Jump to content

Videokarte ~ 65 Ls


JanisLV
 Share

Recommended Posts

JanisLV

Tikko iemaucu video citaa datoraa, te visu uzraada normaali ka ir agp 8x, sha iztesteeshu :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JanisLV

    38

  • Delerium

    7

  • Elvijs

    12

  • Moon

    6

JanisLV

Tikko iztesteeju un dabuuju 3128 markas. Taatad jaadomaa ka vaina ir maatesplatee, protams veel paarliskhu win un tad redzeeshu... bet ko dariit ja tad nemainaas? mekleet jaunu maates plati?

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

biju ieprieksh rakstiijis 768 rams, athlons xp 2000 un kkads via kt400 chipsests vai kkas taads. nu bet vispaar kkas gljuko manai maates paltei - Asrock. paarolikshu win un tad jau redzeeshu, bet skaidrs ka video nav braakjeets :wink:

Link to comment
Share on other sites

uz savas sistemas (sk.parakstu) un pishkuciit uzdziitu (550/1100) dabuju 4k papagailju ieksh 3dmark05

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Es domaaju ka pie vainas ir maatesplate: Motherboard Name ASRock K7NF2-RAID (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN). Pirku m79 a man vinju njems uz garantiiju ja teikshu ka videokarti pareizi nedetekte un straadaa vaajaaak kaa vajadzeetu? :roll:

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Tikko paarliku win un nekas nemainiijaas. raada PCI-E slots un uz 05 marka rezultaats 2,2 k. paarliku uz jaunaako BIOS taapat nekas nemainiijaas :cry: . Es nezinu ko man tagad dariit, varbuut ir kaadi ieteikumi? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Negribeeju taisiit jaunu topiku taapeec ieraksiiju shajaa pashaa. Tagad videokarti (INNOVISION 6600GT AGP8X) ieliku citaa sisteemaa. Paspeeleejot speeli kaadas 30 min, speele vienkārši apstaajas (raada vienu bildi), tad peec ~ 20 sekundeem paliek melna bilde un tad izlec uz windowsu. Veel bija arii taa ka pat nespeeleejot vienkārši norestarteejas windows. Biju liciscitus driverus, bet nekas nemainiijaas. Kas juusupraat vareetu buut par probleemu?

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Varbūt tā karte pārāk silst? Vai nav tā ka pie jaudīgas spēles nogļuko ātrāk?

 

Visu laiku biju domājis ka innovision kartes ir labas. Savu inno karti 5700le biju lietojis 2 gadus viss bij OK, vēlāk pārdevu draugam - ne pus gads nepegāja nobeidzās (sāka gļukot) :twisted: :twisted: :twisted: psc :twisted:

 

Varbūt nes tu viņu atpakaļ un paņem vietā kādu club3d kā man. ;-)

 

Ā vēl varbūt ka barošanas tai kartei nepietiek. Tas bieži gadās ar 6600gt un švakiem barokļiem.

Link to comment
Share on other sites

Es arii domaaju ka pie vainas vareetu buut baroklis. vispaar pat gadaas taa ka vienkārši cietnis izrubaas un viss, tad kompis restarteejas. Cik skatijos temperatuuru lielaakaa kaadu redzeeju bija 56 graadi. Taa kaa temeperatuuraa vaina tieshaam nav. No baroshanas vadiem ir aiznjemts tikai 1 vads (HDD). vai tad var buut ka nepietiek ar 300 W barokli?

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

AGP8X karteem ir 500/900. Turklat akarajas viss no razhotaja - Inno nav tas labakais razhotajs. Pat leitoju - suudzos. Vairak par 2500 ar savu sistemu tu neizspiediisi, taka samierinies turpini dzenat tetri

 

 

P.S. Iemet aci Everest, precizi kadas tev frekvences. Mok veikals tirgo suudus

Link to comment
Share on other sites

Everestaa man raada:

:arrow: Reālā takts frekvence 501 MHz (DDR)

:arrow: Efektīvā takts frekvence 1002 MHz

 

Kaa tad tur ir ar to barokli 300 W pietiekoshi?

 

Saak jau kaitinaat, seezhu lasu forumu un tad kompis restarteejas :evil:

Link to comment
Share on other sites

njaaa. sanaak kkur 230 W :D. Tad jau baroklis nav vaingiigs. laiakm ieshu testeet uz citas sisteemas un ja tur buus tas pats, tad jau garantija :roll:

Nav kaadam veel kadu ieteikumu?

 

P.S Kaa tad ar taam frekvenceem. man ir 1000 nevis 900 :wink:

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Kad pirku savu 6600gt tad zinoši cilvēki teica ka ar švaku 300W barokli (codegen, Q tec, vai vēl kādu galīgi nepazīstamu) iespēja ka neies ir 50/50. Man toreiz bija 300w codegens bet gāja itkā ok bet volti viņam lēkāja stipri.

 

pieraksti kādas firmas viņš ir un uzreiz būs skaidrs.

Ja ir iespēja nomēģini citu labāku.

 

xxx tās frekvences klokojās tāpat vienādi. Man ir stock 900 bet vienu laiku riva tuner nez kāpēc stock rādīja 1000 MHz :-?

