Jump to content

SAT TV un HDTV, kas un kā.


Guest
 Share

Recommended Posts

Nesen iegādājos lcd televizoru ar HDMI ieeju, tagad veel vareetu iegaadaaties kaut ko ar ko skatiities SAT TV.

Gribeeju pajautaat vai shaadaa gadiijumaa ir veerts pirkt resiiveri ar HDTV atbalstu? Jeb vai ir veerts ieguldiit naudu shaadaa pirkumaa?

Cik palasījos pa Krievijas SAT forumiem, tad HD kanaali ko skatiities ir.

Varbuut sheit kaadam ir cits viedoklis?

 

Veel vai Latvijaa kaut kur var taadu resiiveri iegaadaaties(cik mekleeju neatradu)?

Link to comment
Share on other sites

iisti nesapratu tavu atbildi, bet liekas ka nejaucu gan. uz monitora netaisos skatiities, man ir 32" lcd tv 1366x768, protams varbuut nav tas iistaakais ar ko skatiit HD materiaalus, bet vienmeer jau var gribeet ko labaaku..

 

te atradu taadu kaa programmu: http://www.hdtvgalaxy.com/whatson.php

jeb tie 1080i un 720p skaitaas tomeer kaa DTV?

Link to comment
Share on other sites

1080i un 720p ir hdtv bet

tikai ja es nemaldos tas webs ko tu ieposteeji ir par asv sateliitiem - attieciigi shamie ieksh lv nav nokjerami. ieksh lv cik saprotu var nokjert kaukaadus eu sateliitus kas testa rezhiimaa shad tad raida hdtv contentu. kaads vairaak zinoshaaks par situaaciju vareetu palabot

Link to comment
Share on other sites

32" lcd tv 1366x768 nu nekādīgi neatbilst HDTV standartam, drīzāk tas ir visparastākais televizors. Ja uz aparāta raksta par savietojamību ar HDTV vēl nenozīmē, ka TV to var parādīt ar pilnu izšķirtspēju. HDTV ekrānam ir jāvar fiziski parādīt 1080 līnijas pa vertikāli. kukovs, Tavs lcd 1080 līniju standarta bildi softiski pārveido par 768 līnijām. Faktiski Eiropā nav ko bez maksas skatīties HDTV standartā no satelīta. Es arī nezinu labus uztvērējus ar iespēju skatīties maksas HDTV kanālus ar hakeru metodēm.

Link to comment
Share on other sites

:D Didzis nu tu dod, es tak neapstriidu sava TV iespeejas(a kas ir domaats ar visparastaako televizoru? :) ), atgaadinaasu, pateicu ka iegaadaajos jaunu tv un veelos skatiitis kvalitatiivaaku materiaalu, nekaa to raida lokaalaas televiizijas, un veeleejos uzzinaat vai ir veerts ieguldiit liidzekljus peerkot sat uztveereeju kas atbalsta HDTV.

Un par to peedeejo teikumu: tad Eiropaa ir maksas/bezmaksas kanaali kas raida HD materiaalus?

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Piedod Didzi, bet HDTV sākās no 720p... (1280x720 + 1920x1080)

 

PS: es no torrentiem kāreiz kačāju pārsvarā tikai hdtv filmas... Tagad vot gaidu, kad LV būs SATs pieejams ar šādu bildīti...

Link to comment
Share on other sites

kukovs, es jau nesaku, ka Tavs TV ir slikts, bet īsts HDTV tomēr ir 1920x1080. Uz vienas frekvences, jeb vienā kanālā no satelīta var pārraidīt tikai divas HDTV programas. Ja programas ir vairāk, tad vairs nav iespējams pārraidīt pilnvērtīgas kvalitātes HDTV bildi. Par cik lielāko daļai skatītāju pilnīgi apmierina visādu DVixsu bildes kvalitāti, gan tirgotāji, gan programu raidītāji grēko ar precīzu informāciju par HDTV. Galvenais, ka tik liels ekrans un tas vien ,gandrīz, nozīmē HDTV, bet tā patiesībā nav.

Link to comment
Share on other sites

Didzis, mees varam ilgi striideeties kursh no shiem abiem standartiem ir "iists" HDTV. Speciaali samekleeju:

http://en.wikipedia.org/wiki/720p

 

Tur skaidraa un gaishaa anglju valodaa staav rakstiits, ka shie abi formaati ir "iisti" HDTV. Proti, mazaakais no tiem(720p) tiek izmantots "for motion"(sporta utml rakstura materiaalos), savukaart lielaakais (1080i) speej paraadiit detalizeetaaku atteelu uz mazaak kustiigiem objektiem/atteeliem/kadriem.

