Jump to content

Problēma! Cietais disks netiek atpaziits!


Kri
 Share

Recommended Posts

Formatējot cieto kompis uzkarās, kaut kas nogļukoja, un tagad BIOS varāk hdd neatpazīst! Lūdzu palīdiet ar ieteikumiem, ko darīt! Vai nav kaadada proga, ar ko vareetu to disku atjaunot. Vai arī pateikt, ka viņš ir beigts pavisam!

Tas cietais ir kaut kāds fujitsu!

Link to comment
Share on other sites

Man bija gadījies līdzīgi. Biosā manu HDD atpazina. Sāku formatēt un tieši tāpat kā tev procesa vidū uzkārās un viss. Beigās es viņu vienkārši aiznesu uz veikalu atpakaļ.

Nu ja Bios neatpazīst, tad paskaties var'būt kabelī kautkur nav kontakta, bet ja tur viss ok!, tad tiešām ir beigts.

Link to comment
Share on other sites

Guest klaidonis33
Formatējot cieto kompis uzkarās' date=' kaut kas nogļukoja, un tagad BIOS varāk hdd neatpazīst! Lūdzu palīdiet ar ieteikumiem, ko darīt! Vai nav kaadada proga, ar ko vareetu to disku atjaunot. Vai arī pateikt, ka viņš ir beigts pavisam!

Tas cietais ir kaut kāds fujitsu![/quote']

 

Kad man bija arii taada pasha probza, arii no saakuma biju izmisumaa (slimiibas paziimes, kaa tavam cietajam), peec tam papeetot atklaaju, ka pie vainas bija cietnja jumperi - paarbaudi jumperus un kabelju savienojumus...

Link to comment
Share on other sites

Ja ar kabeli viss OK, tad cietais ir miris.

Ja BIOSs neatpazīst, tad nekādas papildus programmas nepalīdzēs viņu atdzīvināt. Ja ir kaut kas nobrucis, bet BIOS'aa tiek veel pareizi atpaziits, tad var mēģināt saviem spēkiem ar kādu softu dabūt datus atpakaļ.

Bet šajā gadījumā - ja kabelis ir OK, tad meklē rokā garantijas talonu!

Link to comment
Share on other sites

vari biosa,vai pareizak matene visu nomest tas ir izdzest,iznemot bat.vai parliekot jamper.un megini atkal palaist .protams apskati ka jamperi cietnim un cd it seviski ja uz vienu sleifi.ja pazudusi dati dod zinu un par sapratigu ,varetu atjaunot.

Link to comment
Share on other sites

eurotriper

man ar mētājas divi fujitsu 40gb nelietojami ;)

varu derēt ka tas ir tas pats modelis ;)

Link to comment
Share on other sites

Tad' date=' ja BIOS disku neatpazīst (ar vadiem un jumperiem viss kārtībā) -> disks ir beigts? Taisniiba????[/quote']

 

Pilniga taisniba ! Remonts bez datu saglabasanas - 5 Ls vainu 'recicle binaa' :)

Link to comment
Share on other sites

man ar mētājas divi fujitsu 40gb nelietojami ;)

varu derēt ka tas ir tas pats modelis ;)

 

Vareetu iepirkt pa 3 Ls gabalaa !

Link to comment
Share on other sites

Un kadā veidā tad to cietni var saremontēt par tiem 5ls?

 

Ar speciaalu aparaturu , kura Rigaa ir 4 cilvekiem !

Link to comment
Share on other sites

Ar speciaalu aparaturu , kura Rigaa ir 4 cilvekiem !

Vai starp tiem 4 cilveekiem atrodas arii firma Jet? Cik es zinu, tad vinji man ir vispaziistamaakie, kas nodarbojas ar cietnju remontu un datu atguushanu no pilniigi beigtiem cietnjiem, tiesa gan, diezgan daargi sanaak...

Link to comment
Share on other sites

eurotriper
man ar mētājas divi fujitsu 40gb nelietojami ;)

varu derēt ka tas ir tas pats modelis ;)

 

Vareetu iepirkt pa 3 Ls gabalaa !

 

nu jamais gļučī tādā veidā kad ieslēdz kompi tad viņu neatrod kaut gan viņs pirms shutdown gāja nu vo a ja pieslēdz pēc dažām dienām tad atkal iet kamēr komps ieslēgts ;)

otru es atdevu tam bija iepriekš pieminētā diagnoze + viņā neko iekšā nevarēja dabūt un sazin kas tur vobšem pret sienu

Link to comment
Share on other sites

Ar speciaalu aparaturu , kura Rigaa ir 4 cilvekiem !

Vai starp tiem 4 cilveekiem atrodas arii firma Jet? Cik es zinu, tad vinji man ir vispaziistamaakie, kas nodarbojas ar cietnju remontu un datu atguushanu no pilniigi beigtiem cietnjiem, tiesa gan, diezgan daargi sanaak...

 

Atrodas gan , Un kaa Tu domaa DATI jatjauno par 5 Ls Vai ?

Shis pakalpojums arzemees maksaa sakot ar 5000 $ par 1 Gb,

turpretii pie mums parto maksa zelas kapeikas :)

Link to comment
Share on other sites

man ar mētājas divi fujitsu 40gb nelietojami ;)

varu derēt ka tas ir tas pats modelis ;)

 

Vareetu iepirkt pa 3 Ls gabalaa !

 

nu jamais gļučī tādā veidā kad ieslēdz kompi tad viņu neatrod kaut gan viņs pirms shutdown gāja nu vo a ja pieslēdz pēc dažām dienām tad atkal iet kamēr komps ieslēgts ;)

otru es atdevu tam bija iepriekš pieminētā diagnoze + viņā neko iekšā nevarēja dabūt un sazin kas tur vobšem pret sienu

 

Ja pret sienu 'nenore' man vajag lai bunza vesela buutu !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tagd tas gljiks ir tāds, ka reizēm to disku atpazīst, reizēm nē. UN tad kad atpzīst tad viss darbojas tik ilgi, kamēr drošvien neibrauc kaut kādos bed sectoros. Ko tas varētu nozīmēt?

Link to comment
Share on other sites

palaist kautkaadu cietaa diska skaneeshanas softu lai atrod tos badblokus - vari arii vairaakas reizes to izmalt...

saglaabt ko var no failiem...

mekleet jaunu cieto...

garantija ir? - ja diskam badblocks ta bez ierunaam vajadzeetu mainiit veikalaa..

Link to comment
Share on other sites

Ko varētu darīt tajā brīdi kad viņš tiek atpazīts un aiziet?

 

Nedariit ne ko ! Pats saviem spekiem nesataisiisi , Hdd uz Reciclebin :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...