Jump to content

problēma ar printēšanu


vienais
 Share

Recommended Posts

pēdējā laikā diezgan bieži ir vajadzība izprintēt iekš Nero Cover Designer uztaisītos CD vāciņus. tā kā man nav personīga printera, vajadzīgo materiālu eju printēt uz kādu kantori (interneta klubi utml.). cerēt, ka visās vietas, kur es iešu printēt šos vāciņus būs instalēta Nero Cover Designer programma ir muļķīgi. tāpēc no Nero Cover Designer ar virtuālo PDF printeri (PrimoPDF) vāciņu pārveidoju uz pdf formātu. problēma tāda, ka lai gan PDF failā vajadzētu saglabaties pareizajiem CD vāciņa izmēriem, tomēr izprintējot šo failu uz dažādiem printeriem lapas vāciņa izmērs palielinās/samazinās par pāris centimetriem.

varbūt kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu un zin kā to atrisināt?

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk, ka probza ir nevis tavā pusē, bet gan drukātāju pusē, ja bliež ar defaultajiem Acrobat Readera settingiem, tad tur visādi ij fit to page ij tml. brīnumi var gadīties.

 

Tik pat labi, protams, ir vērts apčolēt arī settingus pdf printerim tavā galā, mazums kas.

 

Bet nu anyway, var jau Uzsmaidīt un palūgt, lai tev izbliež precīzi 120x120, tas tak viņiem galvassāpi nesagādā.

Link to comment
Share on other sites

Mēģini taistīt nevis pdf failus, bet post script failus. Izdrukātā atttēla izmērus nosaka arī printera draiveri, tā kā jāseko līdzi visiem iestatījumiem drukājot.

Link to comment
Share on other sites

Nomalis

Un ja Acrobat Reader pēc Ctrl+P ieklikšķina ķeksi pie 'Print as image' - labāk nepaliek?

Link to comment
Share on other sites

vienais

nomalis, andza

ja es pats sēdētu pie datora, no kura tiek printēts, tad gan jau kas es pieķeksētu ko vajag un atķeksētu ko nevajag. taču tādas iespējas nav.

 

īsāk sakot, vajadzēs meklēt vietu, kur pats var tikt pa datora.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kad nodod to failu printēšanai, tā arī pasaki: "Bildes izmēram jābūt x * y centimetri!" Kad atnes bildi, izvelc no kabatas lineālu un izmēri. Ja rezultāts neatbilst prasībām, tad vai nu lai pārtaisa, vai arī lai iztiek bez Taviem santīmiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...
evertons

Lai nav jācep jauna tēma, rakstu te.

 

Problēma ar nero cover designer kalibrāciju- uz ekrāna viss kā vajag, bet drukājās ārā pa 7mm mazāks vāciņš un problēma sākās uzliekot w10. Iespējams, kāds ir saskāries ar šādu problēmu?!?!

Iespējams, draiveros problēma, bet draiveris ir no ražotāja mājas lapas... :( Un printeris ir Samsung C410.

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...