Jump to content

Nets Uz 2pc Ar Crossower Vadu


Guest EgaPega
 Share

Recommended Posts

lieta tada ka ir vajadziba caur crossower vadu dabut internetu diviem pc. Vienam pc jau ir abas tikla kartes tacu man nesanak nokonfiguret ta, la abiem butu nets. galvenais pc var nopingot otru, tacu otrs galveno ne vella nepingo. viena bridi sanaca ka vini viens otru pingoja, tacu tad galvenajam ari nets pazuda!

 

varbut kads var izstastit kas un kaa jakonfiguree?

Link to comment
Share on other sites

Guest EgaPega

seit foruma ir labi ja divi topiki par sito teemu, jo vecie cik sapratu tad ir vai nu izdzesti vai pazedusi, tapeec nav kur apskatities :(

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ja ping no viena kompja uz otru strādā, bet otrādi - nē tad pie vainas ir firewals uz tā kompja ko nevar sapingot.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Pazaudēti nav, ir tikai jāmeklē. Tev provaideris ir atļāvis divas IP adreses turēt? Ja nē, gādā rūteri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jupis(x)

Hmmm, Vimba... tas galvenais kompis šinī gadījumā arī strādās kā rūteris...

Link to comment
Share on other sites

Guest EgaPega

tatad sanak ka vaina ir galvena kompja firewall! Otram pc es jau disabloju firewall, kad tad bija ieslegts, tad galvenais to ari nevareja nopingot!

Link to comment
Share on other sites

Guest EgaPega

taa, tagad esmu ticis tik talu ka kompji viens otru pingo, ka ari palaidu "configure the client computer to use the shared Internet connection" bet variants tads ka tagadinternets ir tikai galvenajam kompi, otram joprojam nav.kads zin kas par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Guest EgaPega

tauta pasakiet ko man dariit! firewall nokonfigureju taa lai lauj otram pc tikt klat pie galvenaa, tacu internets ir tikai galvenajam!

 

kadam tak jazin un gan jau ka zin kas daraams.

Link to comment
Share on other sites

mandersons

tiešām grūti pameklēt? :evil:

 

 

mans praktiskais variants, kursh straadaa:

 

uz kompja, kursh shaaro netu : IP 192.168.0.1 un Subnet Maska: 255.255.255.0

oz otras kastes: IP IP 192.168.0.2 un maska taa pati.

 

kaut gan arii oz otraa kompja (klienta) var droshi atstaat Automātisko IP, jo ICS taapat izdala IP izmantojot DHCP, kursh speciaali shim pasaakumam tiek palaists

Link to comment
Share on other sites

tas tak ir tiikla configs! es ieteiktu izmantot F1.. tur viss ir smuki aprakstiits!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Gandrīz tas pats, kas RTFM. ;-)

F1 taustiņš parasti izvada HELPu uz monitora ekrāna.

Link to comment
Share on other sites

Guest EgaPega

a kas tas par brinumu, ka meginot ielist otraa pc ar kuru ir tiiklaa,prasa paroli, kaut ari nevienam no abiem pc nekadu neesmu licis?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...