Jump to content

Ruuc


hanek
 Share

Recommended Posts

Kas tas ir, pc ruuc nezinu no kaa, parasti gaaja klusi tagad vienkarshi ruuc vinjsh. mosh kautkas ar ventilatoriem? - nezinu. Kaa var kautko izdarit lai neruuc. es vinju paris reizes paspaardiiju. tad apklusa un atkal saaka ruukt :(

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

maini kaadu no ventiem (video/procja/keisa/baroklja)......

kursj iisti - pieliec ausi un paklausies....

Link to comment
Share on other sites

Labais! :lol:

es vinju paris reizes paspaardiiju. tad apklusa
Paspaardi veel - mosh apklusinaasi pavisam un vareesi nodot luuzhnjos.
Link to comment
Share on other sites

Es iesaku paspārdīt vēl, un tieši tajā brīdī, kad cietais disks mēģina nolasīt datus.

Taču noskrūvē vāku un nosaki vispirms no kurienes nāk tā rūkoņa.

Link to comment
Share on other sites

johaidi man nav skruvgriezha :(

 

Nu labi ,atradiishu kursh ruuc, kas talaak? Nav naudinjas :( Es nabadzigs :(

Link to comment
Share on other sites

Tas viss izklausās pēc kaut kāda sviesta .. atskrūvē kompi, paskatās kurš to troksni rada un kaut vai īslaicīgi problēmu varētu atrisināt ar vienkāršu kūlera ieeļļošanu .. un diez vai tu esi tik nabadzīgs, ka pat pilīti eļļas nevari dabūt, lai ieeļļotu .. ja tu esi nabadzīgs tad labāk nespārdi kasti vispār .. Skruvgriežņa vietā vari izmanott kaut vai šķēres .. vai tev šķēru arī varbūt nav?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Parasti pēc spārdīšanas atrakcijām seko jauns posts - nomira cietais, kā dabūt datus atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Nu es itkaa ieliidu, atradu. Pie vainas cooleris uz kura rakstiits MSI cik pareizi atceros. Nu nospriedu ka mātenes kuukeris. Atskrūvēju, iztīrīju, mazliet ieeļoju, bet vēl rūc :(

Link to comment
Share on other sites

Tad verbūt visi tev kūleri nedaudz rūc un kopā veido to rūkoņu .. tu pamēģini palaid kompi ar izslēgtu kūleri ;)

Link to comment
Share on other sites

palaist kompi ar izslēgtu kuuleri? Tur tak viss pa pieskari aizies. Nee agraak bija kluss, tagad saaka skaneet un zinu tas ir maatenes kuuleris. Novilku vienu softu kursh regulee kuuleru speed. 2aa kuulera speed uz 0% uzliku, un beidzaas ruukonja, bet taa nevar dziivot, maatene nosvils :(

Tagad vieniigais kas atliek uz austinjaam dnb klausiities kameer paareejaas lietas daru uz 100% volume. Tad vismaz nevar ruukonju dzirdeet :(

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa labi nopirkshu bet tur ir pie ta coolera viens vadinjsh kas iet uz matesplati un vinjsh ir baigi stingri. Man vinju ar varu raut aaraa? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ideaals padoms.....

autoram:

kur un ka tu to kuuleri elljoji???

vai ar sviestu laapstinjas apsmeereeji?

noplees to MSI uzliimi un iepilini pili (: uz ass gala.....

Link to comment
Share on other sites

lolīcija 911 :)

čalīt iemet sava pc specus... emm nu kāds tev dators uzraksti un paprovē everst. ir tāda proga ;-)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...