Jump to content

OpenOffice-kurš izmanto, kāpēc neizmanto utt


ELs
 Share

Recommended Posts

Mr..JMT
ar rūtojumu, iespējams, var tikt galā izlabojot vai izveidojot jaunu default template

ko drukāt: tools - options - calc - print

ar print domaju ka tas ir izlabots 2.0 versjā

kur ot templu meklēt? kaut kā neatradu

Link to comment
Share on other sites

tik vienkārši kā MSO uzpiest uz Default nav

vajadzētu būt šādi:

1. calc atvērts, vajadzīgs Styles and Formatting (F11)

2. ar labo klikšķi modificēt - tur ir arī borders

3. saglabāt kā template: File - Templates - Save

4. vēlreiz File - Templates - Organize, atrod, kur saglabāts, Set as Default

 

pats šito kādu brīdi meklēju, jo nepatika Writer noklusētie margins

Link to comment
Share on other sites

1. Laikam zinu, vismaz noajusam ir :)

2. Kā saprotat neizmantoju. Darbā ir viens vienīgs MS monopols, darba vieta man ir viens no lielākajiem valsts uzņēmumiem, nu labi- VAS Latvenergo.

3. Mājās neesmu uzlicis, jo iespējams, ka sieva nesapratīs :), vai nu arī ilgi un dikti brīnīsies. Varētu būt sarežģijumi ar savietošanuu, jo viņai darbā arī laikam tikai MS produkti.

Bet būs jau kādā brīvākā brīdī tomēr jāpatestē, kas tas tāds ir. Ilgu laiku jau domāju par pāreju uz Linux, tikai patreiz tam nav laika, jo sarežģījumus rada USB WiFi karte, caur kuru iet tīmeklis. Nav laika to nokonfigurēt.

Link to comment
Share on other sites

Mr..JMT

tik vienkārši kā MSO uzpiest uz Default nav

vajadzētu būt šādi:

1. calc atvērts, vajadzīgs Styles and Formatting (F11)

2. ar labo klikšķi modificēt - tur ir arī borders

3. saglabāt kā template: File - Templates - Save

4. vēlreiz File - Templates - Organize, atrod, kur saglabāts, Set as Default

pats šito kādu brīdi meklēju, jo nepatika Writer noklusētie margins

 

 

izmainīju šito, tagad pie styls and formatting viss ir OK, tas ir smuki izpildīts...

.. bet problēma netika atrisināta, toolbaros atrodamais borderu licejs vienalga liek 0,05 px lielās līnijas, nevis kaa stylaos ielikts 1 px ?? un kaut kaa neatradu kaa to visu var labot...

 

par to printēšan, tur pie print optionos var norādīt ka konkrēto sheetu var printēt, to izdevās atrast :)

Link to comment
Share on other sites

lietoju, maajaas

jo nevaru atljauties MS Office, bet ar wordu un ekseli gadaas vajadziiba darboties

ir gan uz Win, gan Linux, tapeec mazaak sarezhgjiijumu, jo lietoju abas OS

Link to comment
Share on other sites

  • jaa
  • maajaas izmantoju linux - openoffice, skolaa juus jau pashi nojaushat, ko man piespiezh dariit... M$ :wacko: :mad2:
  • saaku izmantot piespiedu kaartaa, :-? peec tam pasham iepatikaas, :D pagaidaam nav bijushas lielas probleemas straadaajot ar openoffice, viena lieta, kas man nepatiik ir taa, ka ir gruuti calc modificeet diagramu parametrus, un kaut kas tur veel gluko nedaudz

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju gan mājās, gan darbā. Pārsvarā dzīvojos uz Linuxa un KOffice vēl ir pārāk zaļš, lai nopietni lietotu.

Lielākais ko esmu taisījis - savu maģistra darbu pilnībā iekš OOo 1.x uzrakstīju. Nekāda vaina. Bija lietas, kas pēc apgūšanas likās daudz labākas kā MS alternatīvā. Kas nepatika, par to bugreportus rakstīju. Cik skatījos šo to iekš 2.x bija salabojuši ;)

Link to comment
Share on other sites

uzmetu - bija slinkums opisu instalēt... arī neko pārgudru nevajadzēja... tagad lietoju mierā...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest exsesiwe

Nu šī ir tēma, kur visi var izbļaut savu sāpi un patiku par/pret OpenOffice. Tā, kā tiek veidots mazs apskats par OpenOffice tad nepieciešama informācija:

* vai jūs zinat kas ir OpenOffice?

* vai izmantojat mājās/darbā? (ja arī darbā - ja nav noslēpums - kas par darba vietu, ja ir noslēpums - privāts vai valsts sektors, kā arī uzņēmuma ~ darbiniekus skaits)

* kāpēc izmantojat/neizmantojat

 

* Protams ka zinu....

