Jump to content

kādas idejas kā klavieri klusināt?:)


Varonis
 Share

Recommended Posts

naktī kad bračka guļ - nav forši ka klavieres taustiņi grab un skan....

 

varbūt ir sentēvu metode - ar ko viensudiv - klavieri padara nedzirdamu?

 

vai arī ir nopērkama bezskaņas klaviere? - 20Ls?

Link to comment
Share on other sites

Ah, nu ir tak ar gumijaam jaunas klavieres (dazhiem, kas pieradushi pie klaboshajam shiis nepatiik).

Link to comment
Share on other sites

Ah' date=' nu ir tak ar gumijaam jaunas klavieres (dazhiem, kas pieradushi pie klaboshajam shiis nepatiik).[/quote']

 

nuja - bij jau aizdomas - būs jāpaklausās....

Link to comment
Share on other sites

jaa jaa ir taadas klusas(miikstas) klavieres... es ar taadu mekleeju bet nevaru atrast...

vienreiz viens teica ka esot pa 5Ls riigaa nopircis... jaameklee..

Link to comment
Share on other sites

Pameegjini nopirkt Logitech Ultrax Flat klavieri. 636 pa 19Ls redzeeju. Tehnologija liidziiga kaa laptopu klaviereem, skanja attieciigi arii liidziiga. Klusaaka par parasto klavieri jau ir, manupraat, un izskataas arii stiliigi. Eku var aiziet bildiites paskatiities! Zviedriski gan, bet tas jau netraucee. icon_biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bet to rii pac var atrisinaat ar nelielu darbu.

jaanorauj visas pogas un jaauzliek apmeeram 1-2mm flanelja lupatinja tuksajaas taustinju ailees un jaaizgriez cauruminju taustinju kaajinjaam

elementaari!!!

vismaz savai klavai pameeginaaju mazu gabalinju un vis rullee

 

p.s

neklab vis taustinju kontakti bet ga taustinju malas (iekspus vai aarpus taustinju cepuriites) sitoties pret paareejaas tastatuuras korpusu.

Link to comment
Share on other sites

naktī kad bračka guļ - nav forši ka klavieres taustiņi grab un skan....

varbūt ir sentēvu metode - ar ko viensudiv - klavieri padara nedzirdamu?

Taada radikaala metode buutu iemest to klaviatuuru kaadaa vannaa ar transformatoru ellju, taa labi visas skanjas noslaapees :)

Link to comment
Share on other sites

nujā - jo viltīgā lieta jau tā - ka nevis nospiežot uz atsitoties pret pamatni tie taustiņi skan, bet jau kustoties - rīvējas un čīkst - bet noklab arī tajā brīdī kad atlec - tākā ar flaneli diezvai būs viss līdzēts... - bet negribas jau arī maksāt tik dārgi -20Ls - kaukā padārgi.... :) - vajg kauko lētu un ģeniālu:)

Link to comment
Share on other sites

vo - tikko atkodu - visskaļākā klaviere ir brīdī kad tā atlec - kad palaiž vaļā nospiesto taustiņu....

Link to comment
Share on other sites

tad ja tev vinja ir skalja tad tev jaapajauc dziljaak un jaaliek arii miikstinaajums pie pekas

bet ja ciikst tad gan saeljo.

Link to comment
Share on other sites

hmm... izveidot stikla kasti kuraa iekshaa sniedzas cimdi taa kaa laboratorijaas. tad izsuukneet no kastes gaisu lai ir vakums. viss probza ended

Link to comment
Share on other sites

mnjujā - piemēram - ja taustiņi būtu masīvi - no mīksta un smaga materiāla, kautvai gumijas:) - vot tā tik 'butu lieta....

Link to comment
Share on other sites

ōhjā - šodien tiku mazliet pieskarties laptopa klavierei:) - mmm.... nu vot tā ir lieta.....

Link to comment
Share on other sites

bet laptopa klavieres nav eertas

man patiik naturaalaas klavas

 

jā - pogas grūti atrast, bet tā taustekļu darbība ir vareni klusa un patīkama:)....

