Jump to content

Zalman Cnps7700-cu Vai Thermaltake Big Typhoon


Guest samo.00
 Share

Recommended Posts

Ir pienaacis tas briidis, kad vairs nevaru iztureet P4 940 procha originaalo Intel cooleri. Skanja nenormaala. Vaardu sakot nevaru izveeleetie starp Zalman un Thermaltake.

It kaa peec visaadu testu lasiishanas un forumiem sveros uz Big Typhoonu, bet man ir plate Gigabyte GA-G1975X, kurai baroshanas elementus un ziemelju tiltu dzesee speciaalas turbiinas, kuras taisos njemt nost. Un liidz ar to rodas jautaajums vai Big Typhoon spees tikt galaa arii ar baroshanas elementu un ziemelju tilta dzeseeshanu???????

Zalman ar savu CNPS7700-Cu bljodu it kaa liekas piemeerotaaks.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini mož sākumā tikai termopastu nomainīt? Man ir pāris veikalā saliktas kastes izgājušas caur rokām. Temperatūras tuvu pie maksimuma idlē... Termopasta kā plastilīns... Nomainīju pastu, temperatūras un līdz ar to troksnis zemāks!

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Pa priekshu vajadzeetu paarliecinaaties vai vispaar ir iepseejams Zalman 7700 uzlikt uz taveejaas plates http://www.zalman.co.kr/product/cooler/770...5MBlist_eng.htm , kaa arii izmeeriit attaalumu no socketa centra liidz baroshanas blokam, ka nesanaak taa ka beigaas dabuusi veel mainiit keisu .....

Link to comment
Share on other sites

Guest samo.00

Termopastu jau pashaa saakumaa nomainiiju. Pie slodzes cpu temperatuura apm 64 graadi. Taa vai taa cooleris griezhas ar aatrumu virs 3k.

 

attalumi pieljauj

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Zalman viennoziimiigi labaak nekaa Tt dzesees arii paareejos komponentus ......

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik TT BigTyphhon ir labākais no gaisa dzeses,kas ir nopērkams.Ja baigi karst,uz mosfetiem var uzmest kādus radiatorus,bet jāpietiek arī tāpat.Vismaz neviens DFi jūzeris nav sūdzējies,ka ar BT viņam mosfeti karstu nost.

Link to comment
Share on other sites

Zalman produkcija iekš m79 Biķernieku ielā ir par ļoti draudzīgām cenām

7700AlCu - 28Ls

7000AlCu - 18Ls

Uz vietas veikalā ir arī citi modeļi par zemām cenām

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Performance TT BT tiesham ieliek tam Z7700. Bet nu pec izskata, vismaz man, jams liekas pietiekoshi atbaidoshs, salidzinot ar Zalman razhojumiem (nav runa par 9500 :D )

Link to comment
Share on other sites

ir pieejams viens Zalman CNPS9500-Cu LED, nopirku sev, bet paardomaaaju un likshu uudeni - pilns komplekts ir, vieniigi S478 stiprinaajumus gribeetu sev patureet

 

M79 cena tam ir 41Ls, es atdoshu par 33Ls, pieejams shodien Riigaa, ja interese ir, tad padod zinju uz mobilo kaut kad tagad no riita

telefons uz PM

 

Te es nevietaa quoteeju

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...