*Izmantoju mājās, aizsāku lietot pagājušajā gadā kad īsā laika sprīdī vajadzēja dabūt alternatīvu MS opisam..... 60 Mb lielā instalācijas paka likās pievīlcīga......tagad skaidri zinu ka nafig man kautko pirkt ja ir iespēja lietot bezmaksas.....

*Izmantoju jo ir piemērots manām vajadzībām nav viskautkādas jeba**rijas ar pdf un ir arī spelčekers....

 

Iesaku to arī citiem.....

Link to comment
Share on other sites

Sharky89

Neizmantoju.

1. Punkts OO ofica failus uz disketi ierakstit pasvakak sanak nesaglabajas vai ari dati pazud.

2. Ieliekot serveri un ka4ajot piemeram skola no sava servera(pec pieredzes) vins sadalas vel citos failos kurus salikt kopa ar skolotaju vajdzeja pamocities.

3. Tapecka skola iemacija ideali rikoties ar ms word un nejutu vajadzibu pec OO

Link to comment
Share on other sites

Despacho

Neizmantoju.

1. Punkts OO ofica failus uz disketi ierakstit pasvakak sanak nesaglabajas vai ari dati pazud.

2. Ieliekot serveri un ka4ajot piemeram skola no sava servera(pec pieredzes) vins sadalas vel citos failos kurus salikt kopa ar skolotaju vajdzeja pamocities.

3. Tapecka skola iemacija ideali rikoties ar ms word un nejutu vajadzibu pec OO

aai es ar ieka4aju visu ko visurkur.

nu un tagad pastāsti man - kādā veidā tavs dokuments var sadalīties. tu iekačā(yo) savā serverī to failu. un tālāk kas notiek? tas automātiski sadalās 4 vienādās daļās?! un tad visas 4 bija jānokačā(aai) no tā paša nelaimīgā servera? muļ-ķī-bas.

aaa un skolā māca ideāli rīkoties ar ms word? ko tad tev tur māca citu nekā pārējās vispārējās izglītības iestādēs - uzlikt fontus boldā un nomainīt izmēru. to tu sauc par ideāli?

viss ej pakačā porņukus un kamēr nebūsi izlasījis 3 grāmatas atpakaļ te nemaz nerādies.

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Darbā: darbiniekiem, kuriem ir tipveida atskaišu veidošana.

Mājās: Ja esmu uz linux platformas.

 

+ par brīvu

- nu ļoti lēns lieliem dokumentiem

- ļoti lēna "konvertēšana" no doc uz *.odt

- vispār relatīvi lēns salīdzinot ar MO XP un pat MO 2k3

- daudzas neiestrādātas iespējas, kuras atvieglotu darbu

- nav lietotājam draudzīgs VBforA analogs

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es jau kaut kad esmu teicis. Ieinstalēju, pamēģināju, patestēju ar maniem darba gargabaliem, jau attēlotais rezultāts mani neapmierināja.

 

Esmu attēliem uzdevis, ka tie atrodas vienā rindiņā tekstā iekš tabulas, bet tie attēli iekš OO kaut kur aizlido. Vispār tabulu būšana iekš tā word ķipa analoga nav kaut kā lāgā, bet tās es diendienā cepinu. Turklāt es izmantoju aktīvi stilus, formulas, diagrammas, tabulācijas, vēres utt. Turklāt MS Outlooks man tiri labi patīk, kas labi savietojas ar ofica programmām. Vēl arī mēdzu cepināt skriptus excelim, bet šite tas ir kaķim apakš astes.

 

Man liekas, ka tomēr ofiss domāts prastākiem ļautiņiem, kas visu dara vienkārši, un tad tiešām par dažiem word dokumentiem nav vērts bleķot ofica cenu.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju gan mājas gan darbā.

Mājās - bija vieglāk nokačāt un mazāk vietas uz diska aizņem.

Darbā- korporatīvā politika - taupa naudu uz licenzēm.

 

Iespējas - dažreiz kaitina sliktais LV spelcheck. Iekš exceļa analoga dažeiz spītīgi mēģina uzspiest savu formatējumu - piem es gribu šūnā redzēt 1.10.2006 (teksta rinda, ne datums!!!) bet viņš man viņu par datumu pārtaisa, kamēr neuzlieku ar roku ka šī šuna ir teksts.

 

Bet savādak - tik cik man vajaga - visas fīčas ir.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

1) Jaa

2) Nee, vispaar nekad neesmu lietojis, nav ne jausmas, kaa izskataas.

3) Nelietoju, jo kopsh laika gala esmu straadaajis ar MS Office un pagaidaam neredzu shajai programmu paketei miinusus - viss, ko vajag - ir.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...