Link to comment
Share on other sites

nez vai man paveicaas vai kaa, bet pirms ~ gada ieejot lielveikalaa (maxima, rimi.. neatceros tieshi) staaveeja izliktas klavieres - peieju - pogas toch kaa portatiivajam - sekli spiezjaas un ljoti klusi (bet pogu izvietojums kaa normaalais klavierei).. domaaju jaanopeerk, jo vienmeer esmu fanojis par portatiivo klaviereem. nesuudzos un lietoju veel shodien - cena ~3,5Ls :D

Link to comment
Share on other sites

nez vai man paveicaas vai kaa' date=' bet pirms ~ gada ieejot lielveikalaa (maxima, rimi.. neatceros tieshi) staaveeja izliktas klavieres - peieju - pogas toch kaa portatiivajam - sekli spiezjaas un ljoti klusi.. domaaju jaanopeerk, jo vienmeer esmu fanojis par portatiivo klaviereem. nesuudzos un lietoju1 veel shodien - cena ~3,5Ls :D[/quote']

 

ohhooo!!! - super ideja:) - būs vairāk jāatlicina laiks šopingam:) - nezko visu labu var atrast....

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

Es nopirku klaviatuura par 5 ls taa grab bet masa nopirka sev citu klaviatuurau par 3ls un taa negrab un neizdala skannas tur tikai pogas sleeep u.t.t. staaveeja virss bultinnam (neeerti) ! Pameeggini visu klavu no augssas apliet un peec tam apsmidzinaat ar gumijas krasu !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest KEPKE

Reizēm tā vien var aizdomāties par to kāds ir jautājums un kāda sekojošā atbilde... piemēram ja kāds grib uzzināt kā var klusināt klaviatūru, tas nenozīmē, ka viņš grib uzzināt to, kādas klaviatūras ir nopirkuši citi.

 

Visvienkāršākais variants ir... izņemt visus taustiņus un to vietā klaviatūru pārvilk ar biezāku plēvi, tā kā krutajos 90' gados.

http://62.85.16.112/klav_pleve.bmp

Link to comment
Share on other sites

2 kepke - nu pagapaga:) - naak tā tava plēve lēni lēni:) - bet kāds funktieris? - kātas ir - izravēt visus pogas bet pārklāt ar plēvi?

 

--PS - 90 krutajos gados bij tāds īpašs stils - īpaši apsviedīgi unar biznesu tuvi cilvēki savus TV, PULTIS, VHS atskaņotājus un taml mantas ietina plēvē - lai nesmērējas un var pēc palietošanas pārdot kā jaunas:)!!!

 

PS - 2 kepke - cannot find server:) - kaukas tev tur noticis - varbūt sunis uz vada apgūlies????

Link to comment
Share on other sites

Blin kaut kur tak reklameeja klavu kuru saloci rulliti un nes tik taalak, tjipa vis no gumijas un trobeles ari nav.

Link to comment
Share on other sites

vo - tikko atkodu - visskaļākā klaviere ir brīdī kad tā atlec - kad palaiž vaļā nospiesto taustiņu....

 

Nu tad nelaid vaļā nospiesto taustiņu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
2 kepke - nu pagapaga:) - naak tā tava plēve lēni lēni:) - bet kāds funktieris? - kātas ir - izravēt visus pogas bet pārklāt ar plēvi?  

 

--PS - 90 krutajos gados bij tāds īpašs stils - īpaši apsviedīgi unar biznesu tuvi cilvēki savus TV, PULTIS, VHS atskaņotājus un taml mantas ietina plēvē - lai nesmērējas un var pēc palietošanas pārdot kā jaunas:)!!!

 

PS - 2 kepke - cannot find server:) - kaukas tev tur noticis - varbūt sunis uz vada apgūlies????

Es te nedaudz floppy drive tjūnēju, tā kā neesmu elektroinženieris, man kompim ar to elektrību ir kā ir. Nemāku lāga pielietot pareizos razistorus un līdz ar to windowz reiz pa reizei nojūdzas līdz ar ko arī nets pazūd.

Link to comment
Share on other sites

nu nu ? - ko būsi satjūnējis? - tagat ar flopiju varēsi noklausīties ko runā krievu zemūdenēs?~?!:))) - bet plēve.bmp tomēr nenāk un nenāk....

Link to comment
Share on other sites

bet laptopa klavieres nav eertas

man patiik naturaalaas klavas

 

jā - pogas grūti atrast, bet tā taustekļu darbība ir vareni klusa un patīkama:)....

Nu, tad uz priekshu ar Logitech Ultrax Flat! Tas ir tieshi tas - laptopa klava ar parastaas klavas izmeeriem & izkaartojumu!

