Jump to content

Skanera remonts


SkeletonFE
 Share

Recommended Posts

Skaneris HP Scanjet 2300c.

 

Skanerim ir izregulējusies gaismjītīgā elementa atrašanās vieta. Tas elements kopā ar plati ir pieskrūvēts ar divām skrūvēm, bet skrūvju diametrs ir mazāks par plates caurumiem, tāpēc plati var nostiprināt ar ~0,5mm nebīdi uz abām pusēm.

Pat minimāla stāvokļa maiņa izsauc vertīkalas svītras uz kādu no pamatkrāsām. Eksperimentēju ar dažādiem stāvokļiem, bet nekas prātīgs nesanāca!

 

Vai mājas apstākļos šeit vispār ir kaut kas darāms? Varbūt kādam ir kāds materiāls, kā rīkoties šādā gadījumā! (rokas man ir pietiekami taisnas :D)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikadze

Vai tas elements ir atkarīgs vel no kādas otiskas ierīces? Vai pliks elements, pie kura pienāk vadiņi, ja pēdējais variants, tad gļuks ir lampā un atliek remonts servisā (ja nav garantijas, tad ĻOTI dārgi) vai nokrāsošana zaļā krāsā un arā

Link to comment
Share on other sites

SkeletonFE

Vispirms ir sistēma ar spoguļstikliem, pēc tam nāk lēca, kas projecē bildi uz tā elementa! Kustās pats elements!

 

Tas elements ir mikroshēmas formā, ar caurspīdīgu virspusi, iekšā redzama gaismjītīgā plāksnīte! Un tas štrunts ir uzlodēts uz plates, pie kuras savukārt pienāk lenta...

 

Kāds vēl gļuks var būt lampai??? Deg tikpat spoži un vienmērīgi baltā krāsā, kā vienmēr...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikadze

Njā, mans viedoklis ir tāds, ka droši nes uz HP servis centru, pašam diez vai sanāks noregulēt :? :?

 

Un no sākuma pajautā viņiem cik maksās remonts, jo iespējam, ka lētāk ir nopirt jaunu skaneri :evil:

 

Tas ka spoži spīd NEKO nenozīmē :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

SkeletonFE

Par lampu es stipri šaubos, jo kā jau teicu, krāsas mainās, pakustinot to fotoelemntu!

Varbūt tomēr ir kaut kur pieejama informācija, kā viņu noregulēt!

Nezinu kā viņam tas izdevās, bet no sākuma viņš bija izskustējies pats no sevis, jo sāka parādīties sarekanīgas švīkas uz bildēm, pēc tam, lasītājam atgriežoties sākuma stāvokli, lenta sarullējās ne tanī vietā, samudžinājās un pārplīsa viens celiņš (līdz šim es vēl nebiju tur iejaucies :))), to salodēju, bet spraužot klāt lentu, izskustējās tā plate, kur pielodēts fotoelemts... :( Neteikšu, ka viņa bija īpaši stipri pieskrūvēta!

Varbūt kāds tiešām zin, pēc kādiem principiem viņa vispār tiek pieskrūvēta, kas uz kuru pusi un cik tālu būtu jāpabīda...

Izdevās noķert tādu momentu, kad balta bilde sanāk perfekti, toties krāsainās... :D

Link to comment
Share on other sites

SkeletonFE

Es jau nesaku, ka nesīšu viņu uz remontu!

Bet kāpēc pašam nemēģināt ko lietas labā darīt? Ja arī nekas nesanāks, būšu ieguvis kaut nelielu pieredzi - pie fotoelementa labāk neķerties! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...