Jump to content

Ventilatora vietaa alumiinija riba


FIB
 Share

Recommended Posts

Karoche es no grafenes nonjeemu nost to alumiinija ribu un taas vietaa uzliku VGA cooleri un es tagad gribu to alumiinija ribu uzlikt MB chipam uz kura ir ventilators, kursh baigi skalji straadaa. Vai tas chips nenokuupees ja Ventilatoru apmainiis pret ribu( ir arii tachu jaunaas MB kuraam tur ir ribas)

Link to comment
Share on other sites

procesoram uzlikt to ribu nav ienācis prātā?

 

mēs neesam guru un mums nevienam nav kristala bumba! kāda tev mātene, kāds čips?

Link to comment
Share on other sites

Karoche es no grafenes nonjeemu nost to alumiinija ribu un taas vietaa uzliku VGA cooleri un es tagad gribu to alumiinija ribu uzlikt MB chipam uz kura ir ventilators' date=' kursh baigi skalji straadaa. Vai tas chips nenokuupees ja Ventilatoru apmainiis pret ribu( ir arii tachu jaunaas MB kuraam tur ir ribas)[/quote']

Sakuma nenokupes!!! Isteniba uzliec un paskaties kas notiek kada tC manuprat ja ir laba ventilacija keisa tadnevajadzetu nosvilt!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Abit NF-7S. Man tas siikas venkjiks saak besiit laukaa :evil: , tapee gribas vinu izmest un uzlikt tam chipam virsuu ribu

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Abit NF-7S. Man tas siikas venkjiks saak besiit laukaa :evil: ' date=' tapee gribas vinu izmest un uzlikt tam chipam virsuu ribu[/quote']

 

Man arī viņš nosākuma trokšņoja, palocīju biki to metāla aizsargu nost un viss OK.

Link to comment
Share on other sites

es tev ieteiktu piemeklēt citu cooleri (es arī tā izdarīju), bet es uzskatu, ka ja ražotājs ir domājis cooleri nevis radiatoru, tad ne jau tāpat vien. tas nforce arī ar cooleri karst diezgan labi un ja izdomāsi likt radiatoru, tad nāksies likt ari cooleri papildus gaisa plūsmai.

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Abit NF-7S. Man tas siikas venkjiks saak besiit laukaa :evil: ' date=' tapee gribas vinu izmest un uzlikt tam chipam virsuu ribu[/quote']

 

Karoč man ir viens NF7 MB. Nopirku iekš M79 Zalman ZM-NB47J čipsetam un viss klusi rullē.

Link to comment
Share on other sites

Dari kaa es, vienkaarshi uzliec uz videokartes 80mm kuuleri ar pazeminaatiem apgriezieniem, lai puush virsuu gaisu mb chipam, gaisa pluusma sanaaks taada pati kaa mazajam ventilatoram, bet troksnju vairs nebuus nekaadu no ventilatora puses :)

Link to comment
Share on other sites

aha... labs risinaajums. uzliec kaukaadu titan radiatoru un ja nedzesee pietiekami labi tad arii uzliec 80mm uz leengaitu buus super

Link to comment
Share on other sites

nu - normala ideja - bet iespējams ka labāk pieliec apzāģētu cpu radiatoru - lai lielāks klucis - jajau tev viņa oriģināli nāk ar propelleri - tātad ražotāli pieļāuj ka viņa ciknecik karst. - tātad labāk lielu radiatoru.

 

man ir Gigabyte kaukāda ar 2,4 celeronu - viņai tā čipa dzese ir ar tādu kluci bez propellera līdzīgu kā videokartēm. - bet kad slogo kompi, tad var just, ka viņš uzkarst diezgan - nu 60C varētu būt - pēc taustes, tākā arī domāju vai ar laiku neuzlikt lielāku radiatoru - apzāģētu cpu sinku:)

 

tākā varētu nodomāt - ka tie mātesplašu čipi mēdz karst:) - tākā - jāštuko klusi dzesēt.... - tizlā vietā jau 'viņi šaurā - parasti vaine? -slikta gaisa cirkulācija....

Link to comment
Share on other sites

es tev ieteiktu piemeklēt citu cooleri (es arī tā izdarīju)' date=' bet es uzskatu, ka ja ražotājs ir domājis cooleri nevis radiatoru, tad ne jau tāpat vien. tas nforce arī ar cooleri karst diezgan labi un ja izdomāsi likt radiatoru, tad nāksies likt ari cooleri papildus gaisa plūsmai.[/quote']

Nav tik traki, man DFI NF2 dzīvojās ar pasīvo radiatoru pat pie 240MHz FSB un northbridge karsa pat mazāk kā southbridge.

Link to comment
Share on other sites

Nu varu pateikt kaa man dzeseejas ABit NF7-S v2.0 matenes chips! Princips taads, ka man ir AMD BOX kuuleris ar 80 mm ventilatoru un tam mala ir paari radiatoram un gaiss tiek puusts arii uz MB chipa! Nevareeju iztureet kaa iesleedzot kompi niid MB ventiils! Temperatuura turas pie 30 - 35 graadiem ;)

Kautkaa shitaa:

dzese.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu varu pateikt kaa man dzeseejas ABit NF7-S v2.0 matenes chips! Princips taads' date=' ka man ir AMD BOX kuuleris ar 80 mm ventilatoru un tam mala ir paari radiatoram un gaiss tiek puusts arii uz MB chipa! Nevareeju iztureet kaa iesleedzot kompi niid MB ventiils! Temperatuura turas pie 30 - 35 graadiem ;)

Kautkaa shitaa:

[img']http://foto.inbox.lv/albums/kashelz/all/dzese.gif[/img]

 

 

hehe:) - man arī uz līdzīga "haļavas principa" --> uz no proča dzesēšanas pāripalikušā gaisa dzesējas tagad mātenes čips + baroklī viena nešpetna karsta indukcijas spole:)

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Abit NF-7S. Man tas siikas venkjiks saak besiit laukaa :evil: ' date=' tapee gribas vinu izmest un uzlikt tam chipam virsuu ribu[/quote']

 

Man arī viņš nosākuma trokšņoja, palocīju biki to metāla aizsargu nost un viss OK.

Man jau sen taa reste ir nonjemta, bet taa pat trokshnjo.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...