Link to comment
Share on other sites

Nu taa biju meeginaajis divus barokljus:

1. Mercury 350 W. modeli nezinu

2. 300 W, neskatiijos firmu veelaak pateikshu.

 

P.S Videokarti pirku kaa OEM versiju, taapeec nav nekaadas kastes ar diskiem un garantiija ir 1 gads, taa kaa laikam vajadzees uz garantiju. teikshu ka sleedzas aaraa pie ilgaakas slodzes... un tomeer vai var gadiites ka abi baroklji gljuko :?:

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju ka pie vainas ir maatesplate: Motherboard Name ASRock K7NF2-RAID (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN). Pirku m79 a man vinju njems uz garantiiju ja teikshu ka videokarti pareizi nedetekte un straadaa vaajaaak kaa vajadzeetu? :roll:

 

Nu tu vienkārši esi ģēnijs. Zelta vārdi, tikai neīstajā laikā un kā par nelaimi arī vieta pilnīgi neīstā.

Laikam nezini, ka m79 supports ir shis forums? LOL Labi, ka vēl neienāca prātā doma kādu detalju nosvilināt speciāli un tad prasīt, vai ņems, ja tā detaļa būs nosvilusi?

 

Un attiecinot uz tēmu varu droši teikt, ka m79 nenjems tavu mātes plati, ja tu tā teiksi.

Link to comment
Share on other sites

Luudzu iesakiet kaadu softu ar kuru var apskatiities voltage kaads ir uz videokarti, ja taads ir... vienkārši aizdomas uz to ka no barokla voltage baigi leekaa un taapeec arii karas :-?

Link to comment
Share on other sites

Taa, ieliku 400 w mercury barokli... everestaa skatos voltage, tur pie 12 V leekaa no 6 V lidiz 12 V. tas ir piliingi ar visiem barokljiem, un taapat kaa iepreiksh visas speeles lec aaraa vai pakaras. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Luudzu iesakiet kaadu softu ar kuru var apskatiities voltage kaads ir uz videokarti, ja taads ir... vienkārši aizdomas uz to ka no barokla voltage baigi leekaa un taapeec arii karas :-?

Dažām kartēm ir, bet normāli cilvēki to dara ar Multimetru. Ak jā, Mercury 400w nav barošanas bloks, bet gan putnubiedēklis metāla kārbā.

Link to comment
Share on other sites

Delerium

... leekaa no 6 V lidiz 12 V...

 

Nēēē :laugh: :laugh: :laugh: Tu noteikti ko jauc. Kaut arī mercury ir krāmi bet tā vis nebūs ka 6V. (vai arī nepareizi tur rāda)

Parasti mercury slimība ir tā ka viņi dod ārā par daudz 12v vietā pie 13v kas sabeidz daudzas PC detaļas.

 

P.S. Ja uz 12V līnijas ir 11,7 līdz 12,2 tas vēl ir normāli lētajiem Ķīniešu roku darinājumiem :grin:

 

Sāku tomēr domāt ka vaina būs kartē.

Link to comment
Share on other sites

Nu panjems ka prieks. Man arii panjeema.

Tikai, kad gaaju pakalj pateica, ka viss iet, jau triis dienas dzenaajot uz mark05 un viss ciki briki. Piedevaam par to veel nokaasa 2Ls.

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Kaut tā arī nesapratu vai viņu mēģināji citā kompī vai nē... tomēr nes viņu atpakaļ, saki kaut kas neiet kopā ar tavu kompi utt..., sataisi neapmierinātu, nelaimīgu ģīmi :neutral: ,ja viņi kaut ko par priekšniecību sāks gruzīt neņem galvā, esi neatlaidīgs un tikai neej prom, neies viņi tevi tač pa durvīm nest laukā. Esmu redzējis vēl daudz smagākas situācijas.

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Nokačā programmiņu SpeedFan kādu jaunāko versiju, tur arī voltus rāda, bet videokartei programmiņu RivaTuner ;-)

Link to comment
Share on other sites

aizņemies beidzot no kāda multimetru,lai var noteikt,kas tur darās.Pašlaik izskatās pēc beigta devēja.

Link to comment
Share on other sites

njaa un ja deveejs beigts? ko tad sanaak ka 6600GT nav bojaats? es jau iedevu lai firma ved riit uz Riigu uz garantiju.... :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
JanisLV

Taatad tagad man ir dators:

 

Athlon64 X2 3800+

Abit KN8 Ultra

Innovision 6600GT PCI-E

512 + 256 +256 = 1GB rams

20 GB cietnis maxtor

 

Pirms tam bija

 

AthlonXP 2800+

Asrcok K7NF2-RAID

Innovision 6600GT AGP

512 + 256 +256 = 1GB rams (tas pats kas tagad)

20 GB Maxtor cietnis (Tas pats)

 

