Jump to content

Amd Athlonxp 2800+ Multiplier Unlock


Aigarito
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, man ir AMD AthlonXP 2800+ ar normālu dzesi, nesen nopirku māteni MSI K7N2 Delta2 Platinum, pēc vienas web lapas* mēģināju atvērt multiplier - uztaisīju mazus kontaktiņus, kurus ieliku socketā, savienojot divus pinus, bet lieta tāda ka multiplier, kā bloķets bijis tā palicis.

 

Kas varētu būt pie vainas?

 

 

*http://www.ocinside.de/html/workshop/pinmod/amd_pinmod.html

Link to comment
Share on other sites

Aigarito

Nu O.K. taakaa te nebija nekaada etuziastu pulka piepluudums, man vienkaarshi ir jautaajums.

 

Lai atblokeetu reezinaataajus man vajag tikai savienot divus pinus

 

Jautaajums:

 

1.Kaa to izdariit??? (Ar to es domaaju vai savienot ar kapara dziislas uztiishanu vai ir arii kaads cits veids)

 

2.Ar kaadu maajsaimnieciibaa vai parastaa bodee nopeerkamu lietu var avienot pinus. (Kaadu smeeri, kraasu, utt)

Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens

Nu vecīt, ne jau visiem ir līkas rokas!

Tas ir tāpat kā teikt "Neej uz skolu, es noliku uz gurķi" :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Emm nemokies tak. Vienkāršāk ir L1 tiltus salaist uz īso un iekš BIOS mainīt i reizinātājus un FSB.

Bet ja tomēr vēlme -

http://www.geocities.com/trats102002/nf7sFsbsense.html

Tas gan par Abit NF7 bet domāju info noderīgs.

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=25662

Daudz info derīga

 

Un L1 tiltu mods (Pencil trick)

Tikai atceries ka jaunākiem AthlonXP ir papildus rieva starp tiltiem, to vajag aizpildīt ar dielektrisku materiālu.

http://www.cluboverclocker.com/guides/XP_Unlock/

Link to comment
Share on other sites

Athlon XP var savienot L1 bridges un nevajag chakareties ar piniem

 

Noderes rear window defogger kit (stravu vadosha lime/laka), ko var nopirkt dazhos auto veikalos

 

Tev vispar platei ir iespeja mainit reizinatajus?

Link to comment
Share on other sites

Aigarito

Te buus kas taads kas noderees citiem: PinMod

 

Sho te PinMod biju dzirdeejis jau agraak, bet shajaa lietaa mani instrueeja 'bedris'

 

Brienam un mekleejam iisto pin sleegumu, to var izdariit sheit www.ocinside.de

 

Vairumaa gadiijumu pietiek ar sho sleegumu:

picture_002.sized.jpg

Es arii sho te njeemu un meeginaaju. Galvenie nepiecieshamie materiaali ir kaads vads ar viito tinumu:

picture_004.sized.jpg

Protams arii dereetu ka pirms shii pasaakuma nomierinieties lai netriiceetu rokas, un saakam tiit apkaart piniem tikai vienu mazu dziislinju, jaatceras ka taa nedriiksteetu buu uztiita par daudz lai netrauceetu procim ieliist ieksh socketa:

picture_003.sized.jpg

Beigaas nogriezham lieko un atlocam galus lai neskartos klaat citiem piniem - un gatavs:

picture_005.sized.jpg

Vajag atcereeties, ka paarbaudiit ieteicams vairaakas reizes, lai buutu paarliecinaati, ka esat savienojushi iistos pinus.

 

Peec idejas liekam proci, tur kur tam naakaas buut - socketaa, cooleri pa virsu. Lai paarliecinaatos ka tas ir izdevies un procis ir dziivs - buus tas ka dators iesleegsies, ja jaa tad brienam ieksh taa BIOS un ejam uz sadalju kur var mainiit FSB un citas fiichas, samekleejam rotation select, un nomainam defalto uz zemaaku par vienu iedalju, zemaaku taadeelj, ja taadeelj, ja ar buus izdevies un uzliksiet lielaaku PC nestarteesies, taapeec liekam zemaaku, ja PC pamozhas peec restart, tad JUMS ir izdevies un OC izvirtiibas var saakties!!!

 

Manaa gadiijumaa neizdevaas, procis nenosvila, bet multiplier palika blokeets, parakaajos pa forumiem un izraadaas ka AMD esot tos labi noblokeejis, cik nopratu, krietni labaak nekaa citus, taapeec man nekas sikts un nekas labs no shiis proceduuras nenotika :-(

 

Buus jaameegina L1 tilta savienoshana, mosh sanaaks, paldies par ieteikumie. Ceru ka kaadam vismaz shis te noderees.

Link to comment
Share on other sites

Vispār smalks darbiņš....

 

 

 

Bet cik tad tevi ir MP pie default? 12?

 

 

 

Ja taa, tad jau ar FSB celshanu vajadzētu pilnībā pietikt.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Aigarito

MP ir 12,5, jaa tew ir taisniiba es bez probleemaam varu pacelt proci liidz 2,3-2,4 bet probleema ir ar teperatuuru, ja samazina MP, tad man nenaaktos tik augstu celt Vcore un tas noziimeetu ka man buutu normaala temp pie tiem pashiem herciem. Neticeesi, bet shis procis man pat liidz 110 gradusnjikiem bij uzkaapis, taapeec mekleeju alternatiivas

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...