Jump to content

Udens galvas procim


Guest Vikikz
 Share

Recommended Posts

zeel bet naf nevienas bildes

principaa jau varu uztaisit' date=' ja nevajag tad pac kaadam citam paardotu.[/quote']

No kada materiaala tu vari uztaisiit un pa cikaam naudaam? Vari no vara ar 8 mm uudens trubu spraudnjiem? ;)

Link to comment
Share on other sites

nu no vara taisiit protams ka varu tikai dabuun man materiaalu.

par darbu varetu nemt kaadus ls 3-5

bet tas ir tikai par darbu takaa piereekini materiaalu cenas.

galva tiek iekauseeta 2-3 mm biezaa plastmasaa takaa arii spiedienu labu var tureet.

Link to comment
Share on other sites

Man ir w/c galvas kas ir no wara un principa centisos pusfabrikatu (spoguljvirsma nopuleta tikai arpuse nenokrasota) nofoket jau pirmdien!!! 8mm nebutu problemu sai gan bus 12mm tacu nav problemu ar 8mm tada pasa veida butu ari NB un GPU un ari HDD.

Cik liels cm*cm ir P4 liels??? un cik Geforce un Radeon GPU???

+ stabila 2 atmosferu spiediena izturesana!!! + nedomaju ka kausejot plastmasu var kas ilgmuzigs+ dross sanakt!!!

Link to comment
Share on other sites

nu no vara taisiit protams ka varu tikai dabuun man materiaalu.

par darbu varetu nemt kaadus ls 3-5

bet tas ir tikai par darbu takaa piereekini materiaalu cenas.

galva tiek iekauseeta 2-3 mm biezaa plastmasaa takaa arii spiedienu labu var tureet.

Nu kaads materiaals tev vajadziigs ?!? Vai vari piemeeram no vara trubaam taas izkauseet vienadbiigaa masaa un tad izliet taadu kaadu vajag ?!? Ja taa tad materiaalu vareetu savaakt, tikai jaazin cik daudz ;)

Link to comment
Share on other sites

taas galvas ko es taisu arii ir pusfabrikaati

izgatavoti ar freezes paliidziibu.

arii ir spoguljvirsma pakaljaa.

parasti jau galvas taisu no alumiinija.

bet ja vajag var arii no vara

izgatavoju arii apaljaas galvas prieks kaadaam videokarteem utt.

Link to comment
Share on other sites

Me meginaja kauset aluminiju:) Rezultats: Uzvariju:) + nekas majas apstakljos nesanak jo poras hmzzz... cik daudz:D

Link to comment
Share on other sites

mjaa man arii ar kauseesanu iz visaadi sanaacis tapeec tagad es gandriiz visu izgatavoju no kataviem materiaaliem.

 

bet jav tu taisi taas metinaataas galvas???

man maajas staav suuknis kura max spiediens ir 5bar un manas galvas pat negrib pliist.

Link to comment
Share on other sites

Me meginaja kauset aluminiju:) Rezultats: Uzvariju:) + nekas majas apstakljos nesanak jo poras hmzzz... cik daudz:D

 

a bet kur tu vinju kauseji???

Link to comment
Share on other sites

Me meginaja kauset aluminiju:) Rezultats: Uzvariju:) + nekas majas apstakljos nesanak jo poras hmzzz... cik daudz:D

 

a bet kur tu vinju kauseji???

Wara galvas nav ar metinasanu!!! Aluminija bija tacu neattaisnoja savusarezgitibu bez tam warinieces ir krietni vien mazakas!!! Kuseju ar rezaku bet nu kausesana nav tas uz ko vajadzetu iet ja pat profiem kausejot un taisot kardanus ar pro aparatiem sanak braki:D Bus japamegina cik max tur mana galva man ir iespejas 10 atmosferas iepust bet nu nez vai ir jega mociities ja ar 2bar pieiek jo tads wc sistema tapat nekad netiek sasniegts:D

Link to comment
Share on other sites

mjaa man arii ar kauseesanu iz visaadi sanaacis tapeec tagad es gandriiz visu izgatavoju no kataviem materiaaliem.

 

bet jav tu taisi taas metinaataas galvas???

man maajas staav suuknis kura max spiediens ir 5bar un manas galvas pat negrib pliist.

Tas suknis pumpeja cauri vai ari 1 gals tika galvai aizbazts a 2. iemests spiediens???

Link to comment
Share on other sites

protams vari meeginaat

taateikt uzdziit watercooler galvu un skatiities kad nobeidzas.

man maximaalais pieejamais sobriid ir 5 bar

bet cik tas vareetu buut atmosfeeraas???

