Jump to content

Kādas peles lietojam?


Artanis
 Share

Recommended Posts

Sveiciens biedriem!

 

Tad nu iedomājos - daudzos tehnikas forumos ir pavedieni, kuros cilveki vienkārši padalās bildēs/viedokļos par visdažādākajām tehnikas vienībām, kas mūs pavada dzīves ceļā (mobilajiem, auto, akumulatoriem, atslēgu piekariņiem, utt, utjp.).

 

Tad nu iedomājos - ja daudzmaz katrs trešais forumietis savā parakstā prezentē savu datoru (tas, kā noprotu, ir viens no tādiem neraksītajiem kanoniem šeit un citos IT forumos pasaulē), tad kapēc nevarētu izveidot publisku pavedienu kurā mēs varētu vizuāli atskaitīties par mūšu uzticīgajiem "grauzējiem"?

 

Tikai lūdzams neizvērst šo pavedienu par krāniņa staipīšanu, ok? :cry:

 

Tad nu par mani - pašlaik lietoju Labtec WDO bezvadu desktopa peli ->

 

1149120642.jpg

 

 

Bet ar to es nelepojos - vairāk ievērības cienīga un mīļāka pašam ir mana vecā pelīte (kuru izmantoju arī tad kad jaunajai visnepiemērotākajā brīdī nosēžas akumulatori :D) - tā ir Logitech Crstal Optics pele ->

 

1149120664.jpg 1149121074.jpg 1149121076.jpg

 

Tā ir izgatavota no caurspīdīgas plastmasas, kurai iekšpusē ir matētas baltas plastmasas kodols, kas izgaismots ar zilām kristāla diodēm. Šī pele ir mīļa ar to, ka tā piedzīvojusi nelielu bet nozīmīgu modding'u no manas puses - tai iekšējā kodolā spoguliski [!!!] tiku ieskrāpējis savu firmas logo (parasti izmantoju niku "ArtX", ko šad tad aizstāj "Artanis"). Pele arī piedzīvoja savu mazo oriģinālo diožu nomaiņu pret nopietnākām kristāla diodēm ar pulēto virsmu, kas tiešām padara gaišu pus istabu diennakts tumšajā laikā. :)

 

Tad nu - padalieties bildēs ar savām uzticamajām grauzējām... Varētu arī kādu īsu aprakstiņu - kapēc izmantojat, vai patīk, ko esat darījis jamās labā, utt. Droši izpaudieties! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DR.DRE

lietoju tiesi tadu pasu kaa AranGe, loti labi iegulas plauksta, man patik, vienigi vads vareja but garaks un mikstaks

Link to comment
Share on other sites

Delerium

1149126632.jpg

 

1149131188.jpg

Šitāda te lētā gala pele (8 Ls). Diesgan plāna, ērta, noderīgu pogu pietiekami :D . Batareju 2 komplekti un lādētājs jāpielieto samērā bieži :mrgreen: reizi 3-4 dienas :cry: Žēl ka parastā salūza. Būs jāpērk kas labāks.

 

Fočēts ar SE mobilku.

Link to comment
Share on other sites

Man taada pati kaa Janks :)

 

Logitech MX310

Link to comment
Share on other sites

Es pagaidām lietoju Logitech MX 1000.

mx_1000.jpg

Kad sāku lietot man tā likās diezgan smaga, bet tagad esmu jau pieradis - citas peles liekas kaut kādas pārāk vieglas. Man patīk ka šī pele ir liela izmēra, tā pat kā mana plauksta, atceros ar iepriekšējo peli bija tā ka rokas šļūca pa tepiķīti :) tagad tā jau ir vēsture. Vispār MX 1000 ļoti labi ieguļ plaukstā un ir ļoti ērta. Labi ir arī tas ka tai ir iebūvēts akumulators, kaut gan tur tikai ~ 2 dienas, ar to pilnībā pietiek, jo pa nakti vienmēr uzlieku lādēties.

Link to comment
Share on other sites

Despacho

Šitādu:creapele-m.jpg

Bildes autors: TokRa

 

Un vēl šitādu:

45173DSC02929.jpg

DSC02928.jpg

DSC02930.jpg

un ir pārāk vēls lai es bakstītos tagad ar fotoaparātu un tās no jauna pārbildētu.

Link to comment
Share on other sites

taada patii, kaa TokRa un Despacho - kalpo jau ilgu laiku, nav nekaadu probleemu.

Link to comment
Share on other sites

BeatMaster

Lietoju balvaa ieguuto mazaako peli, kadu vispaar esmu redzeejis - nav diezcik erta, ja daudz vinja jaabiida - paarak maza un abilst savam nosaukumam - travel.

http://www.verbatim.com/images/products/49003_1.jpg

+ ebay.com noname mini radio peli - abas lietoju ar portatiivo!

Link to comment
Share on other sites

Kaibinjsh

Shitadu te (Targus Desktop Kaleidoscope) chamdu maajaas

1149164070.gif

tik vieniigi shii kjirshu sarkanaa kraasaa. Pieskjiira taadu lietoshanaa. (kaa daavana laptopa somai liidzi esot naakusi) Savukaart darbaa admins Sasha shaadu (Logitech sbf96) izsniedza

1149164175.jpg.

Kaadu laiku, iisu briidi ar bija tepat vienaa postaa redzamaa bezvadniece. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jan4iks

taakaa tiik uzgeimot tad ikdienaa juuzoju shaadu ieriici:

1149165371.jpg

Link to comment
Share on other sites

andrisll

229733.jpg

Ednet pele, kas man kalpo otro gadu.

