Jump to content

Logitech vs. Creative


Guest DR.DRE
 Share

Recommended Posts

Vaivars

RMS nevar buut katrai firmai savaadaaki

un tagad saliidzini RMS watus abaam tumbaam un nospried pats kas jaudiigaaks

Link to comment
Share on other sites

dyversant

peerc no manis:P moska pardoshu :D tad to4na pietix !!

Link to comment
Share on other sites

Guest DR.DRE
peerc no manis:P moska pardoshu :D tad to4na pietix !!
nu jaa tu jau pardod tikai subu, bet man vel vaig augsas, pastiprinataju.tas kopa izmaksas dargi :)
Link to comment
Share on other sites

Guest DR.DRE
no shiem njem Creative... :)

itka jau skatoties pec parametriem creative ir labaki, cik zinu creative subs dod ara 25Hz bet logitech 35Hz.tomer esmu dzirdejis loti labas atsauksmes par logitech....

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Kā reiz tikko ietestēju abu firmu dārgā gala produktus -

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=47474

 

Tieši citējot pašam sevi:

Pirms pāris dienām no drauga aizņēmos testa nolūkeim Logitech un Creative dārgo galu 5.1 skaņas sistēmas. Rezultāts bija sekojošs - 5.1 nodrošina to ko Panasonic viss-vienā tumbas nespēj - patīkamu, mīkstu skanējumu bez spalgām galotnēm un nepatīkama burkšķa basa vietā. Secināju, ka prasās tieši sistēma ar sabvūferu, jo mūzikas centra viss-vienā tumbas nerada manai ausij tīkamo skaņu. No abām augšminētajām sistēmām par līderi manās acīs (t.i. - ausīs) kļuva Logitech, jo Creative istabā izdarījās tāpat kā centra tumbas - bass, kaut gan spēcīgāks par Logitech ražojumu, izplūda un pazuda, atstājot telpā vien nepatīkamu burkšķēšanu.
Link to comment
Share on other sites

dyversant

nu beidz doshu arii to 200w + 2x6w piixtulji + 30 w veel videjie + nu plus tas bigbasssub :D

Link to comment
Share on other sites

nu beidz doshu arii to 200w + 2x6w piixtulji + 30 w veel videjie + nu plus tas bigbasssub :D

 

Par cik pārdod?

Link to comment
Share on other sites

Guest DR.DRE

tas Z-2300 varetu but daduz jaudigaks par manu logitech Z-4 subu?mosh ja tikai nedaudz atskiras, tad nav verts pirkt :)

Link to comment
Share on other sites

dyversant

nu sabja cena zinaama 80Ls, 200w - 40Ls, piiixtulji + videjie = 25Ls kopaaa 165 bez pastuuzhiem..

Link to comment
Share on other sites

nu sabja cena zinaama 80Ls, 200w - 40Ls, piiixtulji + videjie = 25Ls kopaaa 165 bez pastuuzhiem..

 

80+40+25=145 Ls, hmzz kur rodas 165 Ls?

Link to comment
Share on other sites

dyversant
nu sabja cena zinaama 80Ls, 200w - 40Ls, piiixtulji + videjie = 25Ls kopaaa 165 bez pastuuzhiem..

 

80+40+25=145 Ls, hmzz kur rodas 165 Ls?

 

 

 

 

hmm jaa.. nu piereekjinaju laikam neapzinati alus izdevumus :oops:

Link to comment
Share on other sites

Raimiic
tas Z-2300 varetu but daduz jaudigaks par manu logitech Z-4 subu?mosh ja tikai nedaudz atskiras, tad nav verts pirkt  :)

 

Un kaa tev pasham liekas?

 

Z-4 -> 40W (subs 23W)

Z-2300 -> 200W (subs 120W)

 

Taada neliela atshkiriiba jau ir...

 

P.S. un vells ko Creative savos "Creative labs" peeta, bet lielaakus suudus neesu redzeejis.. Nevienam neiesaku ja ir vajadziiga jaudas un cenas sabalanseetiiba.. Pa to naudu (kaa te saakumaa piemeers) Logitech izceljas galvas tiesu un pat vairaak paari tam s**a Creative.. Creativi uzgriez nedaudz vairaak par pusi i psjo - no muuzikas paliek tikai trokshnjojums, ne pat troksnis.. a Logitech - jo skaljaak griez, jo skaljaak skan.. un tiira skanja, labs balanss.. Nesaprotu, nesaprotu ko tie Creative savaas laboratorijaas tur dara, bet nekas vairaak par krievu laiku kolhozu tur peec padariitaa nav iespeejams..

Link to comment
Share on other sites

Nu nez man ir tas Z-2300 un esmu dzirdējis arī to Z-4 .. man jau liekas ka Z-4 tiks lupatās sasists ar Z-2300(skaņās ziņā) :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens

Ew, Master, a šitais Logitečš cik skaļi reāli velk?

Es iespējams gribu ņemt kādu kārtīgu 2.1 sistēmu un šitā logitech ir vienc no variantiem... bet gribu tā, ka lai uzgriežot, mājai abi stāvi rībētu :lol:

S-90 dzirdējis esi uz pillu klapi? Varbūt vari +/- salīdzināt, vai šitā sistēma velk apmēram ~tikpat stipri?

