Jump to content

Dators Bremzē! Kapēc Tā?


kaulinns
 Share

Recommended Posts

labdien!! ir tā, ka dators ar šādiem parametirm:

 

Microsoft Windows XP Professional

Service Pack 2

DirectX4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

 

Intel Celeron D 336, 2800 MHz (21 x 133)

ASRock 775Dual-880Pro (4 PCI, 1 PCI-E x16, 1 AGP, 2 DDR DIMM, 2 DDR2 DIMM, Audio, LAN)

VIA Apollo PT880 Pro

512 MB RAM

AMI (10/14/05) BIOS

NVIDIA GeForce 6200 TurboCache (256 MB)

VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Maxtor 6L200M0 (200 GB, 7200 RPM, SATA) C: (NTFS)194466 MB (144844 MB brīvs)

NEC DVD_RW ND-3550A

 

baigi bremzē!!! bremzēšana izspaužās tā, ka ieslēdzot ir jāgaida vismaz kādas 5 minūtes lai ar viņu normāli varētu sākt strādāt!! un vēl winamps ļoti bremzē dziesmas pat skatoties bildes (kad tās pārslēdz) dziesmas noraustās!! kas varētu būt par vainu!!? :sad:

Link to comment
Share on other sites

Despacho

draiverus esi ieinstalējis?

varbūt tā lv paka čakarē visu?

vai arī kāds .dll fails čakarē sistēmu?

bet visdrīzāk esi saķēris kādu drazu, nokačā ad aware un noskanē kompi.

Link to comment
Share on other sites

kaulinns

tur jau tā lieta ka viņš tāds bremzīgs ir jau no paša sākuma!!

Link to comment
Share on other sites

kaulinns

windowu neliku es un tas īstenībā ir manas māsīcas kompis es domāju ka nebija iesprausts vads!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Bet ko Task Manager rāda? Kādi procesi darbojas, cik atmiņas tiek izmantots?

Vēl vari mēģināt atslēgt nevajadzīgos servisus. Bet sāc ar atsifeļošanu.

Link to comment
Share on other sites

kaulinns

hmm cik atceros TaskManiger parasti rādīja ka procis ir noslogoyts uz kādiem vismaz 60-70 procentiem atmina tikai kaaadi labi ja 300 mb!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tad sāc ar tiem procesiem, kas procesoru visvairāk noēd. Pagooglē pēc nosaukumiem, ja nav vajadzīgi - atslēdz. Tikai, dieva dēļ, neraksti te, ka visvairāk procesoru noslogo System Idle Process. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Varētu, teiksim, uz bildez.lv izlikt 'Task Manager/Processes' bildīti un ievietot šeit linku - varbūt rastos lielāka skaidrība.

Link to comment
Share on other sites

Guest Radeons

Taa, pie vainas vareetu buut cietnis , paskaties vai pie iesleegshanas vinsh tev taa necharkst ! ja charkst tad liekas, ka beidzaas nost ! a tu vinju pirki ar opereetaajsisteemu jau uzinsteleetu, varbuut dereetu paarisnstaleet windovu !

Link to comment
Share on other sites

Es uzbaaziishos atkal, ar klasisko probleemu - vai cietnis nestraadaa PIO modee?

Pameklee sheit peec atsleegvaarda DMA vai PIO.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Ugu, man arī aizdomas ka cietnis strādā mepareizā modē. Bet ir bijuši gadījumi kad dēļ nepareizi pieslēgta CD datora ielāde notiek 3min.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Baigais Janka

Tad sāc ar tiem procesiem, kas procesoru visvairāk noēd. Pagooglē pēc nosaukumiem, ja nav vajadzīgi - atslēdz. Tikai, dieva dēļ, neraksti te, ka visvairāk procesoru noslogo System Idle Process. ;-)

 

Un kāpēc ne? Ja iefrīzo uz ilgu, liecina arī, ka žo un konflikti ar dzelžiem un draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

Master of DISASTER

Puši izstāstat man kāda atšķirība instalējot Windovsu ar iespraustu neta vadu un neiespraustu vadu?, esmu abos gadījumos licis windovsu, bet atšķirības nakādas, viss rullē uz nebēdu, viss ir bummbās!!!!!