Plusi:

-viegla

-cena (Ls 4.50)

-ērta (manuprāt)

-nav nekādu nevajadzīgu pogu un vitu brīnumu (vienkārša)

 

Mīnusi:

-ļoti plāns vads (dažās vietās jau gandrīz izdevies pārplēst)

-ātri nosmērējās

 

Tā īsti objektīvi neko nevaru par viņu spriest, jo neesmu lietojis īpaši daudzas opķiskās peles, nu bet mani iespaidi.

 

P.S. Tokra un līdzīgi postējošie: Manuprāt šī topika mērķis nav uzzināt kāda pele uz kura galda jums stāv, cik jūs labi mākat nobildēt savu peli un ar kādu fotoaparātu (vēl jo mazāl tā uzstādījumi), bet uzzināt kādi ir šās peles labumi un sliktumi, kādēļ lietojat tieši šo peli utt. Manuprāt ar tik lielām bildēm arī topika brouzēšana nebūs nekāda ērtā.

 

EDIT: aa nē piedodiet, es laikam tomēr pārpratu topika mērķi.

Link to comment
Share on other sites

flasherr

nu man ir šāds pelēns:

http://www.euroshop.lv/datortehnika/peles/...explorer_plati/

*labi iegulst rokā

*labs dizains

*back un redo pogas

*skrolleris, kuru var kustināt uz sāniem, it kā pielietojums ir 3D progās.neesu mēģinājis.

*kvalitāte laba.pusotra gada laikā nav pievīlusi.

 

nu kā mīnusu var minēt salīdzinoši augsto cenu.kautgan - ir arī dārgākas, un galvenais jau ir kvalitāte

 

oft:kāds negrib peli par velti:(Euroshop.lv cena: 0.00 Ls)

http://www.euroshop.lv/datortehnika/peles/_21126/?

:o

Link to comment
Share on other sites

hecs385

lietoju kaukaadu xpointa optisko pa 2ls pirkta tmarketaa! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: jau gadu kalpo, bet shitaa jau saak besiit aaraa!

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

ta ednet baigs mesls.. nu jau 2 tadas ir bijusas... firefoxaa daudz stradajot ar tabiem (spiezot rulliiti uz ieksu) un cs'aa leekaajot ar ruliiti ruliitis jau bija metams ara pec menesha lietoshanas

Link to comment
Share on other sites

Andreass

Jau kaadu otro gadu lietotju Logitech MX 310. Pirms tam bija ar bumbinju, radaas iespeeja so pa 5ls ieguut, tad nu paneemu. Uz priksanas briidi nemaz nezinaaju cik vinja maksaa. Toreiz visas peles taa no 6ls maksaaja. Tikai peec kaadas nedeeljas veikalaa pamaniiju siis cenu.

 

P6030056_1.jpg

 

 

Portatiivajam tika iepirkta arii Logitech pele. Pilnais nosaukums Logitech NX60. Pirku so jo patika peec dizaina un Logitech manaas aciis bija pieraadiijis, ka labas peles. Darbaa arii leetaakaa Logitech optiskaa.

 

P6030063_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Fragmaker

Mana pieredze (t.i. taas ko lietoju pailgu laiku) ierobezhojas tikai ar triim peleem :roll: :

1. A4 Tech Optical Wireless

2. Microsoft Optical Wheel Mouse

3. Logitech MX500

 

Pirmo lietoju kaadu gadu nepaartraukti - nu baigi laba, tik' nedaudz vieglaaka vareetu buut. Ljoti liels darbiibas raadiuss. Bachas (t.i. akumulatori, 2*AAA) laadeeju laikam reizi sezonaa 8-)

Tad nopirku labu videokarti, saaku speleet, bet A4tech optika bija jau par vecu speeleem (raustiijaas) un nopirku pa 5ls sho te Microsoft peli - arii joprojam uzskatu ka shii ir labaaka (nu labi, otraa labaaka) pele, ko esmu lietojis.

Un beigu beigaas man pa 6ls draugs piedaava MX500, jo pats paariet uz MX-hvz-cik, es nopirku un lietoju joprojaam. Saakumaa likaas tragjiski liela, bet tagad ir jau ok.

Tagad vairs speeles nespeleeju un domaaju paariet atkal uz A4tech, bet akumulatori nomira, jaaperk jaunie :sad:

Baltaa Microsoft kalpo draugam joprojam. Vinjsh ir laimiigs. :)

 

aa lietoju arii ms explorer - klucis.

Link to comment
Share on other sites

otoinsa

Man arī ir apple pele (1 Apple wireless - ļoti līdzīga despacha pelei, tikai bez vada un tā foršā bumbulīša, bet arī optical, un otra, kas man no vecajiem G3 laikiem - original bondi). Tad vēl arī kautkāda samsung - tāda pati kā tam džekiņam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nupat darbā krāmu kastē atradu diezgan interesantu peli - (bilde ārzemēs) šitādu.

 

Amizanti šai pelei izskatās vads, kas no peles iziet vertikāli uz augšu (cik noprotams paredzēts, lai netraucētu ar peli ērti strādāt). :) Kopumā rodas iespaids, ka pele "pacēlusi asti un ....." :D

Link to comment
Share on other sites

man ļoti līdzīga kā TokRa un Despacho. Tikai nav tāds izliekums - vecāks Logitech modelītis, bet katrā ziņā cik no pieredzes varu spriest labākās peles ir tieši Logitech...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...