Jump to content

Metāla konstrukcijas


hmnc
 Share

Recommended Posts

Man te radās problēma - sakarā ar HDD lielo uzkaršanu izdomāju pieskrūvēt to platīti klāt ar ventilatoriem pie abiem HDD, bet problēma slēpjas tur, ka tajā sastatnē ir vieta tikai diviem HDD. resp - tie divi cietņi stāv saspiesti viens pie otra - ne apgriezties ne ko... nu un ta jautājums - vai var kautkur Rīgā dabūt to sastatni, kur tie cietie ieskrūvēti, tādu lielāku, jo cik skatījos - viņa ir maināma. moš kādam no veca keisa nevajadzīga mētājas (par aliņiem varam sarunāt ;) )? vienkārši dēļ ventilatoriem negribas pirkt jaunu keisu..

Link to comment
Share on other sites

ChiekuRs

vieglaak nebuus dabuut vecaa labaa padomju konstruktora detaljas un tajaas vienkaarshi iekaart cieto?

Link to comment
Share on other sites

padomju laikos bija rotaļlietu bodēs tā saucamie konstruktori: dažādu garumu metāla līstītes ar caurumiņiem un kārtīga sauja skrūvju komplektā. Ja pašam tādi štrunti nemētājas, tad pajautā kaimiņiem, draugiem, noteikti kādam kādā krāmu kastē būs. Nu tad ar šo dzelzīšu palēdzību ļoti elementāri var iekarināt cietni zem tā rāmīša.

Link to comment
Share on other sites

Var arī nopirkt pārejas sliedītes no 3.5" uz 5.25" un ieskrūvēt to disku kādā brīvajā 5.25" caurumā, tad tas arī labāk dzesēsies.

Link to comment
Share on other sites

ja tev rūp lielā uzkaršana bet nerūp skaļums (ti - netaisies hdd likt gumijās un vispār klusināt kompi) - tad LABĀK - piekarini ventilātoru - 80mm nieki nav dārgi - piekarini lai notēmēts uz to hdd kaudzes pusi - un dzesēsies perfekti:) -

 

i galva nav jālauza... - jo ja cietnis karst - tad nepietiek to vienkārši brīvāk novietot - pret karšanu vajag reālu gaisa caurplūdi. - un ja tev keisa priekšā nav ventiķis - tad ieliec, vai arī tiešām, prasti piekar iepretī hdd, un būs miers mājā/keisā:)))))

Link to comment
Share on other sites

ja tev rūp lielā uzkaršana bet nerūp skaļums (ti - netaisies hdd likt gumijās un vispār klusināt kompi) - tad LABĀK - piekarini ventilātoru - 80mm nieki nav dārgi - piekarini lai notēmēts uz to hdd kaudzes pusi - un dzesēsies perfekti:) -

 

i galva nav jālauza... - jo ja cietnis karst - tad nepietiek to vienkārši brīvāk novietot - pret karšanu vajag reālu gaisa caurplūdi. - un ja tev keisa priekšā nav ventiķis - tad ieliec' date=' vai arī tiešām, prasti piekar iepretī hdd, un būs miers mājā/keisā:)))))[/quote']

 

ne jau vienkārši pārvietot. izlasi manu postu vēlreiz ;) es gribu to speciālo sūdu cietajam nopirkt ar ventilatoru, kas attiecīgi dzesēs :)

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam tērēt naudu. Pieliec vecu kooleri pie cietā un viss ok!.

Man arī tā ir. KAd noslogoju HDD (piemēram wina instalācija) tad es to kooler ieslēdzu. Bet tā ikdienā es viņu turu izslēgtu.

Link to comment
Share on other sites

 

ne jau vienkārši pārvietot. izlasi manu postu vēlreiz ;) es gribu to speciālo sūdu cietajam nopirkt ar ventilatoru' date=' kas attiecīgi dzesēs :)[/quote']

 

 

man aizdomas ka parasts 80mm fans (vēljovairāk 1,5Ls titan ar termos lēdzi - būs krietni klusāks par 2,5Ls vērtu plastmasu ar mazītiņu bet skaļu propelleri... - turklāt - 'pieliktais 80mm fans pūtīs uz abiem hdd, bet speciālais plastmass - tikai uz viena....

 

nu labi, darkāgrib:) - būsjau labi:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...