Jump to content

Ka tikt valjaa no cs atkariibas? LUUDZU PALIIDZAT!


Guest
 Share

Recommended Posts

Lieta taada ka es esu atkariigs no counter strike, iesaaku pirms kaadiem 2 meeneshiem speeleet rukaaju tagad kaa zveers, bet esu arii pamaniijis ka viss cits iet man uz leju, tagad izdzeesu visas cs instalaacijas pilniigi visu kas saistiits ar cs , bet man liekas ka man nebuus ko dariit kautvai uz pusstundu atkal novilkshu cs un speeleeshu, taa jau vairaakas reizes bija godiigi sakot, bet vajag tikt man no taas seergas valjaa ,galvenais ka iztiku pelnu gandriiz tikai ar datoru, agraak kad nespeeleeju cs meenesii nopelniiju 400-450ls ,bet tagad shitos 2 meeneshu knapi 150ls sanaak, un datoru negribaas nolikt kastee lai tikai cs nespeeleetu tad buutu badaa jaaspraagst(dziivoju Tukumaa nu tur tik atalgotu darbu nevar atrast kaa straadaajot ar pc0 BET KO LAI DARA LAI ES TO CS VAIRAAK NEKAD NESPEELETU , varbuut kautkur pc setiingos var uzlikt kad nevar taisni to programmu palaist,vai kautkaa savaadaak tikai lai to cs nevareetu ieinstaleet un speeleet! Vienkaarshi drausmiiga speele ,nedomaaju ka no kaadas pc speeles taada atkariiba var buut ,bet re ka var gan!

Ja ir kaada laba ideja kaa uzlikt lai es to cs nevareetu ieinstaleet un speeleet luudzu uzrakstat!

Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens

Nju man liekas, ka tajā laikā, kad tev nav ko darīt, tu varētu nevis pastiprināti sēdēt pie kompja, bet teiksim iziet ārā kautvai parkā pasēdēt un palasīt kādu žurnālu ;) Kad sanāk vairāk brīvā laika var aizstaigāt uz kādu tusiņu un atvelkoties mājā būsi tā noguris, ka i roka necelsies vēl kasti slēgt iekšā :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: njaa traki tev... lai nu kaa bet vieniigais kursh tev staav celjaa cs atmeshanai esi tu pats...

es saaku rukaat pirms 2 gadiem bet taa arii neizdevaas atmest.. vienkārši bik paarkaartoju ikdienu lai speele netrauceetu ne maaciibaam ne darbam i sjo...

Link to comment
Share on other sites

Ir ideja. Uzliec sev 6gb cieto un uz taa winxp. CS vairaak nepaliks vieta.

 

Bet vispaar ej pie aarsta. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nee aaraa pats diezgan ilgi uzturos, un darbs pasham ar datoru saistiits ,tas cs traucee gan darbam gan visam paareejam!

ar ibankas projektu tas jau nebija mans ,man pasuutiija skriptu ,bet vinjiem viss tur izgaazies ar to projektu ir tagad naudu diezgan daudz pakaasushi ,serverus visus paardeva atpakal ,bet nepietika finanses vinjiem lai visu to paveiktu.

 

Kautkaados setingos nevar uzlikt piemeeram taa lai to cs nevareetu palaist, mestu errorus aara vai vienalga ko lai tikai nevareetu vinju speeleet!

Link to comment
Share on other sites

Uzliec kaut kaadu briinumainu Linux, kuram neviena spelee neiet :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ir ideja. Uzliec sev 6gb cieto un uz taa winxp. CS vairaak nepaliks vieta.

 

Bet vispaar ej pie aarsta. :roll:

nu ar 6gb man nepietiek pasha darbam, bija ideja ka videokarti kautkaadu galiigi tizlo vareetu uzlikt lai vinja cs nepavilktu ,bet tas suuds aizgaaja arii uz 32mb!

Pie aarsta ieshu ja tieshaam tas buus peedeejais ko varu dariit!

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

ak jel, tak tas ka Tu pats apzinies ka esi atkariigs vien jau daudz noziimee, neticu ka tev nav iekshaas atmest to cs

 

Vienkaarshi Nespeelee

Link to comment
Share on other sites

Rigas Atkaribas profilakses centrs

 

Brīvības gatve 266, Rīga, LV-1006, Latvija

Tālr.: 7037313, Fakss: 7037311, E-pasts: profilakse@riga.lv

Uzticibas talrunis: 7037333

http://www.narcomania.lv/

Tur grieziishos tikai peedeejaa gadiijumaa!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man visur ir vai mazizmēra integrētās videokartes, tādējādi atkrīt iespēja piesēsties šāda veida spēlēm. Solitaire gan var raut uz nebēdu :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Var iepirkt arī 1-2MB PCI videokartes :)

 

Tas sūds iet arī uz 4mb integrētās kartes ;D

Reāli pārbaudīts.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau esi sapratis, ka ir daudz svarīgākas lietas par CS un, ka tava aizraušanās nodara Tev postu.

