Jump to content

Kuru no LCD TV brendiem izveleties ???


Guest MONTERO
 Share

Recommended Posts

Man taads jautaajums, brienu pa tiem saitiem un skatos un ta ari nespeju izshkkirties...LCD TV ap 1500 LS...32 collas (81cm pa diognaali)

 

1) Esmu it kaa apmierinaats ar shito >>> http://www.220.lv/product.asp?id=13459

 

Philiphs 32" ir viss ko vajag visas funkcijas un, kas svariigi PIXEL PLUS 2 un AMBILIGHT, esmu sedejis pie tada TV un vienkārši emocijas baigi labaas, super skaidra bilde, bet nu nezinu vai par tadu cenu nevar dabut ari kaut ko labaaku...Taa kaa ja kaads var paliidzat luudzu

 

p.s. paldies jau saku ierpeikhs, kaa nekaa shii ir svariiga manta ko pirkt jo TV kalpo nu vismaz 10 gadus ;)

Link to comment
Share on other sites

labaak aizej uz kaadu lielu bodie... El-pasaule, elkor centrs utml.. un klaatienee paskaties kas un kaa... :)

 

runaajot par brendiem... LG, Philips, Samsung... par citiem taa nezinu :)

Link to comment
Share on other sites

Varonis

PS - bet 10gadus viņš tev točna nekalpos:) - lai nu ko... bet tie jaunie krāmi nu galīgi nav uz ilgmūžību taisīti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest NeXt

Nu es pirms kaada laicinja panjeemu Philips LCD televizoru, bet tikai ar Pixel Plus un ar 37 collaam, man draugs panjeema tieshi to televizoru, kuru tu gribi, tiiri taa neko, bilde ir labaaka par maneejo, bet mazaaks! Nu Philips televizoru jomaa nevar paarspeet!

http://www.220.lv/product11966LV.html

Link to comment
Share on other sites

Es arī ieteiktu nedaudz pagaidīt. Faktiski šeit pieminētie modeļi neuztur HD-TV(matricai nav pietiekoši daudz pikseļu) un tas, ka rakstīts par HD ready ir tikai reklāmas triks, lai pārdotu vecā tipa matricas. Iznāk ,ka priekš Panorāmas skatīšanās šie modeļi tā kā par krutiem, bet 1024 līnijas iekš HD-TV nevelk. Var jau te strīdēties, ko īsti sauc par HD, bet no satelīta raida 1024 rindu standartā un vajag arī tādu TV, kurš var visas šīs rindas parādīt. Par datoru monitoriem taču neviens nestrīdās par izšķirtspēju, bet televizijā ka tik liels ekrāns, tā HD ready, bet tā taču nemaz nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest Roots

Nu ja sākam atcerēties un piedomāt pie tā, kas visai pasaulei ražo LCD matricas, un kā izrādās tādas kompānijas ir divas un viena no tām ir PHILIPS, tad varbūt ir vērts palūkoties tieši philips virzienā? :)

Bet uz bui dui jau nu neiesi pirkt, atliek izvēlēties modeli un doties uz mūsu lielveikaliem ietestēt! lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

LCD tehnoloģija no ražotāja viedokļa ir ļoti lēta. Kāds jau te minēja, ka šos LCD pakaļ sviedīs par ļoti labu cenu. Paskaties, kas notiek ar LCD monitoru cenām tagad un un kādas tās bija pirms pāris gadiem. Iesaku vel pagaidiit. Es arii panemu 32" Panasonicu parasto TV un ir OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ārprāts, kur tādas cenas??? m79 var pat 42" lcd PHILIPS tv iegādāties par nieka Ls 1666,-. Kamdēļ pārmaksāt?

Link to comment
Share on other sites

kernell

ārprāts, kur tādas cenas??? m79 var pat 42" lcd PHILIPS tv iegādāties par nieka Ls 1666,-. Kamdēļ pārmaksāt?

 

Es nemaz tur netaisījos pirkt, vienkārši TV attēla kvalitāte superīga. I-net veikalos tādu var nopirkt par Ls 850.

Link to comment
Share on other sites

Ja man butu tada nauda lcd panelim tad labak skatitos ka ne mazaku par 40 colam.

Pienemsim kautvai to pasu sony bravia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kāds ir LCD TV LG 32LX2R pults kods? No visiem ko atradu i-netā neder.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...