Jump to content

QueenZ MaajasLapa gandriiz Gatava!


Guest ..:::QueenZ:::..
 Share

Recommended Posts

Tava majaslapa?????? Atvaino neko tadu tur neredzu, man vairak izskatas pec panemta un partaisita BOOT, kur BOOT ir aizstats ar Queeenz. Vienvardsakot plagiats un nekas interesants, vismaz man noteikti nepatika, varbut kadam citam ari patiks, nezinu. Labak butu ko patiesam savu uztaisijis!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ray

Nekad neesmu njemies ar majas lapam,

intereses pec - kadel NEKAD nelietot ineta BMP formatu? :?

 

Tadelj, ka daudz sver? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Drīzumā gaidāms QueenZ WindowsXP Limited Edition :lol:

Mēģini izgriezt Bilam pogas? Skaties, ka viņš Tev neizgriež ko citu. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Nu lab, lapas dizains viena runa, bet nez, kā ar to softu, kas tur aprakstīts. It kā jau, ja tas būtu paša taisīts, tad kā iesācējam koderim lai jau ir, kas tur ko apsmiet.

Link to comment
Share on other sites

Ja taa bmp bilde ir domaata kaa web lapa, tad tas nav NEKAS! Pretiigi skatiities uz NEKO!

Shid jau veiraak kaa arpiilja joks. Kaut kas liidziigs kaa reiz bija boot galvenaa lapele paartaisiita. (datuve.lv laikam tas bija nohostots 1 apriilii)

tema gavno, avtor m****.

Link to comment
Share on other sites

Ray

svars ir viens no galvenajiem iemesliem  

otrs ir tas ka BMP nav iisti crossplatform formaats

inetaa defacto ir tikai 2vi standarti JPG (klasiskas bildes) vai GIF (loguchi grafiki etc etc etc)

 

(labi labi dazi kompuutertaarpi tuuliit bljaus par PNG - bet nu taas ir vienkaarshi izvirtiibas)

He - starp citu, man vienreiz ievajadzeejaas 1x1 pixelja bildiiti. Tad nu izraadiijaas, ka BMP formaataa taa aiznjem daudz mazaak baitu, nekaa jebkuraa citaa. :D Un es neteiktu, ka tas nav crossplatform formaats. BMP ir viens no vissenaakajiem bilzju formaatiem, kaa rezultaataa to atbalsta praktiski visas programmas (nu, vismaz browseri noteikti). Tas savaa zinjaa ir pat labaaks nekaa .PNG, ko, piemeeram, IE neatbalsta pilniibaa. Protams - svars un fiichu truukums liek sho formaatu praktiski nekad neizmantot webaa, bet tomeer... Tas nav TIK slikts, kaa Tu to staasti. ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest parrymason

Nu pag, tas jau boot.lv :? Tikai mazliet "piestrādāts" tur ir. Un tas fails sver tik, cik daža laba dziesma :roll: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...