Tev nevajag neko atmest. Vēl jo vairāk, ja tavs darbs (maize) ir saistīta ar datoru. Vienkārši jāiemācās sadalīt prioritātes - vispirms darbs, pēc tam izklaide. Ja Tu pats sev nebūsi saimnieks, neviens cits Tev nepalīdzēs

 

P.S. varbūt, ka vajadzētu padomāt par speciālistu, kas nostādīs uz pareizā ceļa? :wink:

 

P.S.S.man arī šobrīd vajadzētu pabeigt vienu dabiņu, bet tāds slinkums ka vai kaulus lauž :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Tēmu gan nevajadzēja likt kurjozos. Tā ir sāpe, kas piemīt daudziem un tas vairs nav joki. Varbūt, būtu labi taisīt atsevišķu sadaļu - Atkarība, kur varētu palīdzēt. Protams, izrunājoties, kā tagad to dara ārzemēs.

Bet tagad par tēmu. Ja pats atzīsti atkarību, tā jau ir puse no izveseļošanās. Varbūt, mans ieteikums, reģistrē, cik ilgi spēlē. Katru dienu pa noteiktu laiku samazini.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Visātrākais veids kā tikt vaļā no vienas atkarības ir iegūt citu. Mazākais no diviem ļaunumiem tā teikt.

 

Biju atkarīgs no melnās tējas, tagad pļumpēju tikai minerālūdeni. Pašsajūta uzlabojās, vairs neliekas, ka Liptons ēd kuņģi :D.

Link to comment
Share on other sites

Rigas Atkaribas profilakses centrs

 

Brīvības gatve 266, Rīga, LV-1006, Latvija

Tālr.: 7037313, Fakss: 7037311, E-pasts: profilakse@riga.lv

Uzticibas talrunis: 7037333

http://www.narcomania.lv/

Tur grieziishos tikai peedeejaa gadiijumaa!

 

Nu tā - es esmu daļēji no turienes :lol:

 

Varu ieteikt - NAV nemaz tik traki - atsaucīgi un dzīvespricīgi tur cilvēki :wink:

Es pats darbojos "Jaunajos Līderos", jau diezgan ilgi... Mūsu skolotāji (respektīvi līderi, kuri virza mūsu sabiedrisko darbību -> dažādu projektu domāšanu&rakstīšanu) ir arī tie paši atkarību speciālisti... No pieredzes -> praktiski vienmēr viņi atrod kādu veidu - kā cilvēkiem palīdzēt 8)

 

Atkarība no datorspēlēm - tā būtībā ir viņu ikdiena, jo tādu cilvēku ir salīdzinoši daudz un viņi, kas ir ļoti apsveicami, arī paši meklē palīdzību!

 

Tavā vietā pazvanītu pa 7037333 un parunātos ar viņiem, gan jau tev kaut ko ieteiktu - tā sakot palīdzētu ;)

 

PS: Nesaprotu, vai tikai man liekas, ka sabiedrībā tāds tizls uzskats par narcomania.lv <- respektīvi kaut kaads galīgi garām uzskats :?: :evil: Nu nav tur k-kādi ārsti baltos halātos, kas smadzenes skalos! Tur tādi paši cilvēki kā mēs :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

nuu...noskaņojies tikai un vienīgi pret to spēli... domā par to ka to spēli spēlē visi bezsmadzeņu cilvēki :) (lai piedod spēlējošie CS fani, bet tā arī ir ;) )

nuu es tā vismaz mēģinātu laboties :)

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Nostadi kaut kadu merkji! Piemeram, es shogad neesmu izpipejis nevienu cigareti (lai ari neesmu atkarigs, bet tomer "za kompanjiju"uzvilku dumu) un to netaisos darit! Motivacija - negribu jaunaa gada "smereties". Izdari lidzigi - ar maija menesi apnjemies nespelet! Un katru dienu, kad esi atturejies, uzskati par sava veida rekordu! Protams nedaudz stulbi, bet tas palidz...vismaz mana gadijuma attieciba pret cigaretem. Tagad pret to dumiem ir radies riebums un galigi nevelk :D

Link to comment
Share on other sites

pats speeles jau kaadus gadus 3-4us nespeeleeju.. esmu atspeeleejies :D bet taa arii atkariibu neviena nav izraisiijusi.. tiesa gan CS nekad muuzhaa neesmu speeleejis.... domaaju, ka tev vienkaarshi vaajsh raksturs, kas arii izraisiija pieradumu...

 

peec tevis rakstiitaa saprotu, ka tev draudzenes/sievas noteikti nav.. ej iepaziisties ar kaadu meiteni... domaaju ka par speeli vairs i nedomaatu :)

Link to comment
Share on other sites

pieregojies draugiem.lv

nevareesi vienlaiciigi speeleet un seedeet tur, un tici man, draugi guus virsroku

 

jeb ieliec c4 U/V Centrs (nav paaraka origjinaali, bet tomeer) eekaa un pats seedi stuurii un ljauj atmiineet

kaadu laiku pie PC netixi.. buusi jau aizmirsis

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

ieliec c4 U/V Centrs (nav paaraka origjinaali, bet tomeer) eekaa un pats seedi stuurii un ljauj atmiineet

 

tadas lietas gan neruna, dzekinsh izdaris un tu busi ari vainigs, jo jamo uzkudiji :twisted:

Link to comment
Share on other sites

pag cs tak rauj netaa vaine? dabuunam firewaalu kas blokee izejoso trafu, vajadzeetu taadu kas prasa paroli lai kko noblokeetu un atblokeetu, un uzliekam lai blokee cs, paroli paprasi lai kaads cilveeks uzliek un tev shamajo nesaka, jo tak vinja jaapstiprina ir ! ps. nezinu vai mana domaa liidzees tev, bet vareetu pameiginaat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...