Link to comment
Share on other sites

mjaa man arii ar kauseesanu iz visaadi sanaacis tapeec tagad es gandriiz visu izgatavoju no kataviem materiaaliem.

 

bet jav tu taisi taas metinaataas galvas???

man maajas staav suuknis kura max spiediens ir 5bar un manas galvas pat negrib pliist.

Tas suknis pumpeja cauri vai ari 1 gals tika galvai aizbazts a 2. iemests spiediens???

 

protams ka bija ciet tas otrs gals.

pareizaak sakot expermenta modelim nebija otrs gals.

vinjam bija tikai viens 3 ceturtdalju sluutenes iepluudes caurums.

Link to comment
Share on other sites

Nu taa, vai varat uztaisii ko liidziigu shim te ko uzziimeeju ;)

 

cpu_galva.gif

 

Taada doma ka taadu vajadzeetu taisiit prieksh CPU un tieshi no vara, jo tas labaak atdod un vada siltumu! Cik taads vareetu izmaksaat, nu cik ir gala summa bez materiaaliem! Nezinu kur lai atrod taadu vara plaaksni ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu taa' date=' vai varat uztaisii ko liidziigu shim te ko uzziimeeju ;) Taada doma ka taadu vajadzeetu taisiit prieksh CPU un tieshi no vara, jo tas labaak atdod un vada siltumu! Cik taads vareetu izmaksaat, nu cik ir gala summa bez materiaaliem! Nezinu kur lai atrod taadu vara plaaksni ;)[/quote']

15ar visu piespiedeju tacu savadaka uzbuve!!! tulit ieliksu bildi~ kada!!! Biju jau ieprieks uztaisijis 1 galvu bet tagad veicu uzlabojumus un zimejuma bus rezama shema un iespejams ka rit gatavs foto.

Link to comment
Share on other sites

aaa.JPG

Piespiedejs ~ tads ka eet pa 11ls tikai mazaks un neleilam izmainjam bet tada pasa stila. Protams piespiedejs iekljauts summaa!!!

Link to comment
Share on other sites

Un cik tas joks maksaatu beigu rezultaataa ?!? Kur tu njeemi izejmateriaalu ?!? Doma varbuut pasham meistarot ko liidziigu, taadu kaa uzziimeeju ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Vikikz

cpu_galva.gif

Vai nebūtu labāk taisīt tos kanālus galvā' date=' kā spirāli? Pašā centrā tiek laists iekšā atdzesētais šķidrums un spirāles ārmalā tas tiek ņemts ārā?

 

Vai arī tam nav nekādas nozīmes?[/quote']

 

Katram veidam ir savi plusi un miinusi,neprasi mani tos nosaukt, forumos par shiem jautaajumiem ir daudz diskusiju. :wink:

Link to comment
Share on other sites

vispaariibaa padomaaju un izdomaaju kaa uztaisiit taadu galvu kaa kashelz ziimeeja.

un zinu kaa uztaisiit galvu kam celinji iet spiralee.

 

 

aa un vispaar saada coolera galva tiek lietota prieks kaut kadiem super aukstajiem skidrumiem nevis uudenim

saada tipa galvaam spiedienizturiiba ir ljoti liela bet siltumatdeva gan nav tik liela.

ideaalais variants ja caur taadu galvu laiz atdzeseetu freonu utt.

Link to comment
Share on other sites

hmmm... vislabaak buutu ja galva buutu veidota ar visaadiem labirintiem iekshaa... ar plaaksniiteem kaa radiatoraa un ar to centrs - malas sheemu. un ja veel no cupruma tad buutu idealjnjiks

Link to comment
Share on other sites

Guest Vikikz
vispaariibaa padomaaju un izdomaaju kaa uztaisiit taadu galvu kaa kashelz ziimeeja.

un zinu kaa uztaisiit galvu kam celinji iet spiralee.

 

 

aa un vispaar saada coolera galva tiek lietota prieks kaut kadiem super aukstajiem skidrumiem nevis uudenim

saada tipa galvaam spiedienizturiiba ir ljoti liela bet siltumatdeva gan nav tik liela.

ideaalais variants ja caur taadu galvu laiz atdzeseetu freonu utt.

 

Tjipa direct die

Link to comment
Share on other sites

efektīgums galvai - rodas no 2 lietām - viens - ir panākt ka ar ūdeni saskaras max liela virsma

2. ka ūdens pret virsmu šļakstās - turbulence.

 

galvas materiāla loma - niecīga - protams - metāla labāk par plastmasas:))))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...