 

Par tiem kanaaliem biju dzirdeejis, tikai likaas ka taa jau ir taala pagaatne.

 

Varbuut kaads tomeer var pateikt, cik un kaadi tad iisti HD kanaali tiek raidiiti Eiropaa?

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Da tu ko... 720p ir pietiekami daudz, lai skatītos jebko! - sportu, filmas, National Geographics ... Turklāt nav tik rijīgs, kā 1080i...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Didzis, mees varam ilgi striideeties kursh no shiem abiem standartiem ir "iists" HDTV. Speciaali samekleeju:

http://en.wikipedia.org/wiki/720p

Tur skaidraa un gaishaa anglju valodaa staav rakstiits, ka shie abi formaati ir "iisti" HDTV. Proti, mazaakais no tiem(720p) tiek izmantots "for motion"(sporta utml rakstura materiaalos), savukaart lielaakais (1080i) speej paraadiit detalizeetaaku atteelu uz mazaak kustiigiem objektiem/atteeliem/kadriem.

Par tiem kanaaliem biju dzirdeejis, tikai likaas ka taa jau ir taala pagaatne.

Varbuut kaads tomeer var pateikt, cik un kaadi tad iisti HD kanaali tiek raidiiti Eiropaa?

http://sky.com/hd/

varbūt kāds jau lieto?

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

720p ir normāls HDTV standarts, kurš tiek ieteikts lietošanai eiropā. tāpēc neklausies to "latvijas profesionāli" didzi, kuram acīmredzot ir problēmas ar angļu valodu un antipātijas pret visu jauno, jo savādāk visu šo infu var sameklēt dažu minūšu laikā tā vietā, lai te atkal kārtējo sviestu kultu.

 

brīvos HD kanālus var atrast šeit:

http://www.lyngsat.com/hd/index.html

bet vispār HD parasti ir par maksu, jo tās vēl aizvien ir entuziastu un bagāto cilvēku izklaides.

 

N.B. pievērs uzmanību vai konkrētais satelīts un tā stars nosedz latviju.

 

ja ir plazma vai lcd, tad obligāti ir jāpērk uztvērējs/pleijeris ar HDMI/DVI izeju, jo tā ir nākotne, kura pasaulē un arī eiropā (izņemot latišiju pateicoties visādiem vietējem "profesionāļiem") strauji tuvojās. LCD un plazmas ir taisīti, lai ēstu digitālo signālu un analogais uz tiem parasti ir sliktāks nekā uz labas 100MHz trubas. tāpēc pat, ja nebūs HD kontents ko skatīties, tad caur to HDMI vai DVI interfeisu varēs skatīties parasto MPEG2 vai MPEG 4 kontentu labā kvalitātē, jo uztvērējam nebūs tas signāls jākonvertē uz analogo signālu un tv pēc tam jākonvertē atpakaļ uz digitālo.

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

parastam cilvēkam nav būtiskas starpības starp plazmu un lcd. ja nu lcd vienīgi varētu labāk sadzīvot ar kompja videokarti, ja vispār ir plānots slēgt klāt...

btw, ja tu taisies uz šiem tv skatīties tikai latvijas ētera tv vai kaut ko tipa baltkom, tad labāk pērc normālu 100 Mhz kineskopa tv, jo tas tev rādīs labāk. ja nu tomēr gribi pirkt, tad aizej un veikalā notestē pirms pirkšanas - paskaties uz bildi no dažādiem sourciem, paskaties kā strādā menu u.t.t. jo daudziem lētajiem teļukiem ir neveikla programatūra. skaties arī, lai tv būtu vismaz divas HDMI vai DVI ieejas jo tās vienmēr noderēs.

 

bet galvenais atceries, ka šie tv nav īsti domātu, lai pie viņiem slēgtu analogos sources (ieskaitot DVD playerus, IZZI digitālos dekoderus u.t.t. caur visādiem tur scartiem un kompozītiem)

Link to comment
Share on other sites

Nav vērts strīdēties par sīkumiem, labāk visu saliekam pa plauktīņiem.

