Jump to content

Videokarte ~ 65 Ls


JanisLV
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Luudzu iesakiet man videokarti liidz 65 LS, kartei jaabuut AGP. Lietotu karti netaisos njemt. Esmu noskatiijis shaadu: Sapphire X1300 AGP 256MB DDR2, 128bit, Memory Clock 700MHz, Core Feq. 450MHz, TV-OUT, DVI, Lite retail ~ 67LS ;) . Vai sii buutu laba izveelee, vai tomeer ir kkas labaaks par shaadu cenu?

 

Paldies par ieteikumie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JanisLV

    38

  • Delerium

    7

  • Elvijs

    12

  • Moon

    6

JanisLV

Hmm, a nav kaadas lapas kur testeetas ljoti daudz videokartes? skatos google bet uz normaalas lapas uzrauties nevaru :(

Link to comment
Share on other sites

Droši ņem to 6600, Labi iet viņa, un ja vēl padzen tad ir vēl labāk!

Link to comment
Share on other sites

nav tai kartei ddr2, cik apskatiijos razotaaja lapaa nevienai nebija ar ddr2.

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

es ar skatiijos firmas maajas lapaa nevienai nebija ddr2, varbuut tad tomeer labaak njemt to radeon jo 3dmark05 vinjsh ielika tai geforce (bez ddr2) :)

Link to comment
Share on other sites

pec mana viedokla kartes ir aptuveni vienaadas. pati lielaa kaa atshkiriiba ir tas ka viena ir nvidia un otra ati razojums, kura vairaak patiik to peerc, jo par gaumi nestriidaas.

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Paskatiijos, piemetiishu veel dazhus latinjus un sanaaks shitaada : AGP InnoVISION GeForce 6600GT 128Mb DDRIII(2.0ns) TV Out,DVI - 82,50 LS :) . vispaar innovision kartes normaalas vai naak arii gljukainas? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ieej forumaa-VIDEOKARTES-Cik liela nozime VGA razotajam?-!!!

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks
Paskatiijos' date=' piemetiishu veel dazhus latinjus un sanaaks shitaada : AGP InnoVISION GeForce 6600GT 128Mb DDRIII(2.0ns) TV Out,DVI - 82,50 LS :) . vispaar innovision kartes normaalas vai naak arii gljukainas? :wink:[/quote']

 

Jā GeForce 6600GT 128MB DDR3 ir labs :D:D:D.... nekāda vaina laba videokarte Un jā man arī interesē kādas tad ir īsti tās InnoVision kartes?? tā arī neviens neatbildēja :?

Link to comment
Share on other sites

cik es zinu tad nav ne taas sliktaakaas un ne labaakaas.

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Taa, nopirku geforce Innovision 6600 GT :wink: . neko daudz nesaprotu par oc :(, bet shitai kartei var atveer trubas? un ja var tad ar kuru programmu to vareetu izdariit? :wink:

Link to comment
Share on other sites

oc ir oc un trubu atvershana ir trubu atvershana. trubas var attaisiit apgraiziitajaam versijaam, bet gt nu nekaadi nenosauksi par apgraiziitu. oc var veikt ar rivatuner. ar to progu varesi pacelt gpu un atminas frekvences.

Link to comment
Share on other sites

sTYLEeX

6600GT neko jaunu neatvērsi, tur jau viss iespējamais ir atvērts, var tikai mēģināt aizvērt kādas 4 trubas :)

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

atvērt var tikai retajām - un par tām kurām var par tām jau zin puspasaule gadu iepriekš. :)

parasti reti gadījumi - līdz LV labākie eksemplāri atnāk reti!

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Taa, kkaa jociigi sanaak 3DMark 2001 dabuju ~ 13650 punktus, a 3DMark05 ~2200 punktus. 05 markaa nevajadzeetu buut vairaak punktu, pie kaadiem 3k?

Sisteema man taada:

:arrow: CPU Type AMD Athlon XP, 2200 MHz (12.5 x 176) 3000+

:arrow: Motherboard Name ASRock K7NF2-RAID (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)

:arrow: System Memory 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

:arrow: AGP 8x: nVIDIA GeForce 6600 GT AGP

Link to comment
Share on other sites

Jocīgi, jo es ar savu sistēmu, sk. parakstā, 05 dabuuju ap 2400 markiem! Vajadzētu būt vairāk! Varbūt tu uz default settingiem mo marku nelaidi?

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

nee man ir free versija un vispaar kkadi murgi ar to karti, raada ieejot properties-> setings->advanced->nvidia - pie grafikas procespra raada ka taa nav 6600GT bet gan kkada geforce 6600 GO un veel raada ka bus - PCIEXPRESS-4x, bet iisteniibaa karte ir agp 8x.

Link to comment
Share on other sites

te bija kārtējais bezjēdzīgais citāts

Cik zinu tad Inno vision AGP versijām bija Rami 900MHz! Cik dabūji 03 markā? Tas par PCI E 4x varētu būt arī softa gļuks!

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

03 marka nav datoraa, bet veel cik skatiijos 05 peedeejie 2 testi iet uz cpu un tur man negaaja augstaak par 5 kadriem !!

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Hmm, nezinu ko dariit nest uz garantiiju un pateitk nedabuj pietiekami daudz punktus ieksh 3dmark 05? :D

Link to comment
Share on other sites

Nu neko vini tai kartei neizdariis jo vina laikam nebus vainiiga! Nav iespejams pameginat uz citas sisteemas? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nezinu ko dariit nest uz garantiiju un pateitk nedabuj pietiekami daudz punktus ieksh 3dmark 05? :D

 

Nē, neiviens tev nemainīs dēļ tā, Varbūt rezultātu ietekmē CPU? Kāds tur tev viņš ir! Bet score ir nedaudz pa maz!

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

njaa laikam buus jaanes kkur citur. bet vaajdzees veel paarinstaleet win, tad mozh kkas mainiisies :?

Link to comment
Share on other sites

Es nemtu nonestu visu un svaigu Windu virsū! Draiverus un tad skatītos! :D

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Diez kas nav bet buus jaanes uz athlonxp 2000 un 768 rama. cik punktus vajadzeetu dabuut uz taada?

 

P.S kas ir:

:arrow: AGP Side band

:arrow: AGP fast frite

un shitiem 2 jaastaav enabled vai disabled?

Link to comment
Share on other sites

ieiej futuremarka maajaslapaa un paskaties kaadi rezultaati uz kaadiem PC

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

:arrow: AGP Side band

:arrow: AGP fast frite

Kas tie taadi? Biosaa jaabuut enabled vai disabled?

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Hmmm, a nevareetu buut taa ka ejot 05 marku frekvences staav taa kaa 2D videe? un liidz ar to rezltaats mazaaks...

Link to comment
Share on other sites

JanisLV

Iisteniiba tas viss ar to 05 ir jociigi, jo cik skatijos 2001 marku tur man ir 13,66 k un tik arii ir futuremark adresee. 03 veel neesu testeejis veel jaanolaadee :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...