Jump to content

Sia Meklē Programmētāju.


Unima
 Share

Recommended Posts

Pastaaviigs darbs teikaa, riigaa.

no 9.00/9.30 liidz 17.00/17.30

Pieredze darbaa PHP un SQL ... nu kaa jau parasti.

portfolio un veelamo darba algu suutiit uz

unima@aktualnet.lv

 

[VIL-EDIT: 2006.07.24 vēl ir aktuāls]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest agers

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

PHP ~ gads, SQL - Oracle, MS SQl Server 2000, MySql u.c., Smarty - portālu izveide (moduļveida)

bakalaurs programmēšanā

alga - jo vairāk, jo labāk

atraksta, cik piedāvā

rampanjaks@inbox.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest Vander

Gribētos intereses pēc uzzināt, cik jums tur cilvēciņu pieteicās.

Runā, ka speciālistu IT jomā trūkst, taču īstenībā situācija ir tāda, ka uz vienu konkursu ir 5-8 pretendentu.

Kā var runāt par trūkumu? Manuprāt darbs programmētājiem ir trūkums, nevis viņi paši.

Link to comment
Share on other sites

maz. ljoti maz. un notiem pashiem dazhi pilniigaakie ... khm, khm ... :(

 

tomeer chali dabuujaam darbaa un esam daudz maz apmierinaati ar vinja speejaam.

 

enivej, joprojaam ir veel viena vakance!

Link to comment
Share on other sites

Nu ne visi pretendenti ir saucami par IT speciālistiem. Vairums jau ir tādu, kas ir grib daudz pelnīt un maz strādāt. :) Un tādus par IT speciālistiem kaut kā negribētos saukt. Jo maz darot par speciālistu nekad nekļūsi, jo pieredze nāk tikai ar darbu. Tā kā IT speciālistu tiešām ir ļoti maz.

Link to comment
Share on other sites

Tamriel

 

wow - kaadi geeniji apkaart - vai tu maz salaga esi padomaajis ko noziimee 1k latu alga darba deveejam ?

tavai zinaashanai Ls 1800

un tagad pasaki ko taads pipuks speej izdariit kantorim par labu lai katru meenesi nestu naudu par ko maksaat algu + bosam paari paliktu ?

 

NC, Tu pārāk visu ņem pie sirds. 1k ls alga ir nu tāda... normāla

interesanti kura kantora boss par sava darbinieka 1h darbu ņem mazāk par 20 ls ?

 

tur bosam paliek arī pēc nodokļu un visām pārējām nomaksām

 

 

 

 

Prasiet ne mazaak kaa Ls 1000. Pietiks vergot par kapeikaam!

 

viens pazīstams ārzemnieks, kuram Latvijā ir mazs kantorītis, sacīja, ka visi darbinieku kandidāti prasa vismaz 1k ls pēc nodokļiem un tas ir normāli, jo nav vairs mums padomju laiki, kad viss maksāja kapeikas

Link to comment
Share on other sites

2 NormaalsCilveeks,

ja gribi normaalu diskusiju, tad iztiec bez personiigiem apvainojumiem!

 

Ja taads kantoris nespeej savam darbiniekam samaksaat normaalu algu, tad taadam kantorim vienkaarshi jaanospraagst dabiskaa naavee un jaaizbeidz savs beernudaarza liimenja bizness.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, te zem jēdziena 'programmētājs' tiek saprasts pārāk plašs cilvēku un profesiju loks. Sākot no pirmā kursa studenta kodera, kurš pēc specenes var sazīmēt pārskatā līnijas un beidzot ar sistēmas arhitektu, kurs izdomā, izplāno un uzprojektē visu sistēmu, un projekta laikā varbūt pat neuzprogrammējot nevienu koda rindiņu.

Latvijā ir pietiekami daudz 'programmētāju', kuru algas pēc nodokļu nomaksas pārsniedz 1000LVL. Bet viss nāk ar laiku, lai saņemtu 1000 LVL ir jānopelna uzņēmumam vismaz 3000 LVL un to nevar izdarīt kurš katrs.

Programmētāju tiešām 'trūkst'. Bet trūkst tikai tāpēc, ka darba devēji grib vislabāko programmētāju par sviestmaizes cenu, bet tādi eksemplāri savvaļā ir grūti atrodami :)

Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt sevi ar savām īpašajām iemaņām HTML, PHP, CSS un Ruby :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Algas... Saapiigs jautaajums... Suudiigi ir tas,ka ES cenas mums ir grūtāk gremot. Viņiem tie cenu standarti ir normāli, viņiem pavisam citas algas. Kaut vai elektropreces- skaitlji tie pashi,bet euro... Un arii sociaalaas garantijas, apmaksaati atvalinaajumi, labas pensijas-nodroshinaatas vecumdienas... A kas pie mumsnotiek ar veciem ljaudiim ? Gaida tik lai visi aatraak nospraagst...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

NC, Latvijā 1 darbinieka ražība ir zema, par to ir atbildīgs TIKAI uzņēmējs, jo neprot/nevar/negrib nodrošināt normālu biznesa funkcionēšanu pie tam ka pie mums ir eiropas cenu līmenis un virs tā

 

 

P.S Interesanti kāpēc tas vietejais cilvēciņš nokļūstot ārvalstīs pēkšņi kļūst 10 efektivāks.

Link to comment
Share on other sites

Guest hemaulo

Jaa, NC, kapec ta ???

 

Kadu laiku atpakal sanaca pastradat Vacija ka software programmetajam. Zini, kada bija saruna ar darba deveju? Vins prasija - cik tu sanemi vecaja darba vieta [Latvijaa], cik ilgs atvalinajums? Es - tik un tik. Vins, savukart visu divkarsoja, gan algas apmeru, gan atvalinajuma ilgumu aci nepamirkskinot. Nemaz nerunasim, ka man apmaksaja lidojumu uz turp/atpakal, viesnicu un esanu restoranos, pat tusesanas klubos un ekskursijas.

 

Kapec es vairs tur nestradaju? Vienkarsi, sapratu, ka tas nav mans aicinajums un sis lemums nav apspriezams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...