 

1. 720p standarts ir amerikāņu HDTV sistēma(amerukāņi ieviesa šo standartu)

2. 1080i standarta HDTV atbalsta Eiropas direktīvas(nenoliedzot amerikāņu sistēmu)

2. 1080i bildei ir daudz augstāka izšķirtspēja, tātad bilde ir labāka

3. skatoties 1080i sistēmas bildi uz 720p televizora tiek ievērojami zaudēta orģināla izšķirtspēja(salīdziniet Wikipedija dotās bildes)

4. lielākā daļa Latvijā nopērkamo TV nevar parādīt pilnvērtīgu 1080*1920 bildi, jo to matricas velk tikai 720*1280

5. Eiropas satelītu operātori raida un arī turpmāk attīstīs 1080i standartā, līdz ar to cilvēki, kuri patreiz nopērk TV ar 720 līnijām, nekad nevarēs redzēt pilnā kvalitātē bildi no SAT(par citiem avotiem grūti pateikt, jo to vienkārši nav).

6. pagaidām ne LCD, ne plazmas TV nespēj kvalitatīvi parādīt analogo PAL signālu, jo to videoprocesori ir par vājiem

7. nav populāra mājas formāta videonesēja no kā skatīties 1080i pilnvērtīgu bildi.

8. nav interesantu HDTV SAT programu, kuras varētu skatīties par velti.

 

 

Jautājums, vai ir vērts izgāst pāris tūkstošus par TV, kurš nespēs pilnvērtīgi rādīt Eiropā nākotnē raidīto 1080i HDTV bildi un pa kuru arī tagad nav ko īsti skatīties ar pilnu kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Es ieteiktu šo televizoru:Philips 42PF9731D/10, labākais,ko šī cenu kategorija piedāvā.Attēls vienkārši ideāls.

Link to comment
Share on other sites

Normāla cena ko a?

Tad sanāk ka jāgaida kad tie 1920x1080 teļuki maksās kādu štuku,bet pagaidām sēžam un smirdam :roll:

Link to comment
Share on other sites

Lai uz tada televizora skatitos HDTV kadi dvd pleieri tos var atskanot HDTV frmatu un vai ir dabujami tadi diski

 

KADA BUS ATELA KVALITATE JA SKATITIES AR SITO APARATU 7025S.jpg Dream Box DM 7025 SI

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

Nav vērts strīdēties par sīkumiem, labāk visu saliekam pa plauktīņiem.

 

1. 720p standarts ir amerikāņu HDTV sistēma(amerukāņi ieviesa šo standartu)

2. 1080i standarta HDTV atbalsta Eiropas direktīvas(nenoliedzot amerikāņu sistēmu)

2. 1080i bildei ir daudz augstāka izšķirtspēja, tātad bilde ir labāka

3. skatoties 1080i sistēmas bildi uz 720p televizora tiek ievērojami zaudēta orģināla izšķirtspēja(salīdziniet Wikipedija dotās bildes)

4. lielākā daļa Latvijā nopērkamo TV nevar parādīt pilnvērtīgu 1080*1920 bildi, jo to matricas velk tikai 720*1280

5. Eiropas satelītu operātori raida un arī turpmāk attīstīs 1080i standartā, līdz ar to cilvēki, kuri patreiz nopērk TV ar 720 līnijām, nekad nevarēs redzēt pilnā kvalitātē bildi no SAT(par citiem avotiem grūti pateikt, jo to vienkārši nav).

6. pagaidām ne LCD, ne plazmas TV nespēj kvalitatīvi parādīt analogo PAL signālu, jo to videoprocesori ir par vājiem

7. nav populāra mājas formāta videonesēja no kā skatīties 1080i pilnvērtīgu bildi.

8. nav interesantu HDTV SAT programu, kuras varētu skatīties par velti.

Jautājums, vai ir vērts izgāst pāris tūkstošus par TV, kurš nespēs pilnvērtīgi rādīt Eiropā nākotnē raidīto 1080i HDTV bildi un pa kuru arī tagad nav ko īsti skatīties ar pilnu kvalitāti.

