Jump to content

Samsung receiver


Janis_Hivrics
 Share

Recommended Posts

Problēma tāda, ka ļoti bieži raustās signāls....Nekāda skatīšanās neiznāk.....Skatoties pēkšņi signāls pazūd.....Visu laiku rādīja un ja arī signāls parādās tas vairs nav tik spēcīgs kā bija līdz šim...Kāds varbūt zina kas pa vainu...Vai moš mans samsungs grib pie pēteriem aiziet :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens
Vai moš mans samsungs grib pie pēteriem aiziet :)

 

Pag pag, a vaitad Pēteris tur augšā nav tikai viens? :? :|

Link to comment
Share on other sites

guntis5

noradi samsunga modeli.ja tev ir DSB-300,tad iespejams kad ieejas moduli kondensators nobiris.bet ja vecais DSR-9500 EM VA ,tad mikrene.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir SAT uztvērējs, palūri no sākuma antenas galviņu, mums vienreiz bija iemājojis zirneklis, lai aŗi tur vāciņš virsū.

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Zirneklis-poltergeists,vai ka vinu tur sauc.Ja ja tie visur tiek.Labak aizej pie kaimina un aiznemies sat uztvereju un noteste savu sat iekartu.Ja tas kaimins ari raustas,tad nem 13 atsledzinu un kapi uz jumta.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Briksons

Man ar tā bija. Tikko tik sataisuju. Nomainija man tunerim ieejas bloku. Izmaksāja tas joks ap 50 Ls

Link to comment
Share on other sites

Briksons

Un nu jau var skatīties arī Pr*****e, tā ka viss notiek. Ilgi šo brīdi gaidiju. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cool-Tech

iesoeejams ka tik pat labi galvinjas arii vareeja nojukt, taas jau driizaak var nojukt

DSR9500 maneejais veel nav nojucis!

Link to comment
Share on other sites

ak tad tev ir 9500,burti kadi ir?ja neesi emulatoru sujis ieksa tad ilgi var dzivot.ja emu ir ieksa tad liec ventilatoru,ja ir slinkums tad vismaz atskruve 3skruves vakam un pacel ieslipi lai vedinas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...