 

Starp citu - ir dzirdeets par projiceetajaam klaviereem. Sheit, piemeeram, ir neliels apskats. Tiesa, tas diezvai iekljausies 20Ls... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Pats pirms pus gada nopirku Logitech klavu par 12Ls. Saakumaa bija ideaali klusa, bet tagad vairs nav pacieshami... praktiski jebkura klaviatuura ar laiku paliks skalja.

 

Viens draugs kautkaa sataisiija shaadu pashu klavu ar "litol" eelju. Taa ir taada bieza, kaa pasteete :). Bet rezultaats ideels...

 

Shobriid plaanoju iegaadaaties http://www.aigasnams.lv/index.php?step=det...fo&id_good=9645

Link to comment
Share on other sites

točna ar litol? kaukas līdzīgs jau man tākā būtu - gultņu smērs.... - varbūt jānoprovē:)

 

par to logitech - un ir baigi labā? - redz - dārga gan...

Link to comment
Share on other sites

Es esmu nopircis "Logitech Internet Navigator Keyboard Special Edition" pa ~25Ls (kolosāla klaviere, klusa, ja nesit pa to ar kulakiem) :wink:

 

Man nepatiik shaada lieluma klavieres jo man nav galds pa 1/4 istabas.. taadeel man labaak patiik klusas bet mazinas.. Un taas laptop fii4as man arii nepatiik. gruuti straadaat pie laptopa klaviatuuras. Daudzi sleedz leptopam klaat parasto klavi kad ir darbaa vai maajaas un kur nu veel sleegt parastajam datoram laptop tipa klavi?? LIEKAS MOCIIBAS ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu, shobriid pie taadas seezju, un mana draudzene (shiis klavas iipashniece ar ne paaraak cieshu miegu) aiz muguras snauzj bez probleemaam. :) Skanja identiska laptopa klavierei.

 

Nu, es, protams, nezinu, kaada taa klaviere palix peec 3 gadiem, jo shobriid taa ir tikai ~6 meeneshus veca, bet pa sho laiku vinjai nekas nav noticis! Man jau patiik - es pac arii domaaju taadu njemt savu naakamo klavieri! Un Logitech, kaut arii brends, tomeer manaas aciis savu kvalitaati ir pieraadiijis! Labaakaas klavieres & peles razjo tieshi shii firma (nu, bet tas jau, protams, ir gaumes jautaajums).

Link to comment
Share on other sites

Es esmu nopircis "Logitech Internet Navigator Keyboard Special Edition" pa ~25Ls (kolosāla klaviere, klusa, ja nesit pa to ar kulakiem) :wink:

 

Man nepatiik shaada lieluma klavieres jo man nav galds pa 1/4 istabas.. taadeel man labaak patiik klusas bet mazinas.. Un taas laptop fii4as man arii nepatiik. gruuti straadaat pie laptopa klaviatuuras. Daudzi sleedz leptopam klaat parasto klavi kad ir darbaa vai maajaas un kur nu veel sleegt parastajam datoram laptop tipa klavi?? LIEKAS MOCIIBAS ;)

Tev nav pielecis, vai ne? Nu, tad pasaku veelreiz, skaidriem, lieliem burtiem, par Logitech Ultrax Flat:

1. Shii klaviatuura ir plaanaaka par normaalo, un garums & platums ir taads pats (ja ne mazaax) kaa citaam klaviereem;

2. Shiis klaviatuuras pogas ir izgatavotas peec laptopa tehnologijas, un taadeelj ir klusas un miixtas, bet to izmeers, atstarpes, izvietojums u.t.t. ir taadi pashi, kaa parastajaam klavierem.

Apskaties tachu bildiites! Es nezinu nevienu mazaaku normaalu klaviatuuru!

Link to comment
Share on other sites

Starp citu - nupat izmeeriju Logitech Ultrax Flat:

 

Augstums:2.5 cm

Garums:15.8 cm

Platums:~46 cm

 

Nu, izdomaa pats - vai Tava miljaakaa klaviere ir mazaaka par sho?

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
nu nu ? - ko būsi satjūnējis? - tagat ar flopiju varēsi noklausīties ko runā krievu zemūdenēs?~?!:))) - bet plēve.bmp tomēr nenāk un nenāk....

Eh, stulbais Apache nobrucis, vismaz tagad varu nožēlot, ka uzliku SP2. Nu nezināju, ka Krievu zemūdenes tagad arī pa daugavu dreifē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...