 

te nu mēs redzam latišijas tv "profesionāļu" līmeni :D

 

1) amerikāņi raida gan 1080i gan 720p

2) EBU tieši rekomentē 720p:

http://www.ebu.ch/CMSimages/en/tec_text_r1....pdf?display=EN

un 1080i bilde ir labāka tikai statiskos kadros, kurus tv diemžēl ir grūti nodrošināt un tātad bilde ir sliktāka :D

3) domāju gan, ka skatoties 1080 līnijas uz 720 līnijām tiek zaudēta izšķritspēja. tas pat latvijas pirmo klašu skolēniem ir skaidrs un ne tikai latvijas tv profiņiem :D

4) 720p ir tik pat pilnvērtīgs HDTV kā 1080i un 1080p, kurā pārredzamā nākotnē diez vai raidīs.

5) eiropas pionieris beļģu 1080i rādīja 1080i rezolūcijā, jo iesākumā viss bija 1080i. tagad vairums pārsvarā raida atkarībā no kontenta. kaut arī piem. zviedrijas tv raida 720p.

6) problēmas ir nevis proču jaudās, bet gan algoritmos

7) jau tagad pilns internets ar HD kontentu un pārsvarā ir tieši 720p. xbox un arī citas jaunās konsoles arī atbalsta un atbalstīs 720p. Blue ray un un HD DVD ir jau durvjupriekšā. HD mājas videokameras jau ir normālās cenās.

8. tev WorldCup 2006 likās nepietiekami interesanta programma? un ko nozīmē par velti? tas ir skatoties tipa LNT nebeidzamās reklāmas?

lūk šeit ir eiropā pieejmo HDTV satelītprogramu saraksts: http://fr.kingofsat.net/hdtv.php

 

Jautājums, vai latvijā kādreiz parādīsies nopietni profesionāļi, kuri pārzinās savu sfēru kaut elementārā līmenī un zinās vismaz EBU rekomendācijas?

skumji, ka latvijas pārstāvju nav šā dokumenta pielikumā, jo acīmredzot vienkārši nav ko sūtīt:

http://www.ebu.ch/en/technical/trev/trev_300-wood.pdf

Link to comment
Share on other sites

r.5, Tad jau sanāk, ka ar 720p standarta ekrānu var parādīt teši tik pat kvalitatīvu bildi kā ar 1080, bet katram "pirmo klašu skolēniem" ir skaidrs, ka 1080*1920 attels var parādīt sīkākas detaļas pie viena ekrāna fiziskā izmēra. Nafig tad pirkt fočuku ar vairāk megapikseļiem, bet tas ir viens un tas pats.

Tas pats Viasat taisās raidīt 1080i standartā. Vismaz Viasat, savā oficiālā prezentācijā, to apgalvoja. WorldCup 2006 rādīšana nenoliedzami bija veiksmīgs mārketinga triks, lai alu pārdzērušies fudbola fani pirktu jaunus televizorus. Tas, ka kautkur raida HDTV caur satelītu, vēl galīgi nenozīmē, ka Latvijā to iespējams skatīties, jo vienīgo legālo servisu Latvijā nodrošina Viasat(NTV oficiāli pie mums neizplata). Beļģijas televiziju nafig nevienam Latvijā nevajag.

Kāda man starpība, kas vainīgs procesors vai algoritms, fakts ir viens: Plazmas un LCD rāda analogo PAL signālu ļoti slikti.

Eiropa jau var izstrādāt visādas rekomendācijas par televiziju, bet pie mums Latvijā nepietiek naudas tai pašai parastai analogajai televizijai, nemaz nerunājot par digitālo. Par Panorāmas skatīšanos iekš HDTV pie mums vispār nav ko runāt, a mēs te strīdamies par 720p vai 1080i.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

negribu ne ar vienu strīdēties, tikai vēlos piebilst, ka angļu Sky arī piedāvā savu servisu pilnīgi legāli šeit Latvijā. var caur viņu interneta lapu nopirkt uztvērēju un legālu karti, kuru ar UPS vai DHL atsūta gribētājam uz mājām. jautājums vienīgi vai tas ir tādas cenas vērts. ikmēneša maksājumi ir gana kodīgi. bet fakts paliek fakts, ka Thomson kasti ar HDMI signāla izeju viņi piedāvā.

