Jump to content

Vajag kādu, kas no MiniDV kasetes kasetēm pārdzen uz VHS


Guest auzins
 Share

Recommended Posts

Man nepieciešama palīdzība. Steidzami. Lieta tāda, ka man ir 3 mini DV ar ierakstu (kopā nepilnas 3 h). Man to ierakstu vajag dabūt uz VHS, lai mans opis varētu caur savu veco videomaģi lūrēt! Kur to var izdarīt un cik tas maksā lai es šīs 3 kasetes pārdzītu vhs formātā? Varbūt te kaads var pats piedāvāt to izdarīt?

 

P.S. un vēl man vajag šo video iedzīt DVD matricā! Ceru, ka vienā 4,7 gb ielīdīs!

 

Vai man kāds var palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Guest auzins

te bija bezjēdzīgs citāts

 

laikam neviens nespēj man līdzēt :(

Link to comment
Share on other sites

Par VHS nezinu, bet lai iedziitu kompii un dvd ieraxtiitu, paskaties sadaljaa video!!!

Link to comment
Share on other sites

Man ir samērā labs videomaģis (SVHS, JVC HR-S9600, ja tas kaut ko izsaka), varbūt arī varu palīdzēt. Lentas der gan parastās VHS, gan dārgās, bet labās SuperVHS. Iespējams, ka var iztikt bez kameras (ir Sony DCR-TRV22E). Varu pārrakstīt tikai PAL. Ar kodēšanu uz DVD, visticamāk, varu palīdzēt ierobežoti - laika trūkums, taču DVD bez menu varu piedāvāt. Vienīgi, ja gribi 3h iekš 1 DVD dabūt - nu, nez... Baigi šaubīgs variants. Tad jau labāk primitīva montāža, izgriežot vismaz 1/3 vai, vēl labāk - 1/2. Ja ir interese - PM vai e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Guest baltais_runcis

Varbūt vari mēģināt savu problēmu uzticēt ''Pro video''? TC "Olympia'' ir viņu video pakalpojumu salons- tur puikas strādā ātri un labi.

T/C Olympia, Āzenes iela 5, Rīga

tālr.: 7065763

olympia@provideo.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest auzins
Varbūt vari mēģināt savu problēmu uzticēt ''Pro video''? TC "Olympia'' ir viņu video pakalpojumu salons- tur puikas strādā ātri un labi.  

T/C Olympia, Āzenes iela 5, Rīga  

tālr.: 7065763

olympia@provideo.lv

 

Paldies! Esmu jau atradis cilvēkus, kas visu šo man pa 10 ls paveiks! Cenā ietilpst arī disks un kasetes!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...