Jump to content

Portatīvais Dators ~ 800-900 Ls


Guest EdgE
 Share

Recommended Posts

Doma ir pirkt portatīvo datoru.

Vai var dabūt par 800-900 Ls ar apmēram tādiem parametriem.

Kādu firmu labāk izvēlēties? Varbūt arī kādu modeli?

 

Procesors:

Intel Pentium M

 

RAM:

512MB

 

Monitors:

nespīdīgs

15" 1400x1050 vai 15.4" 1680x1050

 

cietais disks:

60GB vismaz

 

baterija:

3h vismaz

 

videokarte:

neko labu nevajag (nebūs spēlēm)

lai neņem atmiņu no pamatatmiņas

 

dvd-rw

Wirless LAN

būtu labi ja būtu arī bluetooth

Link to comment
Share on other sites

Despacho

vesela čupa ar tādiem te. un nevis 800-900 bet 400-500Ls.

 

papildinu:

paņemu noņemu nost core duo(rakstu iekšā -duo). ņemu pirmo rezultātu. tieši tavējais aprakstītais dators:

links

rēķini 579$+50$ pastam=629$, kas būtu ~350Ls. un nekādi 800-900.

Link to comment
Share on other sites

..un zaudeejam garantiju. :???:

Link to comment
Share on other sites

Pats esi suutiijis kko no ebay, ka tik droshi iesaki to dariit citiem?!

Nee nu cenas ir vienkārši super! :-D

Bet kaa ar to ka Tu samaksaa un paliec bez nekaa.

Link to comment
Share on other sites

Despacho

es sūtu no ebay kaut ko reizi nedēļā apmēram. pirmdien/otrdien būs man portatīvais dators, nākamnedēļ ipods. esmu pasūtījis jau ~5 datorus, kādus 8 ipodus, un gūzmu dažādu citu lietu(aksesuāri/drēbes/plaukstdatori)

Link to comment
Share on other sites

Despacho

lietojiet meklēšanu un lasiet līdz vemšanai. no asv 4-10 dienu pasts maksā 25-40$

Link to comment
Share on other sites

Guest EdgE

vesela čupa ar tādiem te. un nevis 800-900 bet 400-500Ls.

 

papildinu:

paņemu noņemu nost core duo(rakstu iekšā -duo). ņemu pirmo rezultātu. tieši tavējais aprakstītais dators:

links

rēķini 579$+50$ pastam=629$, kas būtu ~350Ls. un nekādi 800-900.

Tieši manējais aprakstītais dators jau nu nesanāk.

Tas ko Tu ieteici: izšķirtspēja 1280x800. baterijas darbības laiks 1h30min.

 

Tiem lētajiem parasti baterija ir 2h, vai mazāk, izšķirtspēja monitoram 1280x800 vai 1024x768.

 

Bet man vajag:

Monitors: 15" 1400x1050 vai 15.4" 1680x1050.

baterija: 3h vismaz.

 

varbūt kāds var ieteikt kaut ko no latvijā nopērkamajiem?

vismaz kādu firmu labāk izvēlēties...

Link to comment
Share on other sites

androidz

Varbūt tev derētu uz vietas saliktu datoru, respektīvi barebook, ja nemaldos žurnālā BOOT labu laiku atpakaļ lasīju par barebuku no veikala m79, kam bija 1400x1050 monis un labi pārējie parametri, vēl nobrīnijos ka tāds aparats maksāja ~ 800 ls, precīzi cenu neatceros. Tā ka provē zvanīties uz m79 vai kādu citu bodi kas barebukus liek un taujā ko un pa cik piedāvā!

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

No ebay.com suutot, neaizmirstam +18% nodokli (jo parasti jamie suta no firmas, so nekadas gift nesanaks)un risku ka tev tur atnaks "labi" iesainjota pacinja, ar kartipelju mizaam...

 

P.S. Par parskaitijumu vel noliksi 10-15ls

Link to comment
Share on other sites

Guest janiskr

tikai nepeerc Fujitsu-Siemens tie nav taaas cenas veerti

 

ja gribi kaadu jaudiigu verkji vari ieiet rockdirect.com shippings uz LV ir 45LVL

Link to comment
Share on other sites

Despacho

No ebay.com suutot, neaizmirstam +18% nodokli (jo parasti jamie suta no firmas, so nekadas gift nesanaks)un risku ka tev tur atnaks "labi" iesainjota pacinja, ar kartipelju mizaam...

 

P.S. Par parskaitijumu vel noliksi 10-15ls

nav taka bišķi smieklīgi pašam par sevi? VISU VAR VIENMĒR SARUNĀT. vienīgā prece, kam man uzlika vienreiz nodokli bija ipods, kuru pirku pirms pāris gadiem. jo nezināju ka mūsu muitnieki tā spēj. un vsjo. visu var MIERĪGI SARUNĀT.

 

un par kādu pārskaitījumu vispār iet runa? labi, ja tu vēl esi par jaunu, lai dabūtu kredītkarti, protams, ka tev tur jāiet uz banku un jāmudās, aber ja esi normāls cilvēks - paņem piereģistrējies paypal un pārskaitījums tev maksā NECIK. un nevajag man te (cenzēts), ka tu esi pro un visu labāk saproti. yo pīs!

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

nav taka bišķi smieklīgi pašam par sevi? VISU VAR VIENMĒR SARUNĀT. vienīgā prece, kam man uzlika vienreiz nodokli bija ipods, kuru pirku pirms pāris gadiem. jo nezināju ka mūsu muitnieki tā spēj. un vsjo. visu var MIERĪGI SARUNĀT.

 

un par kādu pārskaitījumu vispār iet runa? labi, ja tu vēl esi par jaunu, lai dabūtu kredītkarti, protams, ka tev tur jāiet uz banku un jāmudās, aber ja esi normāls cilvēks - paņem piereģistrējies paypal un pārskaitījums tev maksā NECIK. un nevajag man te (cenzēts), ka tu esi pro un visu labāk saproti. yo pīs!

 

Necik gan nav, ka nemaksā ;) Pārsvarā visur ap 1USD grozās! A tas ir divi maizes batoni :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...