony spogulene ... nav mazliet aplauziens ?

 

nu ja par aplauzienu var uzskatīt iespēju lietot visus vecos minoltas objektīvus, tad jā

Link to comment
Share on other sites

izmantoshu izdeviibu sakarā ar upgrade uz spoguleni (laikam uz 350D)

canon s2 is (LVL240)

komplektaa - soma, baterijas ar ladetaju, Kingston 512mb

africanis@one.lv

Emm es te tā oftopikā: Kādu somu tu esi iegādājies savam S2? Man tas ir nākošais pirkums, bet gribējās zināt kādu labāk ņemt ;)

Link to comment
Share on other sites

to NONAME

 

vismaz tas kas netā pieejams no Sony spogulenes testiem ... bildes ir vienkārši zem kritikas ..

 

es jau saku "vendor-supplied CCD image sensor" tu šito uzreiz saskati kā Sony pirkstu, gluži kā žurnālists ;-D

 

labi, pietiks muļķoties ... nav par ko kokus lauzt, katram savs :)

 

EDIT:

Publiski atvainojos NONAME :) , nopietni! toč .. izrādās ka kompaktajām kamerām, pat S70 ir SONY uztverošā matrica! ... nu dod, ne...

BET spogulenēm gan pašu radītas :)

NONAME ! peace ? :)

Link to comment
Share on other sites

ZigmarsR

Fotokameras:

 

1) Panasonic DMC-FZ7EG-S/K

2) Canon PowerShot S2 IS

Digital Times #07 (465) 14/02/2006

(ja kāds nezin avīze krievu valoda, izdod Latvijā par datoriem un modernām tehnoloģijām)

numurā ir abu, Tevis augšminēto aparātu testi.

 

Nē skatos, ka tomēr kļūdījos ir

1) Panasonic DMC-FZ5

2) Canon PowerShot S2 IS

3) Fujifilm FinePix S5600

4) Konica Minolta DiMAGE Z6

5) Olimpus SP-500UZ

6) Samsung Pro 815

7) Sony DSC-H1

 

Kā jau te tika minēts tagad ir pieejams arī Canon PowerShot S3 IS.

Es priekš sevis esmu izdarījis izvēli - Canon PowerShot S3 IS. :-)

Te ir ko palasīt par šo kameru.

1 2 3 4 5 6

Link to comment
Share on other sites

mjā, salasījos http://www.dpreview.com abus previews par fotokamerām, tagad ir vēl lielāka putra

Tev takš vismaz 2 cilvji ieteica sekojošo - dodies uz veikalu čamdīt! Citādi nekā - "iegrābsies" un būsi "nelaimīgs", jo domāsi, ka tā "otra" tomēr bija "labāka". Nopietni. Bet tad, kad nopirksi, būs pilnīgs pofigs, kas par firmu un kā strādā - galvenais būs jau aiz muguras - izvēle būs jau izdarīta, tad jau tikai "piešaušanas" laiks būs svarīgs.

 

Man arīdzan bija grūta izvēle, jo tehniski labākais ziepis manām vajadzībām šķita KM A200, krāsas labāk patika tādas kā Canon, taču ātrumu un iespējas gribējās kā spoguļkamerai. Gala rezultātā - ne šis, ne tas - ne naudas īsti, ne aparāta paša. Vienu brīdi jau biju gatavs ņemt 350D no Canon, iepirkt Sigmas plastmasas-stikla lētuci un dzīvot laimīgs, taču biju lietojis 20D un 350D fiziski nespēju pieņemt - negūla rokā un viss. Pārmetos uz Pentax spogulenēm, taču šausmīgi nepatika nedz JPEG kompresijas artefakti, nedz piedāvātās iespējas (arī ergonomika). Nikons par dārgu. Tad atpakaļ uz ziepjiem - šausmīgi un trakoti patika Sony DSC-F828, taču nevarēju samierināties ar tā izmēriem un gaišā objektīva hromatiskajām aberācijām - tās saulainā laikā pie atvērtākas diafragmas un kontrastaināka kadra bija gandrīz nāvējošas. Nikonam (8800. modelim) nepatika nedz cena, nedz iespējamās problēmas, kameras vadība arī biku piekliboja, kaut attēls likās baigi OK. Un tā pa riņķi vien - lasīju konferenču murgus, pumpēju bilžu gigabaitus, mētājos no viena grāvja otrā, taču labuma nekāda - neviens no čamdītajiem aparātiem nederēja pilnībā. Biju vīlies un nospriedu, ka jāpērk lētāks ziepis. Un tad kaut kā veikalā rokās paņēmu Canon PowerShot G6 un - brīnums! - ir īstais! Biju apjucis, jo šo aparātu tā nemaz arī negribējās pirkt, taču nopirku. Tagad tēmēju uz spoguleni, šis aparāts paliks kā backup variants.

 

Morāle - JĀČAMDA! Pirms tam gan jānodefinē savas vajadzības un galējais kompromiss, uz ko iet. Ja nezini, tad jāčamda pēc iespējas vairāk - mums taču veikalu daudz. Kameru apskati ir, izvēļņu un pogu struktūru var izpētīt - un uz priekšu. Ja bildēt neproti, tad testa bildēm nav jēgas - tas tikai radīs aizspriedumainus priekšstatus par to, kā nemaz nav.

Link to comment
Share on other sites

FXQuadro

WorstDevil

 

Vai Canon S3 IS tu negribētu? Es varu tev jaunu atdot (ar garantiju un čeku) - 290 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest WorstDevil

WorstDevil

 

Vai Canon S3 IS tu negribētu? Es varu tev jaunu atdot (ar garantiju un čeku) - 290 Ls.

 

Bišk taka pa dārgū, bija doma ziedot apmēram 250Ls, nu un plus vēl bačenes iepirkt un SD karti...

 

 

Kundz:

 

Laps stāsts, būs vien jāklibo uz veikaliem skatīties :mrgreen:

 

P.S. Thanks visiem kas padalījās ar info :!:

Link to comment
Share on other sites

Neskaties tikai uz šiem diviem aparātiem - joka pēc paņem rokā kādu sīku ziepi (Casio, teiksim) vai kādu labi lielu (Panasonic FZ-30, teiksim) un vēl kādu, lai būtu ko salīdzināt - svars, ērtums, vadība, varbūt arī izskats (zinu, ka sieviešiem tas ir ļoti noteicošs faktors :mrgreen:). Lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...