Jump to content

AXIS videokameras kustiibu detektora pielietošana


Eds
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Testēju AXIS videokameras. Novilku no ražotāja mājaslapas softu. itkaa viss kaartiibaa, bet problēma sākas kad vajag izmantot kustību detektoru. Softā iebūvētais strādā ļoti neprecīzi. Gribu izmantot to kurš ir iebūvēts kamerā. Visu var normāli uzst, bet kā likt lai softs izmanto tieši šo kameras kustību detektoru? Itkā pašā programā ir jāieliek ķesis, lai programma izmantotu kamērā iebuvēto detektoru. Nu es ielieku, bet nekas nenotiek. kamera nereaģē uz kustību un līdz ar to programma neko neo neraksta. !?!?! Varbūt esmu kauyt ko netā nokonfigurējis. Ceru ka kāds būs saskāries ar līdzīgu problēmu un spēs man kaut ko ieteikt.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gips

Kuri modeļi tev ir? No Elkas ņēmi?

 

Principā radniecīgais Axis softs ir pēdējais mēsls! Nav domāts nopietnām lietām, tikai paspēlēties! Pats esmu licis nu jau pārdesmit Axis kameras un zinu, ka vislabāk tās strādā ar www.milestonesys.com vai www.luxriot.com softiem.. Abiem ir iespēja novilkt demo jeb trial!

 

Bet vēl labāks par Axis ir Mobotix kameras - da best!

Link to comment
Share on other sites

man ir AXIS 221 un 225

 

 

P.S. Tiko novilku LUXRIOT programmu, un nevar saliidzinaat ar to AXIS softu. AXIS nobaal shiis otras programmas eenaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gips

LuxRiot man patīk, bet Milestone ir vēl advancētāks,

bet dārgāks par 80 - 100 %.. :(

 

Kur rāvi tās kameras?

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka šo informāciju neizpaudiihshu, lai arii tas nav nekāds nosplēpums, bet labaak lai paliek pie manis. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Ar Milestone sanaak man straadaat, ziniet, ja jaasaka godiigi, tad taa iisti nav kur piesieties. Diivaini tikai tas, ka peec parametru mainjas, no videoserva atbriivojas kaadas 20GB, bet nu skatot arhiivu nekas nekur nav pazudis, laikam kaut kaada cache tiek tiiriita.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...