P.S. Nu protams skaņas kvalitāti Logitecham ar S-90 nevar salīdzināt... :roll:

Link to comment
Share on other sites

dzincha

man zem galda mētājas logitech x-230 (20w subs) - spaarda nereali. skana ari baudama kad ir paari pusei iegriezts un kaiminienes ari ir apmierinaatas 8)

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

man tagad pie kompja skan logitech Z3.

 

vienu tikai varu pateikt: shaadi 2.1 der tikai bum bum muzikai, a ja iesleedz normaalu rokmuziku tad no taa suba naak tikai dunonja jo subs netiek liidzi basgitaarai. augshas arii ir taads nekaadas.

Link to comment
Share on other sites

Delerium

 

 

P.S. un vells ko Creative savos "Creative labs" peeta, bet lielaakus suudus neesu redzeejis............

 

Tu varbūt pateiksi kurš modelis tev ir tā ''iepaticies'' :evil: varbūt kādus pīkstuļus dzirdējis un tagad te liek nezin ko. Nevar jau lēto galu salīdzināt ar dārgo.

Link to comment
Share on other sites

dzincha
shaadi 2.1 der tikai bum bum muzikai, .

njaaa.... es ari esmu ieverojis, ka piemaram desa vai hip hop skan iespadiigak nekaa alternative.

Link to comment
Share on other sites

Z - 3, jau nevar salīdzināt ar Z-2300, esmu dzirdējis, ka augšas esot sliktas!

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

veel laika gaitaa man ir izveidojusies viena metode kaa notesteet tumbaam videejaas frekvences.

jaauzliek smashing pumpkins - try, try, try

un ja Korgana bals skanees kaa sievietei tad tumbas metamas miskastee!

taadu paraadibu esmu noverojis pusei 2.1 un 5.1 ko esmu dzirdeejis :)

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu
Z - 3, jau nevar salīdzināt ar Z-2300, esmu dzirdējis, ka augšas esot sliktas!

 

taas jau ar jaudu tik atshkiras...

Link to comment
Share on other sites

Guest DR.DRE
Z - 3, jau nevar salīdzināt ar Z-2300, esmu dzirdējis, ka augšas esot sliktas!

 

taas jau ar jaudu tik atshkiras...

augsas Z-3 ir pakala galiga, drizak ta: augsas sudigas bet videjie var teikt ka nav

Link to comment
Share on other sites

negribaas alsiit to penteri, bet es tomeer nostaajos logitech pusee!!!jo logitech leetais als i labaaks pa creative, kautgan creative irii ir OK, vieniigais kas tomeer nepatiik tam creative ir tas, ka ar laiku paraadaas charkstonja kad groza pogas!

 

man maajaas ir creative komplekts, bet draugam ir logitech [abi apmeram vienliidziigi], teiksim taa, maneejais aatraak no***aas, bet patika labaak skaneejums, draugam veel jo projaam dziivo, bet nepatiik ka pa maz augsas!

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu
augsas Z-3 ir pakala galiga, drizak ta: augsas sudigas bet videjie var teikt ka nav

pilniigi piekriitu!

 

paklausaties tauta kaadu laiku kaut vai taas pashas S-30 un juus sapratiisiet ka visi shie te ir galiigaakie krapi!

Link to comment
Share on other sites

negribu te nevienu apvainot, bet spriezot peec autora avatara un nika var spriest ka iipasi augsas un vidi nebuus vajadziigi, buus tikai bumsii bumsii bumsii, tas naw uzbrauciens, vienkaarsi izsaku savu viedokli!

Link to comment
Share on other sites

Guest DR.DRE
negribu te nevienu apvainot, bet spriezot peec autora avatara un nika var spriest ka iipasi augsas un vidi nebuus vajadziigi, buus tikai bumsii bumsii bumsii, tas naw uzbrauciens, vienkaarsi izsaku savu viedokli!

nee nu taa nevaretu teikt, ka tikai clubi un repi patik, protams kops pargaju no parastajam tumbinam pa 5Ls uz Z-4,atskiriba bija jutama, tapec man patik izbaudit basus, bet taa es klausos ari kaut ko smagaku, kaa piemeram cannibal corpse :wink:

Link to comment
Share on other sites

es jau neteicu ka leeti buus!!! es vienkārši saku ka tavaa vitaa pakraatu veel $!!!

Link to comment
Share on other sites

DR.DRE, man liekas ka laba izvēle būs tas Logitech Z - 2300, es laikam arī tādu pirkšu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens
DR.DRE, man liekas ka laba izvēle būs tas Logitech Z - 2300, es laikam arī tādu pirkšu!

...Un ļoti iespējams, ka es arī :) MMMMMMMM... I love Benassi Bros...

Link to comment
Share on other sites

Guest DR.DRE
DR.DRE, man liekas ka laba izvēle būs tas Logitech Z - 2300, es laikam arī tādu pirkšu!

...Un ļoti iespējams, ka es arī :) MMMMMMMM... I love Benassi Bros...

ja...bennasi bros tev bus baziens, it seviski illusion

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...