Jump to content

XP Live CD needed!


Guest JohnieB
 Share

Recommended Posts

Guest JohnieB

Ja, bet es mekleju veselu ISO image - tas, kas ir sadalits par Rar arhiviem ir bojats, vai ari bojats ir Rar arhivs - neizdodas no tiem dabut veselu ISO image:(

Link to comment
Share on other sites

Ja' date=' bet es mekleju veselu ISO image - tas, kas ir sadalits par Rar arhiviem ir bojats, vai ari bojats ir Rar arhivs - neizdodas no tiem dabut veselu ISO image:([/quote']

Nekas tur nav bojāts, pats vakar pamēģināju, viss ir OK.

Maybe tev arhīva fails nočakarējās pie downloada.

Link to comment
Share on other sites

A tam krievu variantam arī tie paši ierobežojumi?
BartPE automatically stops running the shell and reboots after 24 hours of continuous use. Also you cannot start more then 6 processes' date=' this includes the shell (nu2menu).[/quote']

 

LiveCD ir parasc Windows XP PRO

Link to comment
Share on other sites

LiveCD ir parasc Windows XP PRO

Tātad atbilde ir: "Nē, nav šādu ierobežojumu!", ja?

 

Itkaa :)

Nu es tak to meelsu taa netesteeju. Palureeju ka XP kaajau XP un miers.

Chuvaks tur panjeema parasto XP Pro un izkjidaaja. Ez nezinu kaadeelj butu jaabuut kautkaadiem ierobezhojumiem. Krievi tak taisija :)

Tas tak nav MS razhojums.

Kaadeelj krievam pashamprieksh sevis kautkaadus ierobezhojumus kautkur baast iekshaa.

Es esmu pa 100% paarliecinaats ka tam XP LiveCD nav nekaa kopiiga ar to PE pa ierobezhojumu liiniju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

blaa blaaa blaaa

Nekad muuzhaa neesi lietojis kautko nelegaali kopeetu?

Pirmoreiz kaa pieseedies ka PC taa tur jau viss bija legaals...

zb tu ar savu njaudeshanu. Ej paspeeleejies smilshkastee, mosh nomierinaasies.

Cilveeki papildina savas zinaashanas a tu to vien vari kaa gaudot.. piiraati bll piiraati... Ja man nebutu piratisma vispar ne es ne domaaju lielaakaa dalja no sheit esoshajiem ar datoriem nenjemtos.

 

P.S Principaa ja man ir lic uz XP tad es varu izmantot shaadu cd. XP kods nav mainiits un shis boot cd ir taisiits ar pasha MS riikiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg

kuuminju atbalstu ar visiem pieciem extremetaashiem :))))

 

P.S. plus veel neatbalstu neka legaala...jo...apmeraam taa

sanaak..mopeerku par 100 Ls ;) Windu

1)...man jaaglabaa disks ka buutu pasaules daargums lai nesaskraapeetos

2)jauztraucas vai kaads harikiri neizdomaa izkjekseeet no mana winda lielaa cauruma kuram nav bils atsuutiijis man ielaapu ar pogaam un diegiem manu hanzanet kartes paroli

3)man uzkaaraas...par vienu sotaku kompi karinaat..paldies ..taa ir dieva daavana..to visu savu muuzju gaidiju..par naudu pakarinaat kompi

4)viirusi..laipni luugtum...es par sotaku atveru jums celju..jo vairaak naudas man nebija lai nopirktu FW un AV

5)...

6)...

noteikti taa vareetu turpinaat to ko es par sotaaku buutu nopircis legaali liidz bezgaliibai

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...