Link to comment
Share on other sites

MrGreen

Sveiki!

Tieshi pagaajusho nedeelj veicu sisteemas apkopi. cik nu tas bija iespeejams, ja abi cietie bija gandriiz liidz malaam.

 

Saakumaa paarbaudi adaware. man arii patiik ka man viiruss scan (McAffe) seko liidzi visaam adaware darbiibaam un kad kaut ko ierauga no savas datubaazes tad arii zinjo. taa kaa komplektaa darbojaas ljoti labi. taa tu tiksi valjaa no zarazaam.

 

peec tam ieteiktu uztaisiit cietaa diska defragment. ljoti paliidz. man patiik programma diskeeper 10, kas ir windows integreetaa diskeepera paplashinaataa versija. sen nebiju vienu cieto defragmenteejis. kad defragmenteeju. ieguvums bija 50% lasiishanasa aatrumaa.

 

peec tam tomeer paskaties kas noeed tavus resursus. jaasaka ka man virtuaala atminja diikstaavee noslogota par 280 MB kas ir normaali manaa situaacijaa, bet citiem iespeejams ir dabuut veel mazaak.

 

ieteiktu atsleegt vairaakus servisus kas nav vajadziigi lai uzlabotu starta laiku. servisus kurus atsleegt var apskatiit seit vai seit.

 

ieteiktu izmantot programmu Bootvis. Bootvis lejuplaade

ljoti labi paraada visu boot un arii login laikaa notiekosho procesu laikus un to aiztures pie dazaadiem driveriem. zem trace izveeleeties next boot+driver delay. peec tam ir iespeeja salikt boot failus cieshaak un arii tuvaak diska saakumam, kas ieveerojami samazina boot laiku.

 

peec tam vari pamekleet dazaadus tweak guides lai veel labaa koptimizeetu savu sisteemu.

 

shie nu bija liidzeklji kurus izmantoju savas sisteemas optimizeeshanai.

 

boot laiks saakumaa no 73 sekundeem nokritaas liidz 43.

 

ja kaut kas paliidzees no shii te buushu prieciigs. labu veiksmi!

 

P.S jaa pastaastiet kada atskiriiba ar to net vadu.

Link to comment
Share on other sites

illegal

Ja ilgi jāgaida, kamēr var normāli sākt strādāt, tad pārbaudi, vai startup'ā nav pa daudz nevajadzīgu programmu, update-chekotāju, utml.

Link to comment
Share on other sites

Ar to netvadu ir tā, ka ir iespēja saķert kādu spyware, kas vien meklē kādu spraugu, kur pa tīklu izplatīties uz neapsargātiem datoriem :)

Pat nav jābūt kādam draugam tīklā, pietiek ar to, ka DSL automātiski saņem interneta iestatījumus un jau mudīgi ir online. Tādeļ vispirms jāinstalē firewall/antivīrus/anti-spy-/ad-ware un pēc interneta kofigurācijas ir jāveic tūlītēja atjaunināša.

 

Vajag bērnu pasargāt, kamēr viņam vēl nav imūnsistēma, online - tā ir dzīve ārpus mājas, tur mēdz būt dabas katastrofas,... pat nevajag katastrofu, neaizsargātam bērnam nāvējošs var būt lietus izraisītā saaukstēšanās. Takā izņemot tīkla vadu bērnam tiek liegts on-line režīms :)

Link to comment
Share on other sites

Raimiic

Nu varētu būt arī dzelžu nesaderība, ja jau no paša sākuma ir bremze.. Sākumā pārinstalē Win, ja nepalīdz ta stiep uz garantijas servisu, tas arī viss, kas te darāms! (ja autora piebilde, ka bremze jau no pirkšanas brīža, ir patiesa!!)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...