Jump to content

Kadu Pastuzi Prieks 800nieka Suba?


Qyak3r
 Share

Recommended Posts

Nu es tik gribetu zinat vai vispar ir kads istabai paredzets pastuzis kas spej celt 8 sotakus? Nu labi 800 ir max bet tad nominalo vaig njemt kadi ~ 300W - 400W Bet tapat uz sitadam jaudam neesmu redzejis nevienu istabnieku... Gluzi u - 101 bazt klaat nevar... :mrgreen: Nafer netaisa prieks istabam normalas jaudas pastuzus bet tikai kkadus lidz simtinjam?

Link to comment
Share on other sites

Guest Geryzz

Netaisa tāpēc, ka normāla izmēra istabā nekādus 800W nevajag. Un ja jau tie 800W ir maksimālā jaudz, tad Tev nevajag nekādu 800W pastūzi. Pamēģini, kā skan kautvai pie tā paša 100W pastūža (ja ir iespēja).

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

Nafer netaisa prieks istabam normalas jaudas pastuzus bet tikai kkadus lidz simtinjam?

 

Tāpēc ka ar normāliem skaļruņiem nekad mājās tādu jaudu nevienam nevajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

no taa tev kranish paliks garaaks ka muziku klausiisies uz ''uberkruta 800 w skalruna". vienigais pielietojums tadam skalrunim istabaa ir vinu izmantot kaa salito riekstinu trauku.

Link to comment
Share on other sites

Guest martc

Tāpēc ka ar normāliem skaļruņiem nekad mājās tādu jaudu nevienam nevajadzēs.

pastaasti kur taadas jaudas subi dabuuji? :mrgreen: vai tik taa jauda nav noraadiita "pmpo"? un interesanti Tev bassus vajag jeb muuziku? ko tad liksi blakus subim? datortumbas pa 3Ls? :mrgreen: ja subis ir "800" tad paareejaam akustikaam lai tureetu liidz jaabuut vismaz tikpat 8-)

Link to comment
Share on other sites

pastaasti kur taadas jaudas subi dabuuji? :mrgreen: vai tik taa jauda nav noraadiita "pmpo"? un interesanti Tev bassus vajag jeb muuziku? ko tad liksi blakus subim? datortumbas pa 3Ls? :mrgreen: ja subis ir "800" tad paareejaam akustikaam lai tureetu liidz jaabuut vismaz tikpat

 

Atbildes uz jautajumiem: Veikalaa dabuju. Tas vispar ir masinas subs bet nu po... Nop, taa nav pmpo vinsh patiesham ir jaudigs :twisted: Man no muuzikas vaig basus un mazliet ari pashu muuziku =] Blakus domaaju likt visparastakas 30nieces, tam pikstulji gana sherpi un visu jau var sareguleet...

 

 

Man jau ir tada doma vinju vienkārši paardot un nopirkt kko normaalu, savadak nevaru atrast vinjam pielietojumu savaa mazgabariita istabinja, kura sezot pie vienas sienas var aizsniegt otru sienu :D (nav jau tik traki, bet tas taa).

 

Es jau tik taa uzprasiju ja nu kaads zin tadu pastuzi, tad butu akuunaakaa skanja visaa maajaa (kas nu kuram skaitaas akuuns)

 

Bet nu labs i ---> nopirkshu 90niezes un cakaresu savu dzirdi ar taam :-D

Link to comment
Share on other sites

dyversant

pastaasti kur taadas jaudas subi dabuuji? :mrgreen: vai tik taa jauda nav noraadiita "pmpo"? un interesanti Tev bassus vajag jeb muuziku? ko tad liksi blakus subim? datortumbas pa 3Ls? :mrgreen: ja subis ir "800" tad paareejaam akustikaam lai tureetu liidz jaabuut vismaz tikpat 8-)

 

 

 

aga.. man ir 2x200 w JBL subis un zini logi lido ara, bet es tiesham esmu parupejies arii par 2x6w pixtuli + 1x10w pixtuli , 185 w Cervin vega! Videjo skalruni, (0 nieces videjo joslu skalruni ( cita kaste ar citu efektu) + 2x 45w pioneer videjiem un nekada vaina... i to man istaba pa maz.. !

Link to comment
Share on other sites

aga.. man ir 2x200 w JBL subis un zini logi lido ara, bet es tiesham esmu parupejies arii par 2x6w pixtuli + 1x10w pixtuli , 185 w Cervin vega! Videjo skalruni, (0 nieces videjo joslu skalruni ( cita kaste ar citu efektu) + 2x 45w pioneer videjiem un nekada vaina... i to man istaba pa maz.. !

... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Nopeerc kaadu auto pastuuzi un akulumaatoru laadeetaaju, tad vajadzeetu iet.

 

Neies gan! Ar akumulatora lādētāju nepietiks!

