Jump to content

Videokarte ~ 65 Ls


JanisLV
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JanisLV

    38

  • Delerium

    7

  • Elvijs

    12

  • Moon

    6

JanisLV

Jap, tas kas tagad ir noname :D . un kaa tad ari Mercury 400 W, sanaak ka tas arii nespeej notureet normaali voltage prieksh videokartes ka pakaras vai kaa? apskaidrojiet luudzu :-?

Link to comment
Share on other sites

Mercury ir dzirdeetas sliktas atsauksmes, pasam taad ir, itkaa noticis ptu, ptu nekas nav! Bet skals peec velna sis ir! Es liidz ar savas sisteemas uzlabosanu arii pirksu FSP 400W barokli!

Link to comment
Share on other sites

Nu taa laiks paardomaam :D , domaaju ka tur nav vainiigs baroklis bet gan video, un secinaajums - man nereaali neveicas ar videokartes pirkshanu. Bilde deelj kuras domaaju ka vainiiga video - http://foto.inbox.lv/mostwanted79/13-06-2006-2 (gljuks). Luudzu izsakiet secinaajumums par sho, un varbuut tomeer baroklis, es nezinu...

Link to comment
Share on other sites

Lai gan man pasham ir GeForce FX 5500 (Sparkle), neesmu nVidia fans. Mosh tomeer pamet aci uz to Radeon...

Link to comment
Share on other sites

Nu taa laiks paardomaam :D , domaaju ka tur nav vainiigs baroklis bet gan video, un secinaajums - man nereaali neveicas ar videokartes pirkshanu. Bilde deelj kuras domaaju ka vainiiga video - http://foto.inbox.lv/mostwanted79/13-06-2006-2 (gljuks). Luudzu izsakiet secinaajumums par sho, un varbuut tomeer baroklis, es nezinu...

Pamēģini draiverus pārlikt. Man draugam ar Fx5200 baigi gļukoja GTA-VC bet kad pārlika draiverus strādā ideāli bez gljukiem. Man pašam ar Ati Radeon 9550GT bija ilgi jāmeklē draiveri jo arī slēdžas arā un gļukoja spēles, bet arī tos īstos atradu! Nu ja tas nelīdz tad ieteiktu karti iztestēt citos datoros un ja vēļ gļuko tad laikam beigta! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...