Visu sainstaleeju, nolaadeeju speeli Flatout2, speeleeju peec kaada laika vinja pakaras bet skanja iet uz priekshu, jaapiebilst, ka braucot parastas sacensiibas pakaras peec kaadaam 30 min, bet braucot sacensiibu kur jaalec ausgstumaa pakaras, kad esu pie izlekshanas vietas, un atkal kadrs staav uz vietas bet skanja iet... . Pie tam ljoti labi atceros ka ar videokarti kas bija pirms tam AGP pirmais flatouts pakaaraas tieshi taadaa pashaa vietaa, toreiz nodomaaju speeles kljuuda. Instaleeju citu speeli Black and White 2, atkal pakaaraas tieshi taapat kaa flatouts. un arii, tagad ar PCI videokarti vienkārši pakras Lineage 2, bilde apstaajas, skanja iet. Domaaju atminjas pie vainas, bet testeeju arii citas... nekas nemainaas. Testeeju arii citu cietni, tas pats. kad biju iedevis 6600 GT uz garantiju pateica ka bez defekta. Un tagad vienu reizi speeleejot flatout 2 pakaaras, tad restateeju un ieraugu windows virtual memory too low, bet kaa ieienstaleeju windowsu neko nebiju mainiijis. Shii pati probleema ir arii uz Windows x64, ka pakaras. Videokarte braakjis nav, jo 2x ir vina un taa pati probleema ar dazhaadaam karteem t.i ar AGP un PCI-E

 

Taatad ja kaads var dot kaadu padomu, kas pie vainas, tad luudzu paliidziet.

Link to comment
Share on other sites

man ar 350 W barokli Codegen ir par iisu taadelj tagad ir divi barokli. maatesplate taada pasha kaa tev un videokarte 6600Gt tikai no Club3D

 

Edit. nepaspeeju izlasiit peedeejo postu. jautaajums tev taads vai baroklis palika tas pats vecais? ja jaa tad drosi vari vinu nomainiit. un veel pameegini paspeeleet tikai ar 512 operatiivo.

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Jaa, baroklis veicais.... meeginaaju speeleeet ar 256,512,768 ramu, bij tas pats. Es biju meeginaajis mercury barokli ar 400 W, cik atceros toreiz bija tas pats. :evil: Luudzu iesakiet veel kko, pilniigi jau apnicis ka tas kompis chakareejas ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandors

Tas ka tur rakstits 300w neko nenozime, it ipasi ja tas ir no noname gala. Iesaaku paintreseties par baroklu kvalitati, to atpazisanu (tipa krutonu atpazisanu) u.t.t. Man slinkums te izplust runas, bet ja tev cietais sita rubas lauka, tad man atliek tikai minet, kas notiks atrak, vai tu barokli nomainisi, vai nosvils cietais. Barokla kvalitatei ir LIELA nozime visas sistemas stabila darbiba, ta ir neciena pret visu sistemu likt tos suda baroklus, ko liek loti daudzas firmas standarta komplektacija!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest NeGroids

....vai nosvils cietais....

cietais toch nav pie vainas un nosvilis tas ari nekadi nevar but jo tada gadiena kompis vispar neieslegtos :lol:

bet par barosanas bloku pilniba piekritu.... i janem labs baroklis....tas ir firminieks un velams virs 300 w

Link to comment
Share on other sites

Visu sainstaleeju, nolaadeeju speeli Flatout2...

Varbūt pamēģini nevis nolādēt spēli, bet gan to iegādāties :evil: , kas, pirmkārt, nebūs pretlikumīgi un otrkārt, dos tev iespēju uzinstalēt spēles versiju, kas, varbūt, nebūs bojāta! :twisted:

 

Un treškārt, mācies lasīt starp rindiņām :wink:

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka vaina ir citur jo pašam arī ir Flatout 2 un iet labi un nekarās. (par to vai es nozagu vai ne varat spriest paši(pateikšu mazlet priekšā(vajag naudu skolai burtnīcām)) :D

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Nu viss man nav ko teikt :| :| :| nav variantu...

Un tas viss sākās no... (zlasi topika nosaukumu)

Tā vien šķiet ka nav tev lemts spēlēt kompi

 

Nevajadzēja ņemt otru innovision karti :evil: :evil: :evil: , man ir gadījies redzēt ka inno kartes diezgan vienādi nobeidzas.

 

p.s. nesen aiz gariem laikiem otro reizi izgāju flatout 2 :p , pilnīgi neviena gļuka uz club3d

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandors

cietais toch nav pie vainas un nosvilis tas ari nekadi nevar but jo tada gadiena kompis vispar neieslegtos :lol:

bet par barosanas bloku pilniba piekritu.... i janem labs baroklis....tas ir firminieks un velams virs 300 w

 

:D Nevis nosvilis, bet nosvils nakotne, vienkarsi nokupes!

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Tagad cietnis man varis nerubijas aaraa, bet jau teicu pakaras speele. Pirms tam biju meeginaajis Mercury 400W, ar to arii pakaaraas, cik pats saprotu mercury arii nav nekaada labaa firma. Tad sanaak ka tas Mercury arii man nedereeja?

 

P.S Luudzu iesakiet barokli liidz 35 LS ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nu ar to barokli ir kaa ir, jaaskataas kaadas firmas tev vins! Ja kautkaads noname tad buus baroklja vaina!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...