 

Vispār - ieteikums - pārdot to subu un nopirkt citu - aktīvo mājas subu.

Link to comment
Share on other sites

Neies gan! Ar akumulatora lādētāju nepietiks!

 

Vispār - ieteikums - pārdot to subu un nopirkt citu - aktīvo mājas subu.

 

yaa es a ta domaju darit

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris
Tas vispar ir masinas subs bet nu po...

 

 

 

gribi pierādīšu, ka to mašīnas mēslu var izbirdināt ar 400w basu impulsā? mhh... šos mašīnas burbuļus pērk tikai tāpēc, ka "baigais" cipars virsū, tad vēl visam pieslēdz pāris datoru tumbeles, kādu sajātu s30 un stilo ka baigais muzons...

 

 

 

tu, puika, nezini, ko nozīmē 800w tapēc labāk nerunā par tādām lietām tik pārliecinoši ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest jubalts

Jus te visi nezinat, ka AKTIVOS vuferus sauc par SUBWooferi, bet neaktivos vienkarsi par WOOFERI :-P

Link to comment
Share on other sites

da kas tie 800w ir? nekas iipash

 

http://images.google.com/images?svnum=10&h...0w+pmpo&spell=1

 

:)

Pfff 1000W pmpo suds, nominalka kkadi 30 :mrgreen:

 

gribi pierādīšu, ka to mašīnas mēslu var izbirdināt ar 400w basu impulsā? mhh... šos mašīnas burbuļus pērk tikai tāpēc, ka "baigais" cipars virsū, tad vēl visam pieslēdz pāris datoru tumbeles, kādu sajātu s30 un stilo ka baigais muzons...

 

 

 

tu, puika, nezini, ko nozīmē 800w tapēc labāk nerunā par tādām lietām tik pārliecinoši ;)

Isti nesapratu jeegu shim postam, bet skaidri zinu ka 800 ir vairak pa 400 :lol:

Un jauda ari nav vienigais faktors kas ietekme skanju, tapec par izgrabinasanu varam spriest tikai ljoti aptuveni..........

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

Pfff 1000W pmpo suds, nominalka kkadi 30 :mrgreen:

Isti nesapratu jeegu shim postam, bet skaidri zinu ka 800 ir vairak pa 400 :lol:

Un jauda ari nav vienigais faktors kas ietekme skanju, tapec par izgrabinasanu varam spriest tikai ljoti aptuveni..........

Pie 800W RMS @ 8ohm tev tas suba difuzors vienkārši izlidos :mrgreen::lol:

Link to comment
Share on other sites

Pie 800W RMS @ 8ohm tev tas suba difuzors vienkārši izlidos :mrgreen::lol:

Nu pie tadas jaudas jau ari nav domats vinju darbinat, bet gan lidz kadiem 400 @ 4 omiem.... Ja iet runa par manejo. Pa tiem 1000niekiem tur jau lidz 800 nemaz netiks :-D

Link to comment
Share on other sites

Jaa tie 800w ir ta nepareizi sareekinaati piemet pie teejkanas tur ir kaadi 200w ja nosvils tad tavam nav 800w.

Link to comment
Share on other sites

Jaa tie 800w ir ta nepareizi sareekinaati piemet pie teejkanas tur ir kaadi 200w ja nosvils tad tavam nav 800w.

Nu bet ta jau ir max jauda...

Un es naz vai butu pratigi slegt subu pie teejkannas :mrgreen: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest MatajumotorS

Qyak3r, ustaisi pats Pastuuzi!

 

martc, a man vajag taadu jaudu! :twisted:

 

rekur mans MAAJAS subs:

300W RMS 1200W max, tiek barots at "Tiiriem" 250W RMS

 

Tie kas nav dzirdeejushi kaa taada sisteema skan, tie arii raksta - "na** vajag"

 

1143993739.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Pirmā lieta:

Es atvainojos par izteicienu, bet kur tam mēsliņam ir 1200w max? :twisted:

 

Otrā lieta:

Man, parcik mazliet nodarbojos ar pro lietām, arī ir 4gab 1200w (max RMS) bass, bet skaņa no tā "parādās" tikai ja tiek grūzts iekšā k-kas virs 500w un pie noteikuma, ka pastūži darbojas paralēlajā režīmā (lielāks spriegums izejas galos...) tad jā, skaļrunis beidzot sāk kustēties un izdvest skaņu... :razz:

 

Tā kā būtu interesanti uzzināt, ko tad tu pie sava "First austria" radinieka slēdz klāt?

 

Un par tēmu:

 

Iesaku autoram vēlreiz apdomāt, ko no skaņas cilvēks vēlas un ar to arī lai sāk, jo tā būs vieglāk k-ko ietekt un rast labāku risinājumu =)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...