Link to comment
Share on other sites

te nu mēs redzam latišijas tv "profesionāļu" līmeni :D

Jautājums, vai latvijā kādreiz parādīsies nopietni profesionāļi, kuri pārzinās savu sfēru kaut elementārā līmenī un zinās vismaz EBU rekomendācijas?

skumji, ka latvijas pārstāvju nav šā dokumenta pielikumā, jo acīmredzot vienkārši nav ko sūtīt:

http://www.ebu.ch/en/technical/trev/trev_300-wood.pdf

 

Nezinu, kas ir Didzis, kas esi Tu, bet vienu gan varu pateikt, ka nav tik traki ar tiem profesionaaljiem, jo skaidri zinu, ka vismaz frekvenchu spektra plaanoshanas un starpvalstu koordinaacijas jomaa viss notiek augsti profesionaalaa liimenii un ESD cilveeki piedalaas CEPT un ETSI dokumentu izstraadee un darba grupaas, kaa arii konferencees...

 

Par tiem spechukiem tieshi DTV un HDTV ievieshanaa - tur (cik zinu) arii viss ir oki, vieniigi jamie neziimeejas, njemot veeraa atseviskju politisko speeku slimiigo attieksmi pret sho pasaakumu. Tas, ka boot.lv vai dajebkuraa citaa forumaa shie cilveeki neraadaas, veel nenoziimee, ka vinju nav. :p

 

P.S. Par LV cilveeku kompetenci - iesaku palasiit Sakaru pasauli, kur diezgan sakariigi shiis lietas ir izklaastiitas, tiesa padziljinaataa liimenii, kur ir vajadziigas priekshzinaashanas.

 

Un veel - joprojaam nesaprotu kaada sunja peec vajag ieviest i standartu, ja HD atbalsta praktiski tikai plazmas un lcd, kuri bildi izveersh progresiivi...

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

Par tiem spechukiem tieshi DTV un HDTV ievieshanaa - tur (cik zinu) arii viss ir oki, vieniigi jamie neziimeejas, njemot veeraa atseviskju politisko speeku slimiigo attieksmi pret sho pasaakumu. Tas, ka boot.lv vai dajebkuraa citaa forumaa shie cilveeki neraadaas, veel nenoziimee, ka vinju nav. :p

 

nē nu protams, ka tas tā arī ir, bet vienkārši ir iznākusi saskare ar dažiem ltv patreizējiem "spečukiem" tādiem kā didzis, kurš acīm redzot nerubī fišku par to kas vispār notiek pasaulē. sēž tikai savās studijās par grašiem, urbina degunu un mētā gudros.

protams, ka ir arī nopietni profi, kuri te nezīmējās. es vienkārši pārāk nikns esmu uz šitādiem plidriņiem, kuri ne tikai paši ir pilnīgi nekompetenti, acīmredzami nezin valodas un neinteresējas kas notiek pasaulē viņu sfērā, bet vēl papildus te parastajiem cilvjiem sviestu grūž ausīs kā autoritatīvu viedokli.

man vienkārši ir nācies saskarties ar šitiem ltv "profiņiem", kuri norubīja labas lietas tkai sava slinkuma un stulbuma pēc.

 

Un veel - joprojaam nesaprotu kaada sunja peec vajag ieviest i standartu, ja HD atbalsta praktiski tikai plazmas un lcd, kuri bildi izveersh progresiivi...

 

es arī to virtuvi nezinu, bet man liekas, ka tas viss ir vienkārši vecā labā tradīcija un bandwith savings. galu galā pašos izstrādes sākumos jau arī nebija tik izplatīts tas progresīvais skanings un arī 1080 izklausās krutāks cipars...

 

negribu ne ar vienu strīdēties, tikai vēlos piebilst, ka angļu Sky arī piedāvā savu servisu pilnīgi legāli šeit Latvijā. var caur viņu interneta lapu nopirkt uztvērēju un legālu karti, kuru ar UPS vai DHL atsūta gribētājam uz mājām. jautājums vienīgi vai tas ir tādas cenas vērts. ikmēneša maksājumi ir gana kodīgi. bet fakts paliek fakts, ka Thomson kasti ar HDMI signāla izeju viņi piedāvā.

 

http://sky.com/hd/

 

maksa ir mēneša abonēšanas maksa (15 mārciņas) + 10 mārciņas par HD abonēšanu.

par šiem papildus 10 latiem cilvēks dabon 9 normālus HD kanālus. imho ļoti pat normāls piedāvājums uz tā paša viasat fona, jo par 15 ls no skaya var dabūt kudiš labākas 2 kanālu paketes pēc paša izvēles no 6 paketēm.

Link to comment
Share on other sites

r.5, vari mani personīgi apvainot cik gribi, savus uzskatus par bildes kvalitāti es nemainīšu. Ja es redzu, ka bilde draņķīga, tad arī atklāti to pasaku un man pofig, ko raksta ražotāju apmaksātos reklāmas žurnālos. Ja Tu r.5 mudini pirkt cilvēkus TV ar sliktākiem parametriem un es to saprotu, tad to arī pasaku. Tas, ka es nelasu Eiropas direktīvas, gan ir taisnība, bet televizijas tehnikas attīstībai gan sekoju un ja nerubītu fišku, tad nevarētu paveikt savu darbu. Tā pat es ļoti labi zinu, kādā stāvoklī ir digitālā televizija Latvijā. Mani savukārt kaitina, ka Tu r.5 cilvēkiem stāsti, ka labi ir 720p TV un labāku nemaz nevajag, ka pasūtīt sky paketi ir kā divus pirkstus apčurāt(es nesaku , ka tas nav iespējams), ka pilns gaiss ar interesantām HDTV programām. Es savukārt redzu kaimiņu, kurš nopircis Samsung plazmu ,skatās NTV uz Dream Box ar šāri un prasa man , nafig viņam tik slikti rāda jaunais TV. Kaimiņam galīgi neinteresē sky pakete, jo viņš parzin tikai vienu svešvalodu un tā nāk no austrumiem. Domāju, ka mans kaimiņš ir tipisks Latvijas SAT skatītājs(protams ir vēl Viasat, bet viņu uztvērēji rāda vēl dranķīgāk) un viņam pagaidām vel nav ko skatīties. NTV gan sola HDTV, bet vajag vēl uztvērēju ar HDTV atbalstu, kurš darbosies ar šāri, jo oficiālā pakete pie mums nav sevišķi populāra. Tāda ir patreizējā Latvijas realitāte. Vismaz es nepazīstu nevienu sky paketes lietotāju, bet toties zinu ļoti daudz Viasat un NTV skatītāju.

Link to comment
Share on other sites

Sveiks, Didzi! Tikai vienu jautaajumu veelos Tev uzdot. Vai esi redzeejis videomateriaalu 720p izshkjirtspeejaa? Es, piemeeram, esmu un man ar to pilniigi pietiek, lai neko labaaku nevajadzeetu.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Bildes kvalitāte atkarīga no ekrāna izmēra... Divx būs ok uz 15"... 720p būs OK uz 2m platas projecētas bildes. Divx uz 2m platas bildes vairs neiet krastā (skatīties var, bet nav tas).

 

1080i LCD nav tik dārgi (~800$), bet tie nāk tikai 15.4"..19"... lielos gan neesmu redzējis.

Iesaku pagaidīt, kamēr tehnoloģijas ieies plašpatēriņā (vismaz 720p) un būs skatāmie kanāli (sports/NG)

Link to comment
Share on other sites

Jus te stridaties .bet galu gala pie ka lai paliek un kadu tad tomer nemt televizoru .lai butu laba kvalitate ar so aparatu 7025S.jpg Dream Box DM 7025 SI

Link to comment
Share on other sites

ņem pašu pēdējo dreambox (labākais tūneris skaitās)

cik es zinu pagaidam pie mums nav pedeja Dream Box DM 8000

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Tas takš pavisam jauns.. pat eBay nav pieejams!... Es jau nerunāšu par oficiālu saitu - iekš produktiem nav pieejams.

7025 ir pēdējais, kas tautai pieejams

Link to comment
Share on other sites

Tas takš pavisam jauns.. pat eBay nav pieejams!... Es jau nerunāšu par oficiālu saitu - iekš produktiem nav pieejams.

7025 ir pēdējais, kas tautai pieejams

Vot TIESI PRIEKS VINA ES GRIBU NOSKAIDROT KADU TAD TELEVIZORU LABAK PIRKT LAI BUTU LABA KVALITATE SKATOTIE AR DREAMBOX 7025

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

Ja es redzu, ka bilde draņķīga, tad arī atklāti to pasaku un man pofig, ko raksta ražotāju apmaksātos reklāmas žurnālos."

man ir baigās aizdomas, ka tu neesi redzējis HDTV bildi vai pat normālu DVD pleijeri pierubītu caur HDMI vai DVI. jo ja tu būtu redzējis un neesi akls, tad tu šitās muļķības te nerakstītu.

Ja Tu r.5 mudini pirkt cilvēkus TV ar sliktākiem parametriem un es to saprotu, tad to arī pasaku.

nevajag melot didzi. es vienmēr esmu teicis, ka plazma un LCD ir taisīta, lai to skatītos no digitālajām sourcēm. analogā konektivitāte tur ir tikai pārejas posma gemorojs.

Tāda ir patreizējā Latvijas realitāte.

jā, tāda ir TAVAS latvijas realitāte. bēdīga. tāda realitāte, kur cilvēks izmet lielu naudu par krutu lietu, kuru pēc tam nezin kā skatīties, jo a) grib skatīties tikai padomju televīziju b) grib skatīties "na haļavu". tas man atgādina kruto mašīnu pircējus, kuri par tām atdod savu pēdējo naudu. šāda uzvedība ir ilgstošas nabadzības, stulbuma un valodu nezināšanas sekas. tāda ir tava latvija.

manā latvijā cilvēki skatās tv eiropas valodās.

Link to comment
Share on other sites

r.5, es gana esmu vērtējis LCD un plazmu bildi arī no digitāliem avotiem. No DVD plaijera gan ir redzēta tikai parasta DVD bilde pa ciparu vadu, jo HDTV diskus un plaijerus es vēl kautkā Latvijā, brivi pieejamus, nēsmu redzējis. Par cik ar SAT uztveršanu jau nodarbojos no 1989 gada, tad arī šajās lietās ir zināma pieredze. HDTV ir iespēja skatīties ar Skystar karti un datoru, jo uztvērēju, ar Dream Box analogām iespējām, priekš HDTV vēl pagaidām neražo. Par cik oficiālā SAT kanālu skatīšanās par maksu mani neinteresē principā(jau no Telekluba laikiem visu cenšos skatīties ar hakeru metodēm par velti), tad sūtiīt kādu sky uztvērēju netaios.

Es pilnīgi piekrītu, ka LCD un plazmas slikti rāda no analogajiem signāla avotiem, bet Tev r.5 aizrādiju par to, ka TV ar 1080i sistēmu ir daudz lielāka izšķirtspēja par 720p aparātiem. Nu ja tie ir meli, tad es nezinu! Tevi apmierina 720p un tās ir Tavas domas. Es iesaku cilvēkiem pirkt perspektīvāku TV ar lielāku izšķirtspēju un tās ir manas domas.

Var jau būt, ka mēs katrs dzīvojam savā pasulē. Tavas pasaules cilvēki ir gatavi sūtīt uztvērējus no Anglijas un maksāt bargas abonentmaksas par HDTV. Manas pasules cilvēki pārsvarā izvēlas skatīties programas krievu valodā un cenša par to nemaksāt oficiālo abonentmaksu. Ir vēl trešā pasule, kas nepārtraukti kačā briesmīgas kvalitātes filmas no interneta un jūtas laimīgi arī bez HDTV.

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

labi, skaties vien tālāk savu padomju televīziju "na haļavu". viņi uz tādiem tieši arī orientējas. ceru, ka šī cilvēku suga pēc iespējas ātrāk izzudīs latvijā.

runa nebija par to. runa bija par to ka:

32" lcd tv 1366x768 nu nekādīgi neatbilst HDTV standartam, drīzāk tas ir visparastākais televizors.

klajas muļķības, kuras liecina par pilnīgu neorentēšanos tēmā

 

2. 1080i standarta HDTV atbalsta Eiropas direktīvas(nenoliedzot amerikāņu sistēmu)

normālam profiņam nepieļaujama nezināšana

 

2. 1080i bildei ir daudz augstāka izšķirtspēja, tātad bilde ir labāka

bērnišķīga kļūda secinājumā, kura liecina par tēmas pilnīgu nepārzināšanu. izšķirtspēja ir augstāka, bet bildes kvalitāte pie ātrām kustībām un sevišķi sporta spēlēs ir sliktāka.

 

3. skatoties 1080i sistēmas bildi uz 720p televizora tiek ievērojami zaudēta orģināla izšķirtspēja(salīdziniet Wikipedija dotās bildes)

kas būs nākošais ko tu atklāsi? ka zeme griežas ap sauli, jeb, ka kvadrātam ir četri stūri?

btw drusku novirzoties no tēmas varu tevi izbrīnīt, ka pētījumi liecina, ka gadījumos kad paneļi ir lielumā līdz 50' parasts cilvēks skatoties bildi normālā āttālumā neredz starpību pat starp 720p un 1080p(!) izšķirtspēju.

atsauksmes uz pētījumiem šeit: http://www.ebu.ch/en/technical/trev/trev_300-wood.pdf

 

pietiks par šito tēmu dzidzi. ej nokaunies, pamācies un tad nāc te savas gudrības stāstīt.

Link to comment
Share on other sites

r.5, Man ne par ko nav jānokaunās. Es vienalga palikšu pie uzskata, ka jāpērk TV, kurš patiesi var parādīt 1080i standarta bildi. Ja man nebūtu taisnība, tad pasaules TV ražotāji paliktu pie tevis tik šausmīgi lielītā 720p, bet ražotāji Tev neklausa un taisa jaunos TV ar 1080 rindu izšķiršanu.

Pie viena kopīga secinājuma mēs gan nonācām- LCD un plazmas vienkārši draņķīgi rāda parasto analogo PAL signālu. Ipaši labāk tie nerāda arī komponenšu signālu. Dream Box uztvērējiem ir tikai analogās bildes izejas un līdz ar to pilnvērtīgi ar šo uztvērēju skatīties jaunos TV mebūs iespējams. Dream Box vienalga paliek pašreiz pats labākais uztvērējs lai skatītos kodētos kanālus gan legālā, gan arī nelegālā variantā. Pēdejais jau ir mans secinājums un lūdzur .5 nesāc man atkal pārmest par "haļavas" skatīsanos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Booster

LCD TV - 1920x1080:

 

Philips 37PF9830/10

Philips 37PF9731D

Sony KDL 40W2000

Sony KDL-40X2000

 

SAT - Reelbox RSX + HD "ieliknis" :lol:

 

.. un Tu esi "Full HD ready" ;-)

vienīgais jautājums, kas paliek ir - HD data source?

Link to comment
Share on other sites

nu vai tad 1080i un 720p peec savas idejas nav diezgan liidzveertiigi?

abi divi ir HD standarti, tik viens ir ar interlaced un otrs ir ar progressive izveersi

a HDMI peec manas saprashanas ir viens no kvalitatiivaakajiem piesleegumiem>

sitiet mani ja domaaju nepareizi.

un 1366*768 jebkuraa gadiijumaa ir labaak nekaa 852*480

ja veel patraapaas philips ar pixel plus(2, 3 HD) tav vispaar ir ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sorr ka atdziivinu jau bish pavecu un apklusushu topiku, bet taa kaa teema aktuaala, nekas cits neatliek. Taatad - te paaris komentus ieprieksh tika aprunaats Sky HD. Iechekoju lapu, piedaavaajums interesants, BET, rakstiits, ka UK/Ireland/Kauakadas salas only.

 

Taatad - kur njeemaat, ka shito var tik vienk. pasuutiit un ieksh LV skatiit?

Link to comment
Share on other sites

Sākumā bija tikai viena Astra 19.2°E pozicijā ar 16 analogajiem kanālim. Ar to tā kā bija par maz, bet uz viena satelīta tīri tehniski nav iespējams izvietot daudz raidītājus. Tā nu Astra bija pirmā kura vienā orbitālā pozicijā sāka izvietot vairākus pavadoņus vienlaicīgi. Katrs pavadonis raida zināmu skaitu programu un tam ir sava raidošā antena, kuru pagriež uz to valsti, kurai paredzēta konkrētā programa. Tā nu tās Atras lidinās pa gaisu viena ap otru kā mušu bariņš, bet no zemes viņas uztver kā vienu satelītu no vienas pozicijas. Līdzīgi ir ar mobilo telefonu bāzes stacijām. Tur arī stāv vairāki raidītāji un katrs raida kādā noteiktā virzienā. Astra 2 atrodas 28.2°E pozicijā un no turienes vienlaicīgi raida trīs Astras pavadoņi un viens Eurobird pavadinis. Pavadoņiem burtus piešķir no to palaišanas secības. Astras2D antena ir vērsta uz Angliju un pie mums Latvijā to diez vai varēs uztvert ar mazu šķīvi. Vispār, tā ir interesanta nodarbošanās, ķert pavadoņu signālu, kuru antenas pavērstas pilnīgi uz citām valstīm. Priekš tā gan vajag liela diametra antenu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...