Jump to content

bezvadu internets, kur nav piekļuves punktu! Risinājumi?


Kri
 Share

Recommended Posts

Doma ir tāda, ka vajadzētu tikt pie neta arī vietās, kur nav piekļuves punktu! Tad vienīgais, kas atliek ir mobilo operatoru tīkla pārklājums.

Tad man jautājums tāds, vai kāds kaut ko tādu reāli izmanto? Kāda ir pieredze? Kvalitāte, izmakasas?

 

Līdz šim esmu izskatījis tādus variantus:

Caur IR portu pieslēdz SE t630 kā modemu, un tad ar gprs (zelta zivtiņa) viss it kā strādā, bet baigi lēni. Vairākas minūtes ver vienu web lapu vaļā.

 

Triatelam tas bezvadu "ātrgaitas" internets, negribās pirkt to verķi pa 200ls, lai pēc tam izradītos, ka pārklājums švaks, vai vēl kaut kas cits neapmierinātu.

 

Ir vēl kādi varianti?

Link to comment
Share on other sites

izzi arii piedaavaa kautko liidziigu triatelim, kur arii jaapeerk verkis par 200 ls. neko citu savos mekleejumos neesmu atradis.

Link to comment
Share on other sites

nu redzi...

veel viens variants - internets caur sateliitu (Unisat)...

dati iet prom pa GPRS, naak caur sateliitu...

Uzstaadiishana ap 250Ls, ja pasham savs skjiivis ap 160Ls...

darbojoties gana normaali...

konstants cipars meenesii (ap 12 - 20Ls) cenaa iekljauts konkreets MB skaits kas iet caur GPRS...

 

jo enivere darbojas tikai GPRS un tam aatrums ir taads kaads ir...

Link to comment
Share on other sites

Vēl vari mēģināt iepirkt telefonu, kas atbalsta EDGE, un savienot to ar kompi caur BT. Ātrums varētu uzlaboties. Bet tā rēlākais tiešām ir kaut kāds Triatels, ja gribi ātrumu kaut cik sakarīgu. Tratelam pie tam ir kautkad viena stunda bija pa velti bez trafika ierobežojumiem.

Es arī vienu brīdi izmantoju T630 caur BT, lai lasītu e-mail un minimāli pasērfotu. Man gan ir LMT, un ar pastāvīgo GPRS pieslēgumu pa 1Ls mēnesī 5MB man bija pa velti.

Patreiz pieslēdzos pie neta ar kaimiņu palīdzību. Uzliku pie viņiem bezvadu rūteri, un maksāju viņiem 10Ls mēnesī.

Tas bija prātigāk, ka maksāt Apollo ~1000Ls par drāts ievilkšanu, un pēc tam kādus 20Ls mēnesī par tādu pašu pakalpojumu.

Varbūt arī vari atrast kādu labu kaimiņu ar Apollo netu, vai kādu citu sakaŗigu.

Link to comment
Share on other sites

es vienubrīd darbinājos ar BITE TOXIC kartes gprs - salīdzinoši ar tele2 lēts - un lapu ver apmēram tikpat ātri kā vecais iezvana modēms.

 

tikai bitei zona maza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kā to visu pareizi saslēgt caur BT es arī mēģināju , bet nesanāca man ir SE K700i

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...