Jump to content

4xS90= kadu subu???


Guest Veisix
 Share

Recommended Posts

Sveiki... nak vasara, būs nauda, un japiepilda senais sapnis... tātad kādu Subu jus varat ieteikt pielikt pie četrām RRR S-90 ??? rezīvers man ir tāds - SONY Receiver STR - DE445 !!! Nu ko jus varētu, muzikas experti no eoz.lv, man ieteiktu iegādāties??? Paldies!

 

P.S. Subu es negribetu neko loti dargu, mosh labak nopirkt kadu labaku reviizeru un shito pardot??

Link to comment
Share on other sites

Guest Veisix

nja, bet kadu pastiprinātāju jus man varetu ieteikt tada gadienā??

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Nebaidies sabojāt ausis? Tu jau klausies nepareizo konfigurāciju... Pārdod tās S90 + atlikusī nauda subu - nopērc normālas grīdnieces..

Link to comment
Share on other sites

Gridinieces ir tadas kuras paredzetas likt uz gridas. S-90 ari ir gridinieces.

 

 

P.S. Audiofiliem s-90 protams ir pedejais s***** bet normali cilveki var lietot :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Veisix

nja, audiofili ari perk tumbas vienu pa 400-500LS simtiem, ko tads skolnieks nevar atljauties :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tev visas s-90 ir 4ohm tad diez vai varesi pielikt pie RELOOP HA-200. Bet ja ir 8 ohm tad drosi varesi saslegt visas cetras.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

ak skolnieki... paaugsies,- sapratīsi savu kļūdu...

Imho 4xS90 tač ir nezvērā skaļi... es nerunāju jau par dzīvokli.. man pat laukos disenēs tādas sitēmas nebija, tāpat bija ļoti skaļi..

 

Ja tev ir kāda darbnīca, pārs finiera loksnes, izjauc vienu pāri Sx90 un sataisu subu... te pat forumā bija apspriests, kā pašam uztaisīt, lai dabūtu maks. `spiedienu`...

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Tas taču ir švaks pastūzis, vajag 2gab

Link to comment
Share on other sites

ir 4 s90 un vēl subu viņam vajag :shock: Tak katrā no 90niecēm jau ir lielais basinieks!

Tavs resīvers tak nespēj vienkārši pavilkt tās s90! tādēļ arī nav basu.

 

Un BTW, ja tev ir 20m2 istaba vislabāk saslēdz savu resīveri stereo režīmā, pieslēdz 2 s90 un atlikušās divas pārdod, naudu nodzer.

 

Skaņa no tā īpaši necietīs :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Veisix

:D es esmu no tiem kas censhas nedzrt! :p

 

Man tikai neaizgaja viens teikums!!

 

"Vislētākais variants laikam būtu paņemt 2gab U7111 un to resīveri pielikt kā priekšpastiprinātāju." ???

 

Emm, kadu tad rezivetru jus isti griat ieteikt??? Mosh labāk paņemt Pastiprinātāju, bet es nezzinu vai pie pastiprinātāja var pieleetgt DVD PC Lentmašīnu Un CD chendzeri! ??? var?? :)

Link to comment
Share on other sites

SONY Receiver STR - DE445 FEATURES

 

Dolby Digital; dts; claimed 5x 60Watts; 9x DSP modes; sleep timer; RDS tuner; remote control; 3x audio/composite video inputs; 1x audio/composite video output; 1x coaxial digital input; 1x optical digital input; 3x stereo audio inputs; 1x stereo audio output; 1x composite video output; 1x subwoofer output; 5.1-channel input; 1x set speaker spring-clip terminals; AM/FM antenna inputs

 

Nav brīnums, ka nevelk tev tās s90. Vienīgais, ko tu ar šo resīveri vari izdarīt, ir tās tumbas sabeigt.

 

Vislabāk jau pārdod par 100 latiem tās 4xs90 un vietā par nopērc kaut ko šādu, vai arī ar vēl mazākiem priekšu skaļruņiem, lai sistēma kaut cik atbilstu resīvera jaudai.

Link to comment
Share on other sites

Ai nu vobšem skaties pats! Vienk - tas resīvers tev ir vārgs, un meibī protams aktīvais subs sniegs tev pilnu baudu. Vienīgi, tikko kā tu ilgāk paklausīsies to sistēmu skaļi, sāksies šitā šaize un nodegs tev tās s90 ar zilu liesmu.

 

Paņem k-kādu RRR sabu, kas patīk pēc cenas, krāsas un skanējuma , un tad ar laiku nomaini to s90 zvēru dārzu pret kaut ko mūsdienīgāku un piemērotāku mājas kinozālei.

Link to comment
Share on other sites

Guest Geryzz

Un cik tad tev tā apskaņojamā platība liela būtu :?:

Link to comment
Share on other sites

gachoman

nu tu gan laikam uz ausiim esi kritis, ja vel gribas subi.

varbut vel nesteidzies ar pirkumu, bet no sakuma pamekle kadu specigaku pastuzi, kaut vai aiznemties no kada drauga un tad tu jutisi ka tam tumbelem neprasas pec suba. Iteicams variants varetu but kads ar vismaz 150w rms , tik daudz tadel lai varetu izspiest visu no tam tumbelem.

Varbut vari aiziet lidz RRR fabrikai, tur ir remonts un tiem dzekiem tur pajautat vai nav kads pastuzis pardosana, kad vel pedejo reizi tur biju tur tirgoja kko, tiesa sen neesu bijis.

Varbut ka pasa veikala kas atrodas no pastuziem un subjiem...

Pieminetais rigonda subis ir tiesam labs, tacu man ir radies iespaids ka 16m2 telpa vins neder, jo dikti izcelas vietas kur jut un kur nejut efektu, tacu viena tusa kur ielika 2 reiz lielaka telpa efekts bija labaks un vienmerigaks.

Akja varbut ka tev vienkarsi tumbam izvietojums japamaina?

Link to comment
Share on other sites

Vitalii

Iemet pa laikam acis iekš ss.lv ..labas mantas reizēm trāpās!

:idea: nesen tirgoja Bark-001 un Odisejs-00(2) varu sameloties pie modeļa. Šiem nav ne vainas, tikai pārbaudi pērkot - lai nepaliek smeldze un nevajag meklēt nākamo saimnieku!

Latgalītē ar labas mantiņas citreiz atrast var! Tikai darbošanās vaina.

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

Nevajag tev tur to subu pēc manām domām. Vismaz mūzikai pasarg dies. Tāds subs kurš papildinās S-90 būs kārtīga draudīga kaste. Katrā ziņā ne šitie 120Ls aktīvās grabažas. Ja vajadzīgs ir izvilt ārā 19Hz frekvences jau 0dB līmenī, kas man personīgi nešķiet vajadzīgs sevišķi. 90nieces jau tā dod diezgan zemu basu. Tur vienkārši mūzikā pie tiem 20Hz nekas prātīgs neskan. Izņēmumi ir DVD filmas, tām var pielikt lai helikopteri lustras krata.

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

Pats lietoju S-150 un tik un tā prasās pēc kāda kārtiga suba ...

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu
Pats lietoju S-150 un tik un tā prasās pēc kāda kārtiga suba ...

 

un kaads tad tev ir pastiprinātājs?

Link to comment
Share on other sites

gachoman

manuprat subis kurs varetu papildinat sis tumbas ir jau diezgan uz mazas estrades pusi....

Link to comment
Share on other sites

Guest Geryzz

"Vislētākais variants laikam būtu paņemt 2gab U7111 un to resīveri pielikt kā priekšpastiprinātāju." ???

 

Sūdīgs variants. Un vispār priekškam tev priekšpastiprinātājs vajadzīgs? Kāds tad tev tas signāla avots? ja PC tad pilnīgi pietiks ar parastu jaudas pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

Guest Geryzz

Nē es biju domājis pie kā tu viņas klausies (pie kā tu to savu resīveru slēdz? (piem dotōrs, cd playes etc)), bet tikuntā tev priekšpastūzi visticamāk nevajag ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Vidēja izmēra istabā 4 gab S90 ar to basu taisīs tādu biezputru, ka no mūzikas maz ko saprast varēs, tapēc nekādu papildus basu Tev nevajag...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest MatajumotorS

Ja jau likt subu kaa papildinaajumu 4 90ceem, tad vieniigi, lai dabuutu veeeeeel zemaaku bassu, teiksin 20-25hz, un ja njem veeraa ka s90 apmeeram 100w tur (katra), tad subs buutu jaataisa no 18" skaljrunja ar lielu xmax ar jaudu ap 1000W rms (un pastuzist, protams, veel jaapameklee) :twisted: Tad tava sisteema buutu saskanjota. Tad tikai paliek atrast kaadu personiigo maaju ar istamu uz kaadiem 50kv.m. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Piekrītu :D

 

Jo, blokmājā uz pastiprinātāja Volume pogas droši varēs atzīmēt, uz cik uzgriežot viennozīmīgi un nekļūdīgi ieradīsies pašvaldības policija. :D:D:D

 

Jo kaimiņu klaudzināšanau pa sienām točna nevarēs dzirdēt :p

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu kaa tev ar 4 S-90 bet man apmeeram 22 m2 pietiek ar divaam s-50b un u 7111 pastuuziiti. un sabis nemaz neprasaas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...