Jump to content

Kaadu metaalu izveeleeties udensgalvai uz Socket A CPU?


Kashelz
 Share

Recommended Posts

Nu taa tauta, shodien noskaidroju kaadi metaali man ir pieejami un luudzu izakiet ierosinaajumu kursh labaak spees atdot siltumu uudenim ;)

 

Ir sekojoshi varianti:

* Alumiinijs

* Bronza

* Misinjsh

* Varsh (buutu labaakais, tachu nav pieejams te Kuldiigaa)

 

Doma bija veidot shaada tipa uudensbloku vai ko liidziigu! Varbuut arii vienkaarshi ar tukshu vidu centraa, veel nav iisti zinaams ;)

 

cpu_galva.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Nu taa tauta' date=' shodien noskaidroju kaadi metaali man ir pieejami un luudzu izakiet ierosinaajumu kursh labaak spees atdot siltumu uudenim ;)

 

Ir sekojoshi varianti:

* Alumiinijs

* Bronza

* Misinjsh

* Varsh (buutu labaakais, tachu nav pieejams te Kuldiigaa)

 

Doma bija veidot shaada tipa uudensbloku vai ko liidziigu! Varbuut arii vienkaarshi ar tukshu vidu centraa, veel nav iisti zinaams ;)[/quote']

janem talkaa 9 klases fizikas gramata jo tur bija tabulas..cik kurs metals vada siltumu...FIZIKA...ehh

Link to comment
Share on other sites

Nu taa tauta' date=' shodien noskaidroju kaadi metaali man ir pieejami un luudzu izakiet ierosinaajumu kursh labaak spees atdot siltumu uudenim ;)

 

Ir sekojoshi varianti:

* Alumiinijs

* Bronza

* Misinjsh

* Varsh (buutu labaakais, tachu nav pieejams te Kuldiigaa)

 

Doma bija veidot shaada tipa uudensbloku vai ko liidziigu! Varbuut arii vienkaarshi ar tukshu vidu centraa, veel nav iisti zinaams ;)[/quote']

janem talkaa 9 klases fizikas gramata jo tur bija tabulas..cik kurs metals vada siltumu...FIZIKA...ehh

Njaa, man nav taadas graamatas, ja ir, tad paskaties un dod infu! Varbuut kaads zin peec pieredzes kursh metaals dereetu labaak! Bronza un misinjsh cenaa ir liidziigi, vieniigi alumiinijs ir leetaaks!

Link to comment
Share on other sites

tās siltumvadīšanas atšķirības ir pietiekami niecīgas lai izvēlētos vieglāk pieejamo un vieglāk apstrādfājamo materiaļu:)))

Link to comment
Share on other sites

tās siltumvadīšanas atšķirības ir pietiekami niecīgas lai izvēlētos vieglāk pieejamo un vieglāk apstrādfājamo materiaļu:)))

Nu nee, man ir noteikti vajadziiks labaakais metaas shajaa gadiijumaa! Nu es skatijos uz Bronzu vai Misinju, Alumiinijs neiet pie sirds! Gribu uztaisiit peec iespejas efektiivaaku W/C dzesi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Vikikz

Kaut nav Kuldiigaa, bet njem varu.

Tas ir tautaa iecieniits metaals,laba vadaamiiba,krutaakie overi lieto to, viegli apstraadaajams.

Arii brendi izveelas varu, takshto nelauz Sev galvu.

Link to comment
Share on other sites

Nu taa tauta' date=' shodien noskaidroju kaadi metaali man ir pieejami un luudzu izakiet ierosinaajumu kursh labaak spees atdot siltumu uudenim ;)

 

Ir sekojoshi varianti:

* Alumiinijs

* Bronza

* Misinjsh

* Varsh (buutu labaakais, tachu nav pieejams te Kuldiigaa)

 

Doma bija veidot shaada tipa uudensbloku vai ko liidziigu! Varbuut arii vienkaarshi ar tukshu vidu centraa, veel nav iisti zinaams ;)

 

[/quote']

 

Es tev ieteiktu daudz necuukaaties un njemot veeraa mazo nepiecieshamaa materiaala daudzumu - njemtu varu, vai sudrabu :) Vareetu zin padomaat ka tur ir neiedomaajams daudzums taa metaala nepiecieshams :)

 

P.S. Neatceros bet kautkur bija saliidzinaajums starp varu un sudrabu... DangerDen TDX galvas no vara un sudraba bija saliidzinaatas :)

Link to comment
Share on other sites

Nu protams, sudrabs ir labāks, bet tomēr pietiekoši dārgs. Bet tas salīdzinājums- noteikti tika ņemts kādam gaisa dzesētējam- sudrabs , kaut labi vada siltumu (~ 10% labāk kā varam), bet ir maza siltumietilpība (gandrīz 2x mazāka , ka varam), t.i., ja pēkšņi nebūs siltuma novadīšana, parikts (radiators vai tā galva) pārkarsīs 2x ātrāk

Link to comment
Share on other sites

es domaaju ka vajadzeetu nemt varu vai sliktaakajaa gadiijumaa alumiiniju.

es sos metaalus esmu paarbaudiijis.

tiiri labi dzesee.

bet misinjs un bronza skiet tada biskiit neuzticamaaka.

Link to comment
Share on other sites

es domaaju ka vajadzeetu nemt varu vai sliktaakajaa gadiijumaa alumiiniju.

es sos metaalus esmu paarbaudiijis.

tiiri labi dzesee.

bet misinjs un bronza skiet tada biskiit neuzticamaaka.

Tev gadiijumaa nav dabuunams materiaals no vara ?!? Nu man vajag taadu kluciiti 50 x 60 x 15 mm ;) Pa cikaam naudaam taadu vareetu dabuut ? Man piedaavaa veselu loksniiti njemt, kas ir lielaaka nekaa man vajag pa ~ 5 Ls, bet ja es pasuutu jau gatavu izfreezeet tad prasa vismaz kaadus 10 Ls, taapeec domaaju pats veidot un miers! Buus pasham sava dzese no nulles ;)

Link to comment
Share on other sites

ai ko tur daudz... aplaupat juvelierveikalu un jums buus pirmaa galva no zelta

He he nu gan joks, zelts shajaa gadiijumaa galiigi nederees! Un kur nu veel taada nauda jaaizliek lai taadu iegaadaatos ;) Tad jau leetaak nopirkt gatavu galvu ieksh EET un miers :)

Link to comment
Share on other sites

kur tu tik daudz sudarabu rautu sudraba galvai? vecmaaminas gredzenus paarkauseesi? :D

he man maajaas iespeejams vecaa sudraba nauda meetaajas ;) Vareetu salasiit un tad paarkauseet ;) Bet iisteniibaa tas tachu nav nopietni, neieshu jau kaut ko kauseet! Buus jaameklee tomeer vara plaaksne 60 x 50 x 15 mm izmeeros un miers! Veel jaapameklee netaa infa, mozj jaataisa savaadaak!

Link to comment
Share on other sites

esat noskaidrojuši tos siltumvadīšanas koeficientus - alum vai cuprum?

 

bet tasnutā:) - āber - daudz ko var atvieglot ja izmanto oriģināla cpu radiatora kluci - to var apzāģēt, izmantot tā ribojumu, un galugalā - nav jāslīpē tik manijakāli tā gludā plakne?! - ar spoguļiem un buramvārdiem - jo slīpējot - jau by default - rodas izliekums - plaknes vidum pieskarošais smilšpapīrs jau ir nodilis, kamēr no malām ņem asāk - ti vairāk - turkāt - skaidas krājas vidusdaļā vairāk?:)!

 

---- manuprāt droši ir vērts izmantot šīs lietas - ko piedāvā jebkurš gatavis cpu sinks - piem intel boksētie - gana lieli. - arī ribojumam - kā sildplaknes palielin'jumam būtu nozīme:) - un ir pat gatavi cupruma cōleri - bij kaukāds par Ls9 manīts tepat bodēs - ar uguni meklēts cuprums arī beigās varētu izmaksāt līdzīgi + vēl apstrāde:))) - iegūst gludu, ribas viss kā vajg! tik piezāģē un taml!

 

nebūtu ar uguni jāmeklē varagabals:) - jo tos pāris grādus temp - ko cer iegūt ar cuprumu, alum vietā - tas nu tā - so so - ...- jāizmēra - vai irtāvērts:)

bet savukārt - iekšējā ūdensplūsmas tehnoloģija - kas tai ūdensgalvā (kruts nosaukums:))!! - kas tai ūdensgalvā notiek - vai ūdens izskrien vienkārši cauri, vai skrien ilgi cauri - gar līkumiem, vai kuļās, vai plūst tāpat <-- no šiem te apstākļiem ir visvairāk atkarīgs - cik efektīga tā ūdensgalva būs, ja pieņem ka pārējās daļas būs oki doki:)

Link to comment
Share on other sites

Vislabakais materials ir kartona kastite:) iekspusi nozied ar balto hermetiki un aida :D

Njaa, nu es gribu lai arii labi izskataas, nevis nokjeernaat visas koponentes ar hermeetiku un miers! Vajag lai varu raadiit sava gara darbu taalaak tautai ;) Nu varbuut tu vari piedaavaat vara gabalu 50 x 60 x 15 mm izmeeros ?!?

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Vislabakais materials ir kartona kastite:) iekspusi nozied ar balto hermetiki un aida :D

Njaa' date=' nu es gribu lai arii labi izskataas, nevis nokjeernaat visas koponentes ar hermeetiku un miers! Vajag lai varu raadiit sava gara darbu taalaak tautai ;) Nu varbuut tu vari piedaavaat vara gabalu 50 x 60 x 15 mm izmeeros ?!?[/quote']

Da bljaaviens palozhnjaa pa kaadaam eekaam kur notiek celtnieciiba vai ta ir apstaajusies, bremzee ;P, salasi vara vadus un kausee vesels ;). Man te draugs pa vasaru shanceeja ~2meen pagasihgad vienaa unnibankas, ja nemaldos centnieciibas objektaa, vecos vadu vienmeer main + paliek atgriezumi no jaunajiem, savaac, nomizo, kausee un dziivo laimiigs ;))). Nenirdz, cik tad tev to varu vajag...pusstundas darbs salaasiit, stunda, ko mizot, bliez uz kauseetavu un priecaajies :))).

Link to comment
Share on other sites

Vislabakais materials ir kartona kastite:) iekspusi nozied ar balto hermetiki un aida :D

Njaa' date=' nu es gribu lai arii labi izskataas, nevis nokjeernaat visas koponentes ar hermeetiku un miers! Vajag lai varu raadiit sava gara darbu taalaak tautai ;) Nu varbuut tu vari piedaavaat vara gabalu 50 x 60 x 15 mm izmeeros ?!?[/quote']

Da bljaaviens palozhnjaa pa kaadaam eekaam kur notiek celtnieciiba vai ta ir apstaajusies, bremzee ;P, salasi vara vadus un kausee vesels ;). Man te draugs pa vasaru shanceeja ~2meen pagasihgad vienaa unnibankas, ja nemaldos centnieciibas objektaa, vecos vadu vienmeer main + paliek atgriezumi no jaunajiem, savaac, nomizo, kausee un dziivo laimiigs ;))). Nenirdz, cik tad tev to varu vajag...pusstundas darbs salaasiit, stunda, ko mizot, bliez uz kauseetavu un priecaajies :))).

Nee nu salasiit taa buutu maza beeda, domaaju ka sadabuut vara trubas un atgriezumus buutu viens divi, nezinu gan kur vareetu sarunaat lai izkausee, redz Kludiiga ir taads mazinjsh miestinjsh taadaa zinjaa ;(

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Nee nu salasiit taa buutu maza beeda' date=' domaaju ka sadabuut vara trubas un atgriezumus buutu viens divi, nezinu gan kur vareetu sarunaat lai izkausee, redz Kludiiga ir taads mazinjsh miestinjsh taadaa zinjaa ;([/quote']

Ja jau miestinsh, tad varbuut ir pat kaads kaleejs, ko? ;))) Smuks tas klucis nebuus, bet teoreetiski, varbuut, ka var izliet...nu hvz, neorienteejos shajaas lietaas ljoti labi, bet droshi vien, ka var ;).

 

P.S. Pats gribu uzcept, ko liidziigu...

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Starpcitu, kas ir ar nikeli? nevar izmantot par izejvielu? Katraa krogaa laikam nedabuusi, bet vareetu buut, ka ir stipri liidziigs varam...hmm.

Klau, varbuut pat 4uguna meistardarbu uztaisiit?!?!?!? A ko, tepat kanalizaacijas vaaku no4iep un taisi n-tons w/blokus :D :?

Svins gan laikam nederees...

Link to comment
Share on other sites

Guest Vikikz
ai ko tur daudz... aplaupat juvelierveikalu un jums buus pirmaa galva no zelta

 

Sen jau ir! ;)

Link to comment
Share on other sites

Vislabakais materials ir kartona kastite:) iekspusi nozied ar balto hermetiki un aida :D

 

nuvot!- perfekta doma! - lēti, viegli un funkcionāli - ti - var uztaisīt tā, lai turās un kalpo labi:)!

 

ko domājat par cupruma cūleru pirkšanu? - vai ērtāk tomēr vīlēt un žāģēt un pulēt pašiem:)?

Link to comment
Share on other sites

Vislabakais materials ir kartona kastite:) iekspusi nozied ar balto hermetiki un aida :D

 

nuvot!- perfekta doma! - lēti, viegli un funkcionāli - ti - var uztaisīt tā, lai turās un kalpo labi:)!

 

ko domājat par cupruma cūleru pirkšanu? - vai ērtāk tomēr vīlēt un žāģēt un pulēt pašiem:)?

 

iisteniibaa daudziem cilveekiem ir prieks taisiit to cooleri nevis redzeet gala iznaakumu.

un es laikam esmu viens no taadiem cilveekiem.

 

neesmu pa savus coolerus sabildeejis.

Link to comment
Share on other sites

Vislabakais materials ir kartona kastite:) iekspusi nozied ar balto hermetiki un aida :D

 

nuvot!- perfekta doma! - lēti, viegli un funkcionāli - ti - var uztaisīt tā, lai turās un kalpo labi:)!

 

ko domājat par cupruma cūleru pirkšanu? - vai ērtāk tomēr vīlēt un žāģēt un pulēt pašiem:)?

 

iisteniibaa daudziem cilveekiem ir prieks taisiit to cooleri nevis redzeet gala iznaakumu.

un es laikam esmu viens no taadiem cilveekiem.

 

neesmu pa savus coolerus sabildeejis.

 

 

mmm - biju domājis cūlera pamatnei izmantot pirkta kūlera daļu - lai nav jāpulē - piem intel var dabūt par 1Ls:)

Link to comment
Share on other sites

nu protams ka var arii pirkt tad to radiatoru.

bet vienmeer kad es nopeerku radiatoru prieks watercoolera tad man gribaas vinju pielabpt un veelreiz pielabot kameer vinjs vairs neizskataas peec orginaalaaa coolera.

Link to comment
Share on other sites

nu protams ka var arii pirkt tad to radiatoru.

bet vienmeer kad es nopeerku radiatoru prieks watercoolera tad man gribaas vinju pielabpt un veelreiz pielabot kameer vinjs vairs neizskataas peec orginaalaaa coolera.

 

nubet tieši tā!!!:) - pielāgot vajadzībām, bet izmantot gludo plakni un ribas - kurus pašrocīgi meistaort būtu krietniu ķēpīgi:)

Link to comment
Share on other sites

nu protams ka var arii pirkt tad to radiatoru.

bet vienmeer kad es nopeerku radiatoru prieks watercoolera tad man gribaas vinju pielabpt un veelreiz pielabot kameer vinjs vairs neizskataas peec orginaalaaa coolera.

 

nubet tieši tā!!!:) - pielāgot vajadzībām, bet izmantot gludo plakni un ribas - kurus pašrocīgi meistaort būtu krietniu ķēpīgi:)

 

vispaariiba pat esmu meeginaajis ribas taisiit

sanaaca tiiri labi tiki freezes ripu nokaavu taapeec